Aradencele sarbatoresc luna asta!!! (52)

Aradencele sarbatoresc luna asta!!! (52) | Autor: Claudelu

Link direct la acest mesaj



31 august 2006
ALINA, felicitari! Adelina, bine ai venit pe lume
5 septembrie 2006
FLAVIA, felicitari! Bogdan, bine ai venit pe lume!
11 septembrie 2006
GABI, felicitari! Ioana, bine ai venit pe lume!
17 septembrie 2006
IOANA, felicitari! Nicolas , bine ai venit pe lume!



Mamici din Arad


-alina 33 (Alina ) - 35 ani, casatorita cu Dacian,32 ani, mami de Dragos,2 ani
-alina morostes(Alina )- 32 de ani, casatorita cu Calin,31 ani, mami de Dragos , 4 ani si Adelina
-alinutza13(Alina)-23 de ani, casatorita cu Sebastian,25 ani, mama Fabianei , 1 an
-anto (Antonela )- 40 ani, casatorita cu Radu ,43 ani, mama Denisei , 14 ani
-arad_linda (Linda ) - 30 ani, casatorita cu Gheorghi, mamica lui Andrei
-claudelu (Claudia ) - 27 ani, casatorita cu Claudiu ,31 ani, mama lui Raul-Andrei, 2 ani
- claudiak (Claudia )- 31 ani, casatorita cu Roland, mama Vanessei , 2 ani
-cristinacsa (Cristina )- 33 ani, casatorita cu Mihai ,36 ani, mama gemenelor : Carina si Alexandra , 4 ani
-dialu (Diana ) - 31 ani, casatorita cu Cosmin , mamica lui Patric Maximilian , 1 an
- dianapatrick ( Diana),21 ani, casatorita cu Gunther ,35 ani, mamica lui Patrick , 1 an
-dianaR (Diana ),27 ani, casatorita cu Vasile,34 ani, mami de Vlad , 2 ani si Timeea
- dita(Edith)- 35 ani, casatorita cu Eugen
-flavia ramona (Flavia )- 27 ani, casatorita cu Sorin -35 ani, mami de Bogdan Ioan
-gabitzica (Gabi) - 29 ani, casatorita cu Ciprian , 30 ani,mami de Tudor, 2 ani si Ioana
-ILDI25 (Ildi )- 26 ani,, casatorita cu Stefan -26 ani
- lindaG (Linda)- 26 ani, casatorita cu Mark,34 ani
-maggda (Magda) - 34 ani, casatorita cu Danut ,40 ani, mama Biancai , 7 ani
-Melania14 (Nico) - 31 ani, casatorita cu Ovi 32 ani, mama Melaniei Ioana , 1 an
-Monica70 (Monica) - 36 ani, casatorita cu Ghita 46 ani, mami de Diana , 1 an
-pau(Nico)-29 de ani, casatorita cu Romy,32 ani, mama Paulei , 3 ani
-pufymic (Ioana ) - 27 de ani, casatorita cu Ovidiu ,28 ani, mami de Alesio Andrei , 2 an si Nicolas-Mihai
-claudia-maria (Claudia ) - 34 de ani, casatorita cu Paul ,29 ani, mama Anei-Maria , 1 an

Ianuarie
01.01.2006- Diana (fetita lu Monica70)
10.01.1974- Ovidiu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">Melania 14"Nico")
13.01.2004- Patrick (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana”) (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)
14.01.2005- Melania Ioana (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">Melania 14 "Nico")
20.01.1980- Stefan (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=25758" target="_blank">ILDI25"Ildi")
23.01.1973- Romy (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=22933" target="_blank">pau"Nico")

Februarie
03.02.1971- Vasile (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR “Diana”)
05.02.2005- Ana-Maria (fata"Caludiei Maria")
08.02.1962- Radu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto “Antonela”)
10.02.2003- Patric Maximilian (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=159" target="_blank">dialu "Diana")

