Sa testam creme de zi - experiente impartasite

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eva-maria spune:

belutza, eu am cumparat crema q4u de la plafar, dar am vazut-o si in cateva farmacii. sa vezi ce multumita o sa fii de ea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliana_2007 spune:

Eu am probleme cu tenul si am incercat sa folosesc creme de la L'oreal si vreau sa va spun ca m-am iritat,imi era rusine sa ies pe strada,nu mai stiam ce sa fac.Mi-am ingrijit tenul cu atentie o perioada de timp,mi l-am spalat cu apa de munte sau apa plata si si-a revenit si am inceput sa folosesc Nivea cu aloe vera.Sunt multumita.Cremele de la Nivea sunt de ceva timp pe piata si tot bune sunt,ba chiar s-au mai imbunatatit.Numai bine.



"Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Nu tot timpul cremele de firma sunt bune. Li se face atata reclama , dar degeaba. Am patit-o si eu , iar acum folosesc creme super ieftine si n-am nici o treaba . Am tenul cum nu l-am avut niciodata.

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanab125 spune:

Am 31 de ani si am riduri sub ochi. Din ce am citit eu in aceste 18 pagini, am inteles ca e buna crema de la gerovital bucuresti, H3. am sa o incerc. Dar as vrea o recomandare: din gama cremelor dermocosmetice, care ar fi buna pentru ochi? Eu am un ten f. sensibil si as incerca si o astfel de crema.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

quote:
Originally posted by oanab125

Am 31 de ani si am riduri sub ochi. Din ce am citit eu in aceste 18 pagini, am inteles ca e buna crema de la gerovital bucuresti, H3. am sa o incerc. Dar as vrea o recomandare: din gama cremelor dermocosmetice, care ar fi buna pentru ochi? Eu am un ten f. sensibil si as incerca si o astfel de crema.

Este un subiect Creme antirid parca se numeste . Din ce am citit eu acolo , fetele recomanda uleiul de migdale , este f bun si pt fatza nu numai pt ridurile de sub ochi. Mi-am cumparat si eu si am inceput sa-l folosesc. Intr-adevar dimineata cand ma trezeesc am fatza foarte curata si fina. Si au aveam ceva riduri , nu prea se vedeau , dar vad imbunatatiri de cand folosesc uleiul de migdale.

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

quote:
Originally posted by eva-maria

belutza, eu am cumparat crema q4u de la plafar, dar am vazut-o si in cateva farmacii. sa vezi ce multumita o sa fii de ea!!!

Mi-am luat crema multiprotectoare si sunt foarte multumita. Eu stau mai toata ziua pe plaja si am zis ca e cea mai potrivita. O sa o incerc si pe cea cu aloe vera dupa ce o termin pe asta . Vreau sa spun ca abia am gasit , se vinde ca painea calda. Erau in criza plafarele :)) . Sunt si creme antirid , pt maini , pt calcaie , pt copii etc .. nu stiam ca au o gama atat de larga.

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teolina spune:

Inca n-am ajuns pe la plafar si inca mai am destul din cremele pe care le folosesc, dar vreau sa stiu pt viitor. Beluta, tu ai tenul gras ca mine, cum este crema multiprotectoare: este foarte usoara, iti intra imediat in piele? As vrea s-o incerc si pe aceasta si pe cea cu aloe, eventual pe cea cu galbenele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

quote:
Originally posted by Teolina

Inca n-am ajuns pe la plafar si inca mai am destul din cremele pe care le folosesc, dar vreau sa stiu pt viitor. Beluta, tu ai tenul gras ca mine, cum este crema multiprotectoare: este foarte usoara, iti intra imediat in piele? As vrea s-o incerc si pe aceasta si pe cea cu aloe, eventual pe cea cu galbenele.


Teolina mie imi place . Intra f usor in piele . inainte sa ma dau cu crema , folosesc lotiunea lara. Crema multiprotectoare contine ulei de galbenele si vitamina E.
as vrea s-o incerc pe cea cu aloe vera , este si de si de noapte si pt orice ten.

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by belutza

quote:
Originally posted by eva-maria

belutza, eu am cumparat crema q4u de la plafar, dar am vazut-o si in cateva farmacii. sa vezi ce multumita o sa fii de ea!!!

Mi-am luat crema multiprotectoare si sunt foarte multumita. Eu stau mai toata ziua pe plaja si am zis ca e cea mai potrivita. O sa o incerc si pe cea cu aloe vera dupa ce o termin pe asta . Vreau sa spun ca abia am gasit , se vinde ca painea calda. Erau in criza plafarele :)) . Sunt si creme antirid , pt maini , pt calcaie , pt copii etc .. nu stiam ca au o gama atat de larga.

belutza




hai ca m-ati facut curioasa cu cremele de la q4u...vin acasa in 2 saptamani si ma infiintez direct la plafar
...si daca se vinde la plafar banuiesc ca preturile sunt super acceptabile!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

oana , eu am dat 60.000 pe crema, deci preturile sunt o nimica toata.

belutza

Mergi la inceput