Lista de rugaciune!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Ma alatur si eu. Haideti sa facem o lista, pentru cine ne rugam??
Ma pun prima pe lista , Vreau sa va rugati ptr. baietelul meu Albert sa fie sanatos.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001" target="_blank"> Salvati viata unui copilas oferind 5 euro la teledonul umanitar

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Buuuunnn!
Deci sa incepem listutza.
- anda141 se roaga pentru sanatatea lui Albert Eduard
- NanaMotoc pentru sanatatea tatalui Sandu si pentru minunea de a deveni mamica, cat mai curand, atat ea cat si o prietena foarte draga ei;
- ana_maria222 - liniste in familie....liniste de care avem atata nevoie si pentru gasirea stabilitatii emotionale!!!!




P.S Astept si urmatoarele rugaciuni fie aici fie pe PM si propun ca in fiecare vineri seara la ora 20 ora Romaniei sa ne rugam toti pentru cei care au probleme si scriu aici.
Astept si alte propuneri.


Cu mult drag, Nana.


Pentru Barbye-una dintre noi, Trebuie sa ajuti!!!
"Pentru a avea mai mult decit ai obtinut trebuie sa devii mai mult decit esti. Daca nu te schimbi vei avea intotdeauna ceea ce ai obtinut."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

Si eu as vrea sa va rugati pentru liniste in familie....liniste de care avem atata nevoie si pentru gasirea stabilitatii emotionale!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Am actualizat, Ana.
Doamne ajuta!
Haide nu mai fii trista ca incet si cu multa rabdare se rezolva toate problemele!
Pupici

Cu mult drag, Nana.


Pentru Barbye-una dintre noi, Trebuie sa ajuti!!!
"Pentru a avea mai mult decit ai obtinut trebuie sa devii mai mult decit esti. Daca nu te schimbi vei avea intotdeauna ceea ce ai obtinut."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ECMI spune:

Ma rog si eu pentru sanatatea tatalui meu - Nicolae Grigore, pentru copiii mei - Maria si Ilinca si pentru tatal lor - Eugen.

Doamne Ajuta!


Nana, multumim pentru ajutor

Maria si Ilinca
La plimbare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Si eu as vrea sa va rugati pentru linistea si bunastarea familiei mele si pentru tatal meu, care de cand are prietena, uita ca are si un copil de 17 ani de intretinut
O seara frumoasa tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

Eu as vrea sa ma rog pentru ca Alexis sa inceapa sa vorbeasca si sa creasca sanatos, puternic, destept si norocos. Si vorbaret!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by ECMI

Ma rog si eu pentru sanatatea tatalui meu - Nicolae Grigore, pentru copiii mei - Maria si Ilinca si pentru tatal lor - Eugen.

Doamne Ajuta!


Nana, multumim pentru ajutor

Maria si Ilinca
La plimbare





Adaugat la listutza!
Numai bine!

Cu mult drag, Nana.


Pentru Barbye-una dintre noi, Trebuie sa ajuti!!!
"Pentru a avea mai mult decit ai obtinut trebuie sa devii mai mult decit esti. Daca nu te schimbi vei avea intotdeauna ceea ce ai obtinut."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by olim

Si eu as vrea sa va rugati pentru linistea si bunastarea familiei mele si pentru tatal meu, care de cand are prietena, uita ca are si un copil de 17 ani de intretinut
O seara frumoasa tuturor.



Am adaugat in listutza, insa cred ca ar fi bine sa imi dai si numele lor de botez!
Fruntea sus, Olim, Domnul este mare si o sa te ajute! Curaj!

Cu mult drag, Nana.


Pentru Barbye-una dintre noi, Trebuie sa ajuti!!!
"Pentru a avea mai mult decit ai obtinut trebuie sa devii mai mult decit esti. Daca nu te schimbi vei avea intotdeauna ceea ce ai obtinut."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by daniella4

Eu as vrea sa ma rog pentru ca Alexis sa inceapa sa vorbeasca si sa creasca sanatos, puternic, destept si norocos. Si vorbaret!

Daniella si Alexis 18 nov 2004

"Da-mi Doamne puterea sa schimb ceea ce poate fi schimbat, taria sa accept ceea ce nu poate fi schimbat si intelepciunea sa fac diferenta"



Doamne ajuta , Daniella!

Cu mult drag, Nana.


Pentru Barbye-una dintre noi, Trebuie sa ajuti!!!
"Pentru a avea mai mult decit ai obtinut trebuie sa devii mai mult decit esti. Daca nu te schimbi vei avea intotdeauna ceea ce ai obtinut."

Mergi la inceput