Ma gandeam sa imi cumpar o masina aro

Ma gandeam sa imi cumpar o masina aro | Autor: sanziana72

Link direct la acest mesaj

Ma gandeam sa imi cumpar un aro 11.4. Imi poate spune cineva de unde si daca merita ? E greu de condus ? Merge in oras, la drum lung, pe teren accidentat ?
Cate locuri are ? Consuma mult ?

Ce ar trebui sa mai stiu despre el ?


Sanziana & Marina (03/10/2004) Cand s-a nascut Marina... Poze

Dragostea ne-a fost data ca sa invatam sa ne depasim egoismul, sa invatam sa ne pese mai mult de altcineva decat de propria fiinta.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Tocmai au spus la TV ca, din cauza marii capacitati cilindrice,ARO o sa fie incadrat la categoria "limuzina", taxa va fi cca 30 milioane( vechi) din care cauza multi au decis sa le dea pe ale lor la fier vechi de la anul.


V


“In curand, de cate ori am sa deschid gura in public, nici pe mine n-o sa pot sa ma mai cred.” – Gabriel Liiceanu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanziana72 spune:

Multumesc pentru raspuns.
Ce e cu taxa asta ? E anuala ? As putea sa gasesc undeva o lista cu taxele in functie de masini ?

Sanziana & Marina (03/10/2004) Cand s-a nascut Marina... Poze

Dragostea ne-a fost data ca sa invatam sa ne depasim egoismul, sa invatam sa ne pese mai mult de altcineva decat de propria fiinta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

E impozitul anual pe masina, pe care il platesti anual la administratia financiara, si e in functie de capacitatea cilindrica a masinii.Am inteles ca din 2007 taxele vor fi mai mari, cel mai bine e sa te interesezi, nu vreau sa te demobilizez.

http://www.softagency.ro/cf/cod/titlu8.html

V

“In curand, de cate ori am sa deschid gura in public, nici pe mine n-o sa pot sa ma mai cred.” – Gabriel Liiceanu

Mergi la inceput