Martie
02.03.1975-www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">Melania14 "Nico"
02.03.1978- Ovidiu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana") (web)
05.03.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana" (web)
12.03.1975- Claudiu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia") (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
14.03.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8354" target="_blank">flavia_Ramona "Flavia" (web)
18.03.1969- Mihai (sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina")(www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
21.03.1971 - www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda" (web)
26.03.1991- Denisa (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto "Antonela")
28.03.xxxx – Eugen (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3271" target="_blank">dita “Edith”)

Aprilie
01.04.2004- Raul-Andrei (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia") (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
11.04.2002- Dragos (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina") (web)
20.04.1972- Claudia Maria
29.04.2004- Dragos (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 "Alina") (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)

Mai
10.05.1976- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi" (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
16.05.2004- Vlad (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR "Diana") (web1, web2)
17.05.1980-www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=25758" target="_blank">ILDI25 "Ildi"
18.05.2006- Timeea (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR "Diana")

Iunie
18.06.1978- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR “Diana” (web1, web2)

Iulie
05.07.1971- Mark (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8766" target="_blank">LindaG "Linda") (web)
05.07.1965- Danut (sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda")(web)
16.07.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia" (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
21.07.2002- Vanessa (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8796" target="_blank">Claudiak "Claudia")
22.07.1974- Calin (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina") (web)
22.07.2002- Alexandra & Carina (gemenele lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
22.07.1984- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana” (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)

August
09.08.1977 – Paul (sotzul lui “Claudia Maria”)
28.08.1973 – Dacian (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 “Alina”)

Septembrie
09.09.2004-Fabiana (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=16392" target="_blank">alinutza13"Alina")
11.09.1980-Sebastian ( sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=16392" target="_blank">alinutza13"Alina")
29.09.1998- Bianca (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda") (web)

Octombrie
07.10.1975- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9967" target="_blank">stanamiorel "Ciprian" (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
08.10.2004- Alesio Andrei (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana") (web)
22.10.2003- Tudor (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
24.10.1970- Sorin (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8354" target="_blank">flavia_Ramona "Flavia") (web)

Noiembrie
10.11.1972 - www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina" (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
15.11.1970- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3271" target="_blank">dita "Edith"
16.11.1965- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto “Antonela”
27.11.2002- Paula (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=22933" target="_blank">pau "Nico")
[blue]27.11.1970- Günther (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana”) (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)
28.11.1973-www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina" (web)
30.11.1982-www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=16392" target="_blank">alinutza13"Alina"

Decembrie
07.12.1976 – www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=22933" target="_blank">pau “Nico”
24.12.1969 – www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 “Alina” (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)
[b][red]27.12.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8766" target="_blank">[b]LindaG
"Linda"
(web)








Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Mi-am permis sa schimb numele noului nostru subiect pentru ca intradevar luna asta sarbatorim! Sper sa nu va suparati pe mine

PS: daca nu va place il schimb

ALOOOOOOO FLAVIAA, GABIIIIIII?? sunteti ok??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Io sunt pentru !

Melania (14.01.2005) si mama Nico


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

Si eu !
Clauditzo eu am mers ieri pt ca deseara intru la 12 ore de noapte si maine cand vin acasa dorm pana pe la pranz,apai pana papam si adun se face dupa-masa.Sunt tare obosita dupa 12 nopti .Bine ca a mai ramas doar una.Alinutza se simte tare bine!

Magda si Bianca 7 anisori




http://community.webshots.com/user/danut1965



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Mai Clau, era sa nu gasesc subiectu'. M-am gandit io ca n-are cum sa fie pe pagina 3 , un subiect asa fierbinte, asa ca m-am holbat mai bine la titluri. Dragut din partea ta. La cine mergi la nunta? Io am dormit tare steesata azinoapte, ca dupa ce m-am pus in pat m-au apucat niste contractiii dureroase. Am luat un no-spa, si am scapat in cele din urma.
Flavia acum incep sa am emotii pentru tine! Sa ne tii la curent!

