Herbagen

Herbagen | Autor: bufi

Link direct la acest mesaj

Foloseste cineva produse de la Herbagen? Ce parere aveti de ele?
Eu sunt utilizatoare a acestor produse, si anume: crema anticelulita cu alge, gel dus peach, crema maine glicerina citrus, gel anticelulita abraziv si ca ultima noutate de la ei crema de corp cu strugure rosu...este SUPER!

Bufi

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Eu folosesc autobronzantul de la Herbagen. Dupa parerea mea este cel mai bun autobronzant: nu lasa pete/urme, se duce exact ca si bronzul normal. Intotdeauna am acasa 2 tuburi ca nu cumva sa raman fara!
Alte produse nu am incercat de la ei.. dar ma bate gandul...


Fiecare zi, plina de lumina, ma face sa-mi aduc aminte ca traiesc!

Biby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bufi spune:

Tocmai vroiam sa scriu ca nimeni nu stie nimic de produsele astea, dar uite ca este cineva...
Mai astept

Bufi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingerash spune:

chiar ma gandeam pe cine sa intreb de produsele astea. noroc cu subiectul asta :) si eu sunt tentatat sa imi cumpar ceva creme de la ei. Se mai gasesc undeva in afara de sensiblu?Au vreun site pe net?




Iubirea este singura forță capabilă să transforme un inamic într-un prieten.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bufi spune:

ingerash eu iti recomand sa cumperi aceste produse din plafare, sunt mai sigure produsele, la modul ca se vand mai repede si sigur sunt proaspete, ca termen de valabilitate sau cel mai bine de la magazinul Herbagen, din Pta Rosseti.

Bufi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

quote:
Originally posted by ingerash

chiar ma gandeam pe cine sa intreb de produsele astea. noroc cu subiectul asta :) si eu sunt tentatat sa imi cumpar ceva creme de la ei. Se mai gasesc undeva in afara de sensiblu?Au vreun site pe net?




Iubirea este singura forță capabilă să transforme un inamic într-un prieten.




Nu cumva confunzi cu Herbology? Ca astea se gasesc exclusiv la Sensiblu, pt ca sunt produse de Elmiplant special pt Sensiblu!

lina, cu Alina si Ana... si tati, evident

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bufi spune:

Vorbesc despre produsele Herbagen, facute de Genmar Cosmetics, care se gasesc in plafare, farmacii si magazinul lor din Bucuresti.

Bufi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingerash spune:

eu vorbesc de Herbagen si locuiesc in Timisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bufi spune:

Am vazut cam tarziu ca esti din Timisoara, scuze
sigur vei gasi de unde sa le cumperi

Bufi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi_dalma spune:

sunt f bune. am luat gel anticelulitic,crema hidratanta fata, crema maini..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Edessa spune:

Mie imi place roll-on-ul (mai ales cel cu aloe dar si cel echinaceea). Pastreaza mirosul de curat pe pielea spalata, nu <<incarca>>si nu pateaza. Il prefer oricarui produs similar din alte game.

Mergi la inceput