FIV in Ungaria 4

FIV in Ungaria 4 | Autor: andicu

Link direct la acest mesaj


Informatii utile :

www.kaali.hu/angol/index.html" target="_blank">Site-ul clinicii Kaali Szeged
Harta clinica Szeged
Lista analize Szeged
Lista noua preturi Szeged
Pensiune Szeged
Site clinica Debrecen
Adresa email clinica Debrecen:kaalideb@jaguar.unideb.hu
Adresa email clinica Budapesta:kaali@axelero.hu
Detalii clinica Budapesta
Lista preturi Budapesta
1 eur = 272,5 fts (septembrie 2006)

Ce sa faci dupa ET
www.fertilitylifelines.com/serono/products/gonalf/pen/instructions.jsp" target="_blank">Instructiuni de folosire pt GonalF si Ovidrelle
www.transylvania.info/Dictionary/dictionary.php?lang=3" target="_blank">Dictionar maghiar-roman


Odiseea Szeged www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40885" target="_blank">Cap.1, Cap.2, Cap.3, Cap.4, Cap.5, Cap.6, Cap.7, Cap.8, Cap.9 Cap.10

Kaali-Budapesta Cap.1
FIV in Ungaria Cap.1, Cap.2, Cap.3




Dumnezeu sa ne ajute pe toate! Sper ca acest capitol sa va poarte noroc! trag piciorul ca sa va agatati toate de el si sa mergem impreuna la Odisee!


Imi vine si mie randul... /Pozele mele
Ajutati-l pe Andrei!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela76 spune:

FELICITARI, ANDICU,bravo, de o mie de ori bravo pentru bb.plang de emotii. felicitari!!!!

danielal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

Andicule, iata ca ti-a venit randul si eram sigura ca-ti va veni, inca o data te felicit pentru sarcina, meriti din plin aceasta fericire! Sa ai grija de tine si de burtica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Daniela si Avalon, !


Imi vine si mie randul... /Pozele mele
Ajutati-l pe Andrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Andicu ne bucurma mult pentru voi, atat eu, cat si sotul meu. Sper ca la anul sa te urmez si eu. Ti-am trimis un e-mail.
Auburn sper sa fie asa. Multumesc ca te gandesti al mine.

pentru toate

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Multumim Crinuta! sper si eu din toata inima sa reusiti la urmatoarea incercare!

Eu sunt cam disperata ca nu gasesc Progesteron injectabil si-mi trebuie luni. O sa-l intreb pe doctor daca exista inlocuitor...macar daca stiam, luam mai multe fiole de la Szeged din prima.

Imi vine si mie randul... /Pozele mele
Ajutati-l pe Andrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Salutare!!! sper ca acest capitol sa-mi poarte noroc si deschiderea lui sa fie intr-un ceas bun!!! Sa ne ajute DD pe toate!!!

Azi ne-am intalnit in Mall: Auburn, ZORi si eu

Andicucum e ?

Crinuta

Eu iau AC, sa nu raman cumva si sunt cam suparata ca am 2 saptamani decand m-am lasat fumat si m-am ingrasat 2 kg.......

O seara placuta !!!!

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Vreau si eu la intalnire cu vooooiii ! mi-e dor de voi si de povestile noastre la o ciocolata sau un ceai!

Pussi, e normal sa pui pe tine dupa ce te lasi de fumat! dar nu te mai gandi la asta acum, ca o sa fii si ai timp sa slabesti dupa! sunt convinsa ca o sa fie cu noroc capitolul asta pt tine!
Ileana, mi-e dor de tine!

ZoRi,Auburn,Mi-Ka,Crinuta,Liana,Irina,Magda,Mirabela ai restul "unguroaicelor", va pe toate!

Imi vine si mie randul... /Pozele mele
Ajutati-l pe Andrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pis spune:

Chiar daca scriu foarte rar pe forum ...o asa veste buna trebuie sarbatorita ...deci FELICITARI ANDICU...sa ai grija de tine si de puiuti ( eu cred ca sunt )...sa va bucurati de ei ...

Vestea asta mi-a mai alungat oboseala de la drum si de la intalnirea cu...dr.Zadori de la Szeged...sunt si eu oficial ...unguroaica...
Ii multumesc inca o data Crinutei pentru programarea facuta...si bineinteles pentru instructajul de pe parcurs...
Instructajul Crinutei si toate informatiile pe care le-am citit aici mi-au fost de un real folos...Totul a fost bine (chiar daca am asteptat vreo 2 ore peste programare) si de la urmatorul CM incep procedura ...problema este ca mie nu mi-a dat AC ( am ramas surprinsa l-am intrebat...si mi-a spus ca la 39 de ani si cu analize hormonale foarte bune nu se inhiba ovarele) si va trebui sa stau cu "bagajul" facut pentru ca in Z2 sa fiu Szeged...
Deci ...sunt oficial Szeged-ista si sa nu va suparati daca am sa va mai pun si eu intrebari...

Pis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns steliana04 spune:

Adicu, TE FELICIT si ma bucur din inima pentru reusita ta. Iti doresc sarcina usoara si un bebic sanatos si norocos. Esti o fata deosebita, intotdeauna ai avut un cuvant de spus pentru fiecare dintre noi.
Crinuta, cred ca iti dai seama ca urmam noi, suntem la a 3/a incercare si sper ca va fi si ultima. Sa imi spui si mie ce analize vei mai face si ce ti-a mai spus doctorul tau.
Eu noutati nu am, miercuri ma internez la Cj pt. laparoscopie si histeroscopie si sper sa mearga bine, sunt un pic stresata ca voi fi internata in alt oras.
Pussi, Zori si tutoror fetelor de la FIV, va doresc sa vi se implineasca visul, sa fiti cat mai repede mamici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Buna dimineata!!!

Pis ma bucur ca esti oficial unguroaica, ca am o colega de FIV, o sa fim 3 cu Liana, care facem FIV pe frigurile astea. O sa faci naveta Buc. - Szeged??? Sau o sa stati la pensiunea la care au stat ANDICU si CRINUTA?? Cand iti vine CM??? daca stai in TM sa ne spui... sa ne vedem

PUSSI

Mergi la inceput