Gabi 38+


www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Sunt aici , tot 2 in 1.

Clau, fain numele capitolului. Multumim.

Gabi, am auzit ca m-ai "barfit" cu Dana. Am sunat-o ieri chiar dupa ce vorbise cu tine, ca de mult nu am dat de ea. Azi o sa apucam sa vorbim mai pe indelete ca ne vedem la soramea.

Eu azi merg la soramea la masa la amiaza ca sarbatoresc 5 ani de casnicie.

Ioana, sa-mi spui ce-ti zice medicul.

Va mai scriu putin mai tarziu.

40+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

quote:
Gabi, am auzit ca m-ai "barfit" cu Dana. Am sunat-o ieri chiar dupa ce vorbise cu tine, ca de mult nu am dat de ea. Azi o sa apucam sa vorbim mai pe indelete ca ne vedem la soramea.

Flavia, da te-am "barfit" ca m-a intrebat ce stiu de tine , ca nu ati mai vorbit de mult.
Noi o sa sarbatorim 5 ani de casnicie la sufertas, vinerea viitoare(in 8), la spital cu siguranta


www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Halo....
Nici una pe fir?! Cum ramane cu vizita de miine la Alina?!a ramas la 16, nu ? Cine vine sigur?
La mine in casa e dezastru!!! A venit un "mester" sa ne faca spaletii si a facut o mizerie de nedescris. A zis Cipri ca face el curat, eu sa stau sa nu fac nimic. Probabil o sa bag de vina Pe Tudor l-am expediat dimineata la bunici. Probabil o sa iesim undeva deseara, ca cine stie cand mai apuc.
Flavia, nu te-au apucat durerile facerii?

Gabi 38+


www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

Buna fetelor,
Clau, sunt de acord cu noul titlu.
E bine miine la 16. Cine cumpara flori?
Flavia, se zice ca baietii se nasc mai tirziu. Mai da ce mare e Bogdanelu.
Ioana, tot plecata?
Mai intru sa stabilim exact cce si cum...
Pupici,
Cristina si gemenele

--

http://sysopconsulting.homeunix.net:8080/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Gabi, inca nu m-au apucat durerile . Greu cu copilul asta al meu, de pe acum e incapatanat.

Cristina, eu sper sa nu fie foarte mare daca e sa nasc natural, ca ar fi mai usor, da om vedea.

Acum revizuiesc bagajul de spital.

Am fost la soramea si apoi in Billa la cumparaturi, ca sa nu mai fie nevoie sa merg cand vin de la spital.

Ma duc sa bag niste haine la spalat si sa vad ce mai fac pe aici sa fie totul pus la punct pana plec. Mare lucru nu am de facut.

Gabi, voi terminati pana nasti?????? Am reusit sa ma intalnesc cu Dana, dar mare lucru nu am apucat sa vorbim ca eram multi si toata lumea incoace si incolo asa ca a trecut repede timpul. Sper ca stii ca am glumit cand am zis de "barfa", nu?

Eu v-am mai spus ca sunt de acord cu ora 16. Ne intalnim in fata spitalului? Si de flori, chiar, cine cumpara? Ca eu nu stiu cu ce o sa vin, ca ma cearta Sorin daca mai conduc si el nu va fi acasa la ora aia. Daca se ofera cineva sa cumpere care are in apropiere flori ar fi bine.

Mai intru sa vad ce ati hotarat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Fetelor eu vin numai ca nu am carnet si cred ca Ovi nu o sa aibe chef sa ma duca ( somnul de dupa masa ), asa ca nu poate fi vorba de flori. Piata Mihai Viteazul e aproape deci se pot ;ua de acolo.In afara de gravide mai vine cineva cu masina ? sa nu le punem pe ele sa caute florile .

Melania (14.01.2005) si mama Nico


poze

Mergi la inceput