Depozit mobila Bucuresti

Depozit mobila Bucuresti | Autor: maria2mami

Link direct la acest mesaj

Pe unde gasesc mobila la un pret acceptabil in bucuresti...as avea nevoie de o canapea si am aflat ca pe la depozitele din buc as putea gasii.
Am fost la Valea Cascadelor si prin Ghencea...unde sa mai caut?
Multumesc frumos

Just..... Maria

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

La intersectia lui Mihai Bravu cu Calea Vitan este Centrul Prosper (etaj I); vis-a-vis mai sint niste depozite, nu le stiu numele, dar te orientezi. Succes!

Ioana, mama Mirunei (25.08.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamironiuc spune:

Mai este fosta fabrica Pipera, pe Sos. Pipera unde acum sunt mai multe firme la un loc si poti gasi ceva. Tot in zona, pe platforma Pipera mai est eun depozit insa acolo nu am mai intrat de mult ca sa pot sa iti pun ce gasesti.

Si mai este unul pe Centura, la iesirea din Drumul Taberei- Domnesti, se numeste Modul Design.




EMANUEL-POZE MAI VECHI
EMANUELCOWBOY
MOTIMOTANELUL
MAMI"MAMININA MEA"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

Mobila misto si ieftina - la Tineretului, langa liceul Sincai, inspre Unirea, nu'sh cum se cheama. Ex: un dormitor complet (pat de mijloc 2 persoane + saltea, 2 noptiere, 1 comoda, 1 sifonier cu 4 usi) = 15.300.000; la asta se adauga 100.000 transportul si 900.000 montatul - care sunt optionale.

Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

De la nunta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

oki, fetele , am cumparat canapea, pe ceea mai mare pe care am gasit-o 2,10m cu 1,70.....dimensiuni pentru grasi

La intersectia dinte sos Timisoara si str. brasov, sect 6...e un depozit cu super preturi noi am dat 840 ron + transp 50ron

Am gasit si un dormitor tineret, albastru cu crem, pat 2.00m cu 1.60m cu sertar maree, 2 noptiere haioase foc cu sertar, o comoda pt tv cu 4 sertare super-voluminoase si...2 dulapuri cu 2 usi (separate) unu cu rafturi si unul pt umerase....dat tip-ul de acolo mi-a zis ca-mi face rafturi... pret total 1300 ron (fara saltea =330 ron).....asta il cumparam duminica viitoare!

Just..... Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kikina spune:

Ah, va rog mult, spuneti-mi si mie daca ati vazut acolo si mobila de bucatarie. Poate descrieti mai detaliat si zonele: "langa Sincai" si Bdul Timisoara intersectie cu Brasov". Stiti, cumva, si programul? Daca e deschis si sambata, poate si duminica?
Mersi mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delsim spune:

da si eu vreau si alte depozite si localizari mai exacte ale celor mentionate


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Kikina......nu stiu cum se numeste cartierul....dar eu am mers cu metroul pana la crangasi si de acolo am luat tranvv 41...si am mers destul de mult cu el.
Unde am coborat eu este un supermarket Billa destul de mare...si acolo intrebati de depozit.
Au si mobila de bucatarie pt toate gusturile...preturi incepand cu 650 ron.

E DESCHIS SI SAMBATA SI DUMINICA....DE LA 9 LA 14.00



Just..... Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamironiuc spune:

Nu cumva ai fost la Tamisa. In Ghencea, langa stadionul Steaua. Este aproape de capatul lui 41.

EMANUEL-POZE MAI VECHI
EMANUELCOWBOY
MOTIMOTANELUL
MAMI"MAMININA MEA"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

E in ghencea da nu se numeste Tamisa.
Maine va spun sigur cum se numeste se duce sotul meu sa dea comanda de dulap.......sper sa nu-mi iau avertisment ca fac reclama


este langa un service si spalatorie auto...si pe colt, fata in fata cu billa e o fabrica...tricodava....parca...



Just..... Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cloreta spune:

Cred ca Tamilia se numeste de fapt.

Pozele mele

Mergi la inceput