De-acum in trei ... mama, Andreas si Yasmin

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Corina...am ramas pilaf.

multa putere iti doresc si sa poti uita acest vis urat.

va imbratisez.



Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia



Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

corina permite-mi sa-ti spun din toata inima:felicitari .
ma bucur si-mi dau lacrimile de bucurie cand vad cat de puternice putem fi noi femeile,cum ne ridicam din cenusa....
peste 1-2 ani va fi ca un vis urat....vei avea langa tine doi copii ,sanatosi,fericiti,impliniti si foarte atasati de mama lor.cred ca e tot ce conteaza!
si va veni si acel cineva exact pt tine,atunci cand trebuie, si ne vei povesti ce fericita esti si cum totul e ca un vis urat.
eu una abia astept!


alina
sa o ajutam pe barbye!
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=83472

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

Corina esti o luptatoare si sant sigura ca de dragul copiilor vei razbate departe.Te inteleg, deoarece m-am revazut in fazele nasoale care ti le facea,dar incet incet am reusit sa-l readuc pe linia de plutire.
Ai facut bine ca te-ai descarcat si cred ca multe dintre noi pot sa invete cate ceva din naivitatea sau greselile noastre.

Ali, mama baietzoiului Enrico

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Corinna, imi pare rau! Dar tu esti o femeie desteapta si foarte puternica si sunt sigura ca vei face fata la tot ce va urma. Iti doresc sa treci cat mai repede peste ce a fost si sa-ti gasesti fericirea. Te superi daca-ti spun ceva? Exact ca si alte fete de pe aici, nici mie nu mi-a placut de sotul tau. Am considerat ca este mult sub nivelul tau si m-am intrebat ce ai gasit la el. Dar imi pare rau ca s-a intamplat asa... E bine ca ai reusit sa te dezmeticesti si sa te rupi. Iti doresc cat mai multa liniste si clipe cat mai fericite, alaturi de puiutii tai.

Claudia


o carte pentru un copil-si tu poti ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana cretu spune:

Citind ce ai povestit tu, parca vedeam povestea trista a Alyssei. Te apreciez tare, pentru ca, numai prin faptul ca l-ai iertat dupa cat rau ti-a facut, dai dovada ca esti o femeie extraordinara. Din aceasta casnicie au rezultat doi copilasi, deci un lucru bun. Ma gandesc ca era mai greu daca nu ii aveai pe ei, pentru ca banuiesc ca te-ai gandit si la ei cand ai pus capat suferintei. Iti doresc ca bunul D-zeu sa iti ofere o viata stralucita si sa iti gasesti sufletul pereche! Esti un exemplu, ca si Alyssa si alte fete pentru cele care nu au puterea sa iasa dintr-o relatie abuziva.

Oana si Seb
(10.01.2005)


IULIE IULIE2 AUGUST

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:

Corina, mai zi-ne de voi. Ce fac piticii? Ce faci tu? Cum va merge?

Cristina
-----------------------------------------------
Explica-mi, si am sa uit
Arata-mi, si am sa-mi aduc aminte
Lasa-ma sa fac singur, si am sa inteleg.
Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yasmine spune:

Acum v-am cititi si va pup mult,nu am mai scris pt.ca sunt cu copiii in concediu in Turcia,revenim pe 22 in Germania, in restsuntem bine, doar mie-mi sangereaza inima, pt. ca anul trecut am fost aici impreuna, dar ne merge bine, ne ridicam. Greul va mai veni oricum, urmeaza procesul, etc. dar o sa trecem peste toate, si atunci cind ma lasa parerile de rau, ma apuca o ciuda ingrozitoare, pt. ca a fost in stare sa ne faca asta, si nu si-a tinut nici una din promisiunile date fata de noi. Asta imi aduc in fata ochilor atunci cind mi se rupe sufletul dupa el, asta si vanataile, su cucuiele, si vorbele, si saliva lui pe obrajii mei.


>>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin

Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena http://www.rhp.ro/Andreasn/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

You go girl!!
(Zau ca o sa fiti OK, va tin pumnii)
A

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada" target="_blank">Camera lui Marcu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana cretu spune:

Cu timpul aceste amintiri neplacute se vor estompa, vor ramane doar cele frumoase. Sunt convinsa ca o sa fiti fericiti toti trei!

Oana si Seb
(10.01.2005)


AUGUST SEPTEMBRIE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina2005 spune:

Draga Yasmine,

Ai ales un "nume" atat de frumos si sugestiv...

Pacat ca uneori DRAGOSTEA se transforma in URA, ea ar trebui sa se transforme in RESPECT,ca sa avem mereu amintiri frumoase...
Se spune (Lazarev)ca cea mai mare crima este atunci cand UCIDEM IUBIREA...ne facem cel mai mare rau noua insine...dar ceea ce scrii tu acolo arata clar ca este vorba de o boala teribila...totusi este tatal copiilor tai...de ce ti-o fi dat Dumnezeu sa duci aceasta grea lupta/povara ?

Sper din tot sufletul sa te reechilibrezi cat mai repede posibil dpdv emotional/profesional/financiar ca sa le poti oferi copiilor o viata vesela , fericita si implinita



Va doresc toate cele bune si multa dragoste ...

TEO
POZE CU NOI




Simina cu Teo (7.06.2006) ,Diana (30.05.2003) si Andrei (10.04.2001)


Fiecare om pe care l-am iubit si pe care nu mai pot sa il iubesc e pentru mine un pas spre moarte.
Asa ca voi aceea ce stiti ca meritati dragostea mea aveti grija sa nu ma ucideti!!!!


Mergi la inceput