Video - dezvoltarea fatului (de la 1 la 9 luni)

Video - dezvoltarea fatului (de la 1 la 9 luni) | Autor: Gabbriela

Link direct la acest mesaj

Buna,
nu am avut somn pe la 4 AM si am inceput sa scormonesc internetu... uite ce am gasit, sper sa va placa si vou... din pacate filmuletele sunt in eng
Dezvoltarea fatului

In filmuletu de la 9 luni arata cum se face si o epidurala.

dupa ce se incarca pagina mergeti pe prima poza (luna 1), sunt 9 filmulete cu dezvoltarea fatului... dupa ce dati klik pe o poza asteptati, vedeti reclama si dupaia incepe filmuletu.



www.layyous.com/root%20folder/pregnancy_videoclips.htm" target="_blank">alte video aici arata si cum decurge o nastere

Sarcina usoara la toata lumea si bebei sanatosi



Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/MemViewAlbum.asp" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
I am not a vegetarian because I love Animals; I am a vegetarian because I hate plants.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

Gabbriela, multumim muuult! Esti o dragutza!



Pupicei, Ingeras 16+ Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

"Birth" e mirific, mi-au dat lacrimile...Asa am nascut si eu de 2 ori???

Claudia, mamica de baietel 2,6 ani si de fetita 10 luni
Poze Mara si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

ingeras26a

claujro am vazut pozele cu copilasi tai, sunt tare frumusei si dragalasi, sanatate si numai bine...

PS: Am pus acele filmulete in speranta ca noile mamici se vor uita la ele si vor vedea cum se dezvolta bebe... si cum e o nastere in direct (asta pt cele care nu au discovery chanel sa vada in direct).. sa nu mai fie speriate si sa savureze din plin perioada sarcini.

Sarcina usoara la toata lumea si bebei sanatosi




Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/MemViewAlbum.asp" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
I am not a vegetarian because I love Animals; I am a vegetarian because I hate plants.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Multumim mult!!!! mi-au placut f mult filmuletele

bamboletta 22+

Mergi la inceput