Crina Matei

Crina Matei | Autor: Catusha

Link direct la acest mesaj

M-am intrebat daca persoana in cauza merita atita atentie incit sa deschid subiectul asta, probabil ca nu, si totusi nu pot sa ma abtin sa va intreb ce parerea aveti.

Se vrea cintareata, actrita, om de televiziune, parerea mea e ca nu face bine nici macar unul din lucrurile astea.

Ce m-a amuzat teribil e insa relatia ei cu tambalagiul Marius Mihalache (om insurat si cu copii, de altfel), relatie pe care a negat-o in repetate rinduri, afirmind ca e strict profesionala, pentru ca paparazzii sa o fotografieze cu el sarutindu-se la mare, facind topless, si cu niste slipi din anii 80 de te doare mintea...

Catusha, de 2 X mamica

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Am vazut si eu pozele din CIAO! Nici macar nu se fereau! Mie mi s-a parut ca purta slipii aia pentru ca avea o operatie (cicatrice)verticala pe abdomen.

Cele mai frumoase flori cresc discret, in umbra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

asa slip demodat n-am mai vazut de mult.
am ras de am turbat cand am vazut-o.

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Cine este Crina Matei?


Miha


Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Imi e cam indiferenta, sau daca ma chinui putin hai sa spun ca imi placea putin dar asta pana in momentul in care a pozat in Playboy...

Oana , mami de Paul (3 iulie 2002)

Ticker_Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teo1970 spune:

da' slipu' unde e ?!
puneti un link, ceva, ca sa-l vedem si noi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

http://www.averea.ro/wiev.php?id=2705&id_sectiune=3

Oana , mami de Paul (3 iulie 2002)

Ticker_Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teo1970 spune:

da ...
nici sanii nu-s cine stie ce ...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amik spune:

fiinta asta ma enerva teribil cand avea emisiunea de pe antena 1, nici nu stiu cum se numea.se imbraca oribil, parul e oribil, arata vai steaua ei pt un om care apare pe sticla, e toapa si nasparlie...ce rea sunt!



Alexandra mare si Alexandra mica(10 iulie 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


quote:
Originally posted by amik
e toapa si nasparlie...ce rea sunt!




Suna bine!ma intreb si eu ce inseamna cele doua cuvinte.

Am citit si eu mai inainte parerile voastre despre ea,am zis sa nu comentez caci nu o cunosc,oricum vazand pozele ei nu o gasesc prea frumoasa si nici morala,daca tinem cont ca partenerul ei e casatorit.

Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina78 spune:




Complet impotriva curentului... mie chiar mi se parea draguta si mi-a placut cum prezenta "cei mai frumosi ani" (desi nu pot spune ca am vazut toate emisiunile).
Am vazut-o de asemenea intr-o reprezentatie a Teatrului National in Satra si i-a placut cum a interpretat...
Asa ca... profesional vorbind, nu prea am de ce sa-mi schimb parerea. Ca om, insa nu sint tocmai incintata de ceea ce am citit in acest articol vis-a-vis de relatia pe care o are.
Cit despre slip... poate are o operatie pe care vrea s-o ascunda, sau poate acel slip ii place...

"O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."

Mergi la inceput