Sa o ajutam pe barbye

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iliuta spune:

Am aflat din prima zi, dar n-am avut curaj sa scriu.....sunt bulversata...este ingrozitor....nu am cuvinte...stiu ce inseamna sa nu poti sa mergi....nu pot decat sa ma rog la D-zeusa-i dea putere sa treaca peste asta...si intr-o buna zi sa mearga din nou.


D-zeu sa te ajute fata frumoasa . Sunt si eu cu sufletul alaturi de tine...


"Prietenia este mana care-ti sterge lacrima atunci cand viata te doare......"

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamironiuc spune:

Anca Wish, este perfect! Ne vedem vineri la 15. Ce sa aduc?

Pot sa printez cele scrise de voi. Laptop am dar internetul este ocupat de sotul meu mai toata ziua.

POZE: EMANUEL, LA MARE,MAMININA,MOTI, CASUTA,FLORI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

Ce spuneti fetelor, listez paginutele acestea si i le duc la spital?
Ma gandesc ca oriicat de emotionante sunt, ii vor face bine sa vada ca ne gandim la ea si ii stam aproape de patul de suferinta, chiar daca nu fizic.
Ma mai gandesc ca prin ce chinuri cumplite trece, are nevoie de multa incredere si imbarbatare, sa lupte cu putere pana la victorie.
Alina.a, exact asa vedeam si eu evolutia insanatosirii Mirelei, mi-e frica sa ma gandesc la o sedere prea indelungata prin spitalele noastre sa nu o demoralizeze de tot, ba sa-i intarzie chiar insanatosirea.
Nu aruncati cu pietre in mine, stiu ca sunt si spitale/doctori/asistenti deosebiti, dar eu tot nu stau linistita, cand am auzit atatea greseli medicale.
Sa o tina Dumnezeu sub protectia lui si s-o pazeasca de asa orori si sa-i dea sanatatea inapoi!

Sheritra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanna spune:

Acum am aflat ce s-a intamplat! Imi pare tare rau, nu o cunosc pe Mirela, dar nu e greu sa imi dau seama prin ce cosmar trece, poate cu atat mai mult cu cat am suferit o operatie la coloana si mai am inca mari probleme!!!
As dori f tare sa o ajut si eu, insa de buimaca ce sunt acum nu gasesc unde ati scris voi nr de cont, va rog din suflet, mai scrieti o data sau spuneti-mi la ce pag este!!! Va rog!!!

Dumnezeu sa ii dea putere!

http://indra.designit.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amely spune:

Am rectificat codul iban in Euro, cel corect este RO11RNCB0075058689710002 deci in loc de RO38 este RO11 la inceput.

"Mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate..."

Pozici cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Si eu as avea nevoie de contul de euro, daca se poate.
Eventual un PM daca imi poate trimite cineva.
Multumesc din suflet!

Mirela, multa incredere, va fi totul bine cu ajutorul lui Dumnezeu!
Multa multa sanatate, draga mea!


Nana Motoc
Fotografii nunta!


"Pentru a avea mai mult decit ai obtinut trebuie sa devii mai mult decit esti. Daca nu te schimbi vei avea intotdeauna ceea ce ai obtinut."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Am gasit pe prima pagina contul in Euro. Este cel corect sau este cel eronat, asa cum spunea rilbuc1?
Sa ma ajute si pe mine cineva, va rog mult!
Din pacate nu am cum sa ajung la ea si sincer nu vreau sa mai traiesc experienta acelui cumplit spital. O sa trimit banutzi in cont indata ce voi avea numarul de cont corect.
Numai bine!

Nana Motoc
Fotografii nunta!


"Pentru a avea mai mult decit ai obtinut trebuie sa devii mai mult decit esti. Daca nu te schimbi vei avea intotdeauna ceea ce ai obtinut."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Si eu ma duc maine la BCR. Sper, odata cu sprijinul nostru mic, sa demonstram celorlalti ca nu e greu sa intinda o mana de ajutor unui om, in locul caruia ar putea fi oricine dintre noi. Ganditi-va bine ca daca ati fi in locul Mirelei ati spera si ati crede in toti, in oricine...si ar fi minunat s-o putem sprijini macar asa.

Dati pentru Mirela fiecare cat poate! Daca toti membrii DC ar da cate 100.000 ROL...nici nu v-ati imagina cati bani s-ar strange, bani care ar putea salva viata unei persoane...sau picioarele Mirelei. Ce inseamna 100.000 de lei in ziua de azi??

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanna spune:

Angela, as merge si eu duminica, daca se poate. Nu o cunosc pe Mirela, nici nu ne-am "intersectat" pe forum, dar sufar alaturi de cei care o cunosc. Daca ai fixat o ora anume, spune-mi si mie, te rog!

Am gasit in sfarsit nr de cont in lei, il voi transcrie pt a ma asigura ca este corect si pt alte fete care nu il gasesc:

BCR- sucursala agentia Bagdasar
RO38RNCB0075058689710001
TITULAR; ILAS CRISTINA

http://indra.designit.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

Manamotoc
RO11RNCB0075058689710002 in euro.

Ioana mare dreptate ai!
Apelez si eu la toata lumea care intra si citeste acest subiect, chiar daca nu sunt inregistrati pe forum: donati o suma cat de mica, nu va ganditi ca de mica ce e n-are ce sa faca cu ea, se aduna si sunt bineveniti are mare nevoie de ei, fiecare suma mica inseamna un pas mare spre vindecarea Mirelei!
Este una de-a noastra, prietena tuturor, sa facem ceva pentru ea!
Sa fim unite, unite prin sentimente si gesturi!
Ma gandesc uneori ca putea sa mi se intample si mie, am fost si eu de multe ori vara aceasta la mare, puteam fi in locul ei sau al altui accidentat.
Mirela, multa putere!

Sheritra

Mergi la inceput