Font mare pe internet - asa din senin...

Font mare pe internet - asa din senin... | Autor: claudia_a

Link direct la acest mesaj

Nu'sh ce Doamne iarta-ma am patit de vreo saptamana... intru dimineata cuminte de la servici in calculator si cand vaz pe Forumul Desprecopii (de care sunt dependenta) niste fonturi mari cat capul b.ului...; am chemat baiatul nostru administrator de sistem...nu-si poate explica de unde s-au marit asa de tare (e cam cu 20 scris); am cautat si in properties appearance - e font normal, in tools internet option e font normal... probabil am agatat un virus de undeva...
Ma dor ochii de mor cand intru pe internet... am uitat sa zic ca mai sunt site-uri care se deschid asa... nu toate unele la normal ca si inainte, altele pe varianta marita... Ajutati-ma, ca mor de durere de ochi si io la DC nu renunt nici cu lentile de borcan pe ochi




Mami si www.babiesonline.com/babies/n/nasturica" target="_blank">Ioana nasturica

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancamironiuc spune:

Si eu am patit-o. Nu iti acopera si link-ul la forum de trebuie sa-l iei pe ocolite? Nici pana acum nu am inteles ce are!

ANCA si EMA EMANUEL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

ai verificat meniul "view"/"text size"? trebuie sa fie "medium" (de preferinta).

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_a spune:

Roxana te pupic multtttttt si duuuulllceeee....a mers...asta era!!!!
Uf ce ma fac eu fara voi... sunteti deshtepte... am rezolvat-o si iti multumesc multttt...



Mami si www.babiesonline.com/babies/n/nasturica" target="_blank">Ioana nasturica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa Ioana spune:

claudia, daca tii tasta "ctrl" apasata si misti rotita de scroll de la mouse, dimensiunea fonturilor se schimba. poate din cauza aia s'a intamplat. (asta'i o metoda mai usoara de a remedia situatia daca se mai intampla)

alexa si mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_a spune:

Acum daca mi-ai zis, imi aduc aminte vag de chestia asta... cred ca asa facusem... eram intr-o discutie nu tocmai placuta si probabil agiatata in paralel cu discutia apasam tastele si miscam de bilutza... UUUfffff... Oricum bine ca s-a rezolvat ca mai aveam putin si-mi puneam borcane la ochi cu fontul asta...

Mami si www.babiesonline.com/babies/n/nasturica" target="_blank">Ioana nasturica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

imi pare bine ca s-a rezolvat! (....da' ce mare mester de calculatoare administrator de sistem ai tu acolo de nu s-a uitat la asta???? )


Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dante01 spune:

cred ca nu l-a interesat prea tare...
pe admin adica...


Mergi la inceput