gradinita nr.210 Drumul Taberei

gradinita nr.210 Drumul Taberei | Autor: flavia5

Link direct la acest mesaj

Are cineva copilul la gradinita 210 din Drumul Taberei? Cum este? Pana acum am citit doar ca este foarte greu sa-ti inscrii copilul acolo. De ce?
Cum sunt educatoarele sau altceva despre aceasta gradinita nu se spune.Fetita mea are 3 ani, la anul vreau sa o inscriu aici pentru ca este aproape de casa. Imi puteti spune mai multe despre "temuta" gradinita 210?Multumesc

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anabordea spune:

Eu am fost la acea gradi...dar asta se intampla acum vreo 25 de ani...Era o gradi buna pe vremea aia...dar nu am info mai recente, ca m-am mutat din cartier..

Ana, mamica de Diana Alexia (28.02.2004) si Daria Oana (6.01.2006)
Album

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxi spune:

Eu voi avea, din toamna, fetita la grupa mijlocie din aceasta gradinita. Eu am o vecina in bloc care are acum fetita cea mica acolo, si a avut-o si pe cea mare. De la ea am aflat lucruri bune despre aceasta gradinita.
Stiu ca e greu de inscris copilul acolo, pentru ca ar fi una din cele mai bune gradinite din zona, e renovata de curand si arata bine pentru o gradinita de stat. Despre educatoare nu stiu din pacate mare lucru, doar ca ar fi ok. Cand vom incepe din septembrie am sa-ti pot da mai multe amanunte.


Ruxi 16+ si Clara pisicuta, 19 aug 2002
Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA

Povestea nasterii



Burtica 25 iunie

Mergi la inceput