Sa testam creme de zi - experiente impartasite

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Ce chestie! Mie modelul vechi de Gerovital Plant chiar nu-mi placea deloc. Poate eram prea tinara pe vremea aia si n-aveam nevoie de el...
Eu am crema, nu am incercat gel. Ma duc sa-mi mai pun un pic!

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

crema pt conturul ochilor: Jean D'Arcel - Energy Eye Balm, o adevarata revelatie pt. mine
crema de fata: Lancome - Hydra Zen
creme de corp, mai ales in sarcina: Mustela

Dia 25+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

Crema de zi: L'Oreal Hydrafresh pentru ten normal...pentru mine face minuni...sunt multumita deocamdata!!!
Crema de corp: Dove si/sau Sanosan cu ulei de masline...

Oana 22+ cu Denis Cristian
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anael71 spune:

crema de zi Nivea cu vit.C si extract de caise, super!si eu foloseam cremele gerovital plant , dar dupa 30 ani este bine, sa folosim creme care, sa hidrateze pielea, dar in acelasi timp sa o si ajute anti age!iarna folosesc tot Nivea, crema pentru ten normal;

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns esty spune:

dar de cele de la ELMIPLANT BLOSSOM ce stiti?sunt bune?cineva mi`a zis ca e buna.astept parerile voastre.multumesc.

timmmy
http://pg.photos.yahoo.com/ph/flooofin2004/album?.dir=9801re2&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//photos.yahoo.com/ph//my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianette spune:

Nu foloseste nimeni DOVE ? Eu am tenul foarte sensibil si aproape orice dadeam pe el mi-l irita . Acum sunt la a 3-a sau a 4-a cutie de crema de fata Dove pentru ca de cand am "intalnit-o" nu ma mai despart de ea. O folosesc si pentru maini ... Si nici nu e prea scumpa , in jur de 8 RON-i.

DIANE
cununie
nunta (pe curand si altele)
diverse chestii pentru nunta & cununie
Honey-Moon Albena
Photoshop

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anael71 spune:

blossom de la elmiplant am folosit-o toata iarna trecuta;depinde de ce varsta ai;merge pentru 30+;este usoara,are un parfum discret;mi-as fi dorit totusi sa fie mai profesionala;ea este o crema antirid si am avut mai multe asteptari de la ea;am folosit cativa ani o crema din gama anew de la avon, pentru 25+ si chiar facea ceea ce spuneau ei in prospect;la life-care exista o crema cu colagen :diva se numeste, este f. buna iarna;pentru anotimpurile calde cea de la nivea cu vit.c si caise;daca aveti mai putin de 30 ani, nu folositi creme antirid;ci doar hidratante si hranitoare;majoritatea avem ten mixt; eu am ajuns la acest tip de ten, in timp, de la ten gras; dar mi-a explicat o cosmeticiana ca este bine sa folosim in general, creme ptr. ten normal, altfel, nu facem decat sa accentuam problemele pe care le avem cu tenul; este bine totodata , ca macar o data la 3 luni, dupa 30 ani sa mergem la cosmetica;ne ajuta f. mult, astfel incat cremele ptr. ten sa-si faca bine treaba;sper ca nu v-am rapit timpul........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anky spune:

Eu ma simt extraordinar de bine cu gama Lancomme si Biotherm.De la Biotherm folosesc Biotherm Line Peel care e foarte foarte buna.Citeodata mai volosesc si Vichy,e buna si Vichy

Anca,Bianca 02.02.03si Cris 12.05.05

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns esty spune:

mersi fain de raspuns.am 28 de ani si nu vreau sa astept pana dupa 30 ca sa inceapa sa apara ridurile ce as putea folosi?am gasit tot aici pe DC dar mai mai acum cateva luni un astfel de subiect unde scria cineva ca ea foloseste o crema preparata cu laptisor de matca si vitamina A si mai multe ingrediente si ca erau foarte multumite.mai stie cineva unde s`a ascuns linkul acela?multumesc tuturor si sa fiti frumoase si fara riduri



quote:
Originally posted by anael71

blossom de la elmiplant am folosit-o toata iarna trecuta;depinde de ce varsta ai;merge pentru 30+;este usoara,are un parfum discret;mi-as fi dorit totusi sa fie mai profesionala;ea este o crema antirid si am avut mai multe asteptari de la ea;am folosit cativa ani o crema din gama anew de la avon, pentru 25+ si chiar facea ceea ce spuneau ei in prospect;la life-care exista o crema cu colagen :diva se numeste, este f. buna iarna;pentru anotimpurile calde cea de la nivea cu vit.c si caise;daca aveti mai putin de 30 ani, nu folositi creme antirid;ci doar hidratante si hranitoare;majoritatea avem ten mixt; eu am ajuns la acest tip de ten, in timp, de la ten gras; dar mi-a explicat o cosmeticiana ca este bine sa folosim in general, creme ptr. ten normal, altfel, nu facem decat sa accentuam problemele pe care le avem cu tenul; este bine totodata , ca macar o data la 3 luni, dupa 30 ani sa mergem la cosmetica;ne ajuta f. mult, astfel incat cremele ptr. ten sa-si faca bine treaba;sper ca nu v-am rapit timpul........



timmmy
http://pg.photos.yahoo.com/ph/flooofin2004/album?.dir=9801re2&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//photos.yahoo.com/ph//my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns J G spune:

Eu am folosit multi ani Skincode si am fost multumita, acum s-a cam scumpit asa ca am luat Ivatherme cu SPF20 - foarte buna!

J si Carla (05.02.2006)

Mergi la inceput