cresa Cercelus, sector 3

cresa Cercelus, sector 3 | Autor: nastasika

Link direct la acest mesaj

Ce parere aveti despre aceasta cresa? Adica despre personal, despre mancare? Astept parerile voastre!!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nastasika spune:

Cresa Cercelus este cea din zona Baba-Novac, in spatele supermarketului Mega-Image.Are cineva copilul inscris acolo? Nu am gasit nicaieri nici o informatie despre aceasta cresa. Ajutati-ma, va rog.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zfcristina spune:

Eu personal nu am experienta cu ea dar am o buna prietena care a dat anul asta copilul acolo si este superincantata.Am inteles ca cel mic s-a atasat f. repede de una dintre educatoare,chiar ii spune mamaie.
Auzisem acum cativa ani si eu despre ea ca este f. buna si acum m-am convins ca asa este.

1 ,2
3
am implinit 2 anisori
Cristina , mami de cei mai frumosi si iubiti copii de pe pamant

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micorint spune:

Eu l-am avut pe Alex la cresa Cercelus de la 2 ani si 7 luni la 4 ani. Am fost f multumita (pt o cresa de stat), a fost bine ingrijit, a invatat poezii si tot felul de chestii (bine, si multe prostii, dar asta e inevitabil in colectivitate). Doamnele sunt dragute, mancarea e bunutza, e curat. Ceea ce e mai important, lui Alex i-a placut f mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasika spune:

In sfarsit aud si eu pareri bune despre o cresa de stat!!!Incepusem sa-mi pierd speranta... multumesc mult pentru raspunsuri...si eu am fetita inscrisa la aceasta cresa de putin timp si vroiam sa aflu din experientele mamicilor care au avut copii acolo mai mult timp. Deocamdata fetita mea este foarte multumita si mananca bine. Singura mea nemultumire este ca nu au mereu afisat meniul, dar sper sa se corecteze...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amu spune:

Eu am baiatul inscris de anul acesta acolo si este foarte incantat,dar mai mult a stat acasa.A mers doua zile apoi a urmat sambata, duminica ,luni l-am dus bine merci si pe la ora 12 m-a sunat Dir . ca are febra mare;spunand ca a plans dupa una din ingrijitoare care avea treaba.A urmat ENTEROCOLITA(FEBRA VOMA),apoi RINOFARINGITA si acum avem o tusegrasa grasa.In rest ce sa va zic numai de bine , mancarea buna,ingrijitoarele de treaba, curat.Sper ca de luni sa putem merge la copii.Se trezeste in fiecare dimineata si ma intreaba daca mergem la SCOALA.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micorint spune:

quote:
Originally posted by nastasika

In sfarsit aud si eu pareri bune despre o cresa de stat!!!Incepusem sa-mi pierd speranta... multumesc mult pentru raspunsuri...si eu am fetita inscrisa la aceasta cresa de putin timp si vroiam sa aflu din experientele mamicilor care au avut copii acolo mai mult timp. Deocamdata fetita mea este foarte multumita si mananca bine. Singura mea nemultumire este ca nu au mereu afisat meniul, dar sper sa se corecteze...



Da, chestia asta cu neafisarea meniului e treaba veche... Si eu m-am enervat de multe ori ca trebuia sa intreb copilu' de fiecare data ce a mancat. De multe ori uita si el ce a avut in farfurie
Il afisau doar din cand in cand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasika spune:

quote:
Originally posted by amu

Eu am baiatul inscris de anul acesta acolo si este foarte incantat,dar mai mult a stat acasa.A mers doua zile apoi a urmat sambata, duminica ,luni l-am dus bine merci si pe la ora 12 m-a sunat Dir . ca are febra mare;spunand ca a plans dupa una din ingrijitoare care avea treaba.A urmat ENTEROCOLITA(FEBRA VOMA),apoi RINOFARINGITA si acum avem o tusegrasa grasa.In rest ce sa va zic numai de bine , mancarea buna,ingrijitoarele de treaba, curat.Sper ca de luni sa putem merge la copii.Se trezeste in fiecare dimineata si ma intreaba daca mergem la SCOALA.



La ce grupa e baietelul tau?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amu spune:

Baiatul este la grupa a-2-a'voi la ce grupa sunteti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amu spune:

A si in legatura cu mancarea eu cred ca este ok.deoarece in primele zile il luam mai devreme si m-am nimerit chiar la masa.Aveau pilaf sa ciorbita, mirosea intrun fel de imi ploua in gura.Ceea ce difera este faptul ca incep sa serveasca intai felul doi si apoi ciorbita.Ma bucura faptul ca s-a atasat foarte tare de o ingrijitoare ,ar sta numai dupa dansa. Cum ajunge acasa incepe sa-mi spuna ca vrea la mamaie la Scola.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasika spune:

Fetita mea este la grupa 3....

Mergi la inceput