Sa testam creme de zi - experiente impartasite

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

votez pentru gama ANEW de la avon, creme de fata, creme de ochi, tratamente pentru cearcane, riduri,toate produsele din aceasta gama sunt absolut fantastice , sunt f multumita de ele , se vede diferenta cand treci de la alte creme la ele
le recomand cu mare placere

ANDANII

In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana maria spune:

Avene crema de hidratare, foarte placuta!! Am mai folosit si skincode si mi-a placut f mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zenobia spune:

Roc Hydra+, Uriac Hyseage - pentru hidratare

Pentru noapte, in schimb, nu stiu ce sa iau deloc.

A folosit cineva spray cu apa termala? de la ce firma si cum e? merita banii?

Sar'na.

Salvati padurea

www.margento.ro" target="_blank">Zenobia
Grecia , Franta , Brasov , Cheia , Sarata Monteoru
Barzoiul buclucas
Poze1
Poze2



...iar porcii aduceau a oameni si oamenii a porci, ca nu mai stiai care e care.-> Ferma Animalelor[/i]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns louisea spune:

Spray cu apa termala.. Eu am Avene. Mi se pare bun mai ales in perioada verii Acu nu stiu daca e de la el, dar cand ma dadeam parca nu mi se mai "ingrasa" asa tare zona T si-mi simteam fata mai placuta. In rest altceva vizibil mai deosebit n-am observat da nici n-am folosit luni de zile la rand
Acum mai nevoit sa intrerup folosirea pt o perioada dar reiau..

Mai citisem pe undeva ca cica ar si lumina fata

Am auzit cum ca si cea de la Vichy ar fi ok..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PolianaSovar spune:

Buna fetele ,

De-a lungul timpului mi le-am permis cam pe toate.Probleme mari eu nu aveam , asa ca pina am nascut , am reusit sa-mi stric fata la un moment dat cind : Oriflame sint contrafacute (a vazut cu ochii mei , am vb cu persoanele in cauza , care contrafac , si am simtit si pe propria-mi fata sau corp ) , Advance Techniques - nu si-au fixat bine tipurile (adica scriu pe ele pt ce fel de ten , par , piele si sint pe invers , celelalte , despre care ati mai vorbit - schimba produsul si la un moment dat nu mai gasesti pe aia , are un inlocuitor dar nu stii care sau il scoate o perioada , iar il baga , tot felul de minuni.Eu acum am trecut la Artistry.Sint multumita , am reusit sa-mi curat , luminez si albesc tenul , si pretul e bun daca reusesti sa-l iei cu pretul redus (negociezi cu reprezentantul).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina.C spune:

quote:
Originally posted by Zenobia

Roc Hydra+, Uriac Hyseage - pentru hidratare

Pentru noapte, in schimb, nu stiu ce sa iau deloc.

A folosit cineva spray cu apa termala? de la ce firma si cum e? merita banii?

Sar'na.

Salvati padurea

www.margento.ro" target="_blank">Zenobia
Grecia , Franta , Brasov , Cheia , Sarata Monteoru
Barzoiul buclucas
Poze1
Poze2


...iar porcii aduceau a oameni si oamenii a porci, ca nu mai stiai care e care.-> Ferma Animalelor[/i]




Si eu folosesc spray-ul cu apa termana de la Avene...e foarte bun mai ales vara. Spre deosebire de lousiea, care simte o usoara tenta grasa a tenului, mie mi se pare ca e usor uscat tenul dupa apa termala..asta datorita sarurilor pe care le contine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irysss spune:

Buna fetelor,
Ce crema de zi imi recomandati la un ten gras, varsta pana in 25 de ani, sa nu lase pielea grasa si sa fie cat de cat acceptabila la pret.
Sa pot sa o achizitionez din Bucuresti.

Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns louisea spune:

Cristina - nu stiu daca m-ai inteles gresit sau m-am exprimat eu aiurea da asta ziceam si eu, ca nu-mi simteam zona T asa grasa dupa ce foloseam apa termala, adica imi usca fata putin :)
Dar era ok pe perioada verii, dar sa vedem cum o fi cand se face frig afara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anella spune:

Buna ziua!
Eu raman fan Nivea cu coenzima Q10,de zi si de noapte ,plus crema contur pentru ochi.Rezultatele sunt vizibile dupa folosirea lor mai ales prin comparatie cu altele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns heleny spune:

Eu am trecut la uleiuri faciale. sunt mult mai hidratante si nu lasa pilea grasa cum s-ar crede. Folosesc uleiurile faiale de la Alqvimia care pe langa ca sunt naturale , miros forte frumos .

Mergi la inceput