dvd-uri filme romanesti

dvd-uri filme romanesti | Autor: crini

Link direct la acest mesaj

As vrea sa cumpar niste dvd-uri sau chiar casete video cu filme romanesti. In afara de magazinele din tara, unde se comercializeaza aceste produse? Stiti vreun site unde se pot comanda?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mamica dulce spune:

si pe mine ma intereseaza,mai ales filme pentru copii,romanesti sau titrate in romana.Am postat si eu un subiect asemanator acum ceva vreme dar n-am avut noroc :) poate acum.

Life is not measured by the number of breaths we take,but by the
moments that take our breath away.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joxy spune:

Ne pare rau, dar pe desprecopii.com NU se pot pune link-uri si informatii care incurajeaza pirateria.
Va puteti trimite aceste informatii pe e-mail/chat sau PM.




Cu respect,
G.

Suntem urate... si ne tarim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joxy spune:

http://www.mymovie.ro
http://www.dol.ro
http://www.cncinema.abt.ro



Cu respect,
G.

Suntem urate... si ne tarim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crini spune:

quote:
Originally posted by joxy

Ne pare rau, dar pe desprecopii.com NU se pot pune link-uri si informatii care incurajeaza pirateria.
Va puteti trimite aceste informatii pe e-mail/chat sau PM.




Cu respect,
G.

Suntem urate... si ne tarim!


joxy, nu a vorbit nimeni de piratat, descarcari ilegale sau alte chestii d-astea. Am cerut un site care vinde dvduri originale cu filme romanesti. Daca mesajul initial nu a fost clar sper ca acum sa se inteleaga despre ce vorbesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns craciunitza spune:

La dol.ro (magazinele Diverta) au sectiune de "filme de colectie" unde gasiti filme romanesti.

Nu certati copiii cand viseaza!

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dialnyko spune:

joxi, multumim pentru link-uri.Daca apareau mai devreme era totul OK.Oricum, e bine si acum.

poze noi aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

Eu am raspuns mai demult la subiectul Ancutei, dar mai zic si acum:
exista o colectie de carti de colorat care au CD-uri cu povesti romanesti animate. Sigur ca animatia nu este la nivelul Disney, dar arata decent. Este Harap Alb, Povestea porcului, Aleodor Imparat, Fata mosului si fata babei, Praslea si inca cateva, pe care le scap acum. Costa 200.000 si merita fiecare leut: sunt foarte fain narate si fetitei mele asa i-am deschis apetitul pentru povesti.
O sa caut pe acasa editura si va zic. Dar cartile se gasesc la librarii (sunt singurele care au CD video cu povestea) - pentru fetele din afara tarii poate face achizitia un bunic sau un parinte.

Revin cand ajung pe acasa sa caut prin cartile fetei sa vad editura.

Cu mare drag,



Editez ca sa completez informatia: cartile nu mai au coperti(s-a ocupat Maria de ele), asa ca nu mai stiu care e editura, dar am vazut pe cd-uri ca scrie: www.basme-romanesti.ro si chiar astea sunt. Weeeknend fain va doresc.

Mergi la inceput