dermatolog bun in Constanta?

dermatolog bun in Constanta? | Autor: babyyy

Link direct la acest mesaj

stie cineva un dermatolog bun in Cta?Sotul are problm cu paru,,,ii cade foarte mult,,, o fi pe sistem nervos sau de la apa de tanc cu care se spala cand in voiaj,,,,nu stiu,,, el imi zicea ca contine multe saruri si foarte greu spala sapunul de pe corp cu acea apa:(ma gandesc ca asta e cauza si as vrea sa faca niste analize mai amanuntite,,,, probabil analiza si la firul de par,,, poate e vreo ciuperca,,,, nu prea am auzit ca se dau astfel de analize ,,, de obicei se da tratament asa la "ochi" fara un control amanuntit.A trecut cineva prin asta?pupici

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anelize spune:

Iti spun din experienta si dupa lungi cautari:pt mine nu exista dermatologi buni in Cta.Fiecare medic e bun pt cineva si rau pt altcineva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankalaura spune:

Noi am fost foarte multumiti de dna dr Tudor. Este si in policlinica, dar are si cabinet privat. La cabinet consulta si copii, in policlinica numai adulti.
Daca vrei mai multe detalii si nr de tel, spune-mi pe PM.

Anca si papusica Eliza (26.august.03)
Eliza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyyy spune:

multumesc pt raspunsuri, da m-ar interesa mai multe detalii si un nr.tel.si eu sunt de aceeasi parere, in cta mai greu gasesti dermatologi buni si care sa iti recomande analize inainte de a da un tratament.pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankalaura spune:

Ti+am trimis datele pe privat.
Daca te hotarasti sa o consultati, sper sa va placa dna dr Tudor.

E adevarat si ce spunea Anelize...

Anca si papusica Eliza (26.august.03)
Eliza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Edessa spune:

Mie mi-a placut (si tratamentul a dat rezultate) Dr. Cioabla Luminita.Incercasem inainte trei dermatologi si nu ajunsesem la nici un rezultat favorabil. Nu era legat de caderea parului, intr-adevar, era o dermatita. Dupa un an de chinuri, am ajuns la acest medic si mi-a rezolvat cu succes problema.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyyy spune:

multumesc pt raspunsuri, voi vedea ce fac pana la urma si va anunt:)pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LORE33 spune:

La SPITALUL MILITAR este un medic bun,dr NOVICIN.Incearca si la el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Si mie imi place dna dr Tudor. Am mers la ea de multe ori si am scapat de probleme cu tratamentele ei. Singura problema, sa zicem, ar fi ca da tratamente cam scumpe.
Mai este si dr Antohi Ioana. Pentru ea ti-am trimis detalii pe pm.
Multa sanatate tie si sotului tau!

Imi vine si mie randul... /Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns panait_adina spune:

quote:
Originally posted by andicu

Si mie imi place dna dr Tudor. Am mers la ea de multe ori si am scapat de probleme cu tratamentele ei. Singura problema, sa zicem, ar fi ca da tratamente cam scumpe.
Mai este si dr Antohi Ioana. Pentru ea ti-am trimis detalii pe pm.
Multa sanatate tie si sotului tau!

Imi vine si mie randul... /Pozele mele


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada101 spune:

Un medic f bun este Nocivin, il gasesti la policlinica cu plata.
Da tratamente f scumpe, asta ti o spun din experienta, imi aparuse ceva pe fata...si ma costat tratamentul cam 3 milioane.
dar merita

Pup
mada

Mergi la inceput