multumesc

multumesc | Autor: ruscus

Link direct la acest mesaj

vreau sa multumesc lui ............ DUmnezeu... da lui d-zeu ca ma ajutat intr-o problema delicata... stiu ca drumul e lung in continuare da stiu ca mana divina ne protejeaza pe tot

dumnezeu sa va ajute, dar trebuie sa fim constienti ca nu tot ce ni se pare bun e intradevar bun pt noi!
numai bine

liniste creste

florina,mama lui thierry si in asteptarea altei minuni.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Nu trebuie sa-mi multumesti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:

quote:
Originally posted by Guestus

Nu trebuie sa-mi multumesti.



normal, bascalia de prost gust, jignitoare, n-ar trebui sanctionata de moderatori? forumul acesta nu avea cumva alt rol?

chiar daca continutul postarii isi avea loc in Biserica, sau in intimitatea rugaciunii, trebuie sa-l sanctionam cu raspunsuri timpite?



http://community.webshots.com/user/montrealpoze
http://community.webshots.com/user/vara2006photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Unde vezi tu Stroe bascalie? tu prin ce faci instigi la ura si razbunare...diavolul te invata asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbel30 spune:

Parerea mea (proprie si personala ) e ca Guestus a nimerit " din lac in put " ...






" Exista oameni atat de saraci incat nu au nimic altceva decat bani . "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

"vreau sa multumesc lui ............ DUmnezeu... da lui d-zeu "

asta nu este o postare a-la-misto...copiata din multumirile de la MTV?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Guestus,take a break!Chiar cred ca-i cazul sa le lasi pe-alea (lucrurile) preasfinte-n ale lor si sa abordezi alta tematica!Nu mai ai haz!


www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina , www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060522" target="_blank">vevika & www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060521" target="_blank">"scaly monstel"
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magga spune:

si sa-I multumesti lui Al de sus pe forum nu mai ia lucrurile sfinte in deridere?

trebuie sa fac pe avocatul diavolului si sa va marturisesc ca mie postarile religioase ale lui guestus imi suna mai degraba a "de la forum luate si la forum inapoi date" (in ipostaza lor ridicola).

cite raspunsuri pe zi incep sau sfirsesc cu "Doamne fereste", "Doamne ajuta", "vai Doamne", "Imi fac cruce", "Ma rog pentru tine sa-ti ajute DumnezeU"?


:) acestea fiind spuse, poftiti scuzele de rigoare pentru tulburarea linistei voastre interioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DARAEL spune:

quote:
Originally posted by magga
:) acestea fiind spuse, poftiti scuzele de rigoare pentru tulburarea linistei voastre interioare

Ca sa tulburi linistea noastra interioara, ar trebui sa avem asa ceva .....

Evident, aceasta este o opinie proprie si personala si trebuie tratata ca atare !

Adrian
www.geocities.com/dara2el/" target="_blank">My page + 6 tehnici in asteptarea lui BB mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbel30 spune:

Darael , cum , tocmai tu nu ai asa ceva ?







" Exista oameni atat de saraci incat nu au nimic altceva decat bani . "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goldi spune:

Lui Guestus, de fapt, i s-au activat niste simtiri delicate, pe care (de rau ce e!) nu vrea sa le recunoasca si ne ia in balon.
Hai, de ce nu recunosti ca esti un baiat bun si simtitor? Ca te-a lezat faptul ca ai crezut ca e la misto, ca nu e scrisa dintr-o suflare, chiar daca un pic mai ...de-a-ndoaselea ...???

Mergi la inceput