Informatii utile Constanta

Informatii utile Constanta | Autor: Alé

Link direct la acest mesaj

Aici va invit sa postati NUMAI informatii cu caracter utilitar.

Ma refer aici la nume de medici din Constanta, programul lor de lucru, locul in care poti fi gasiti, procedurile pe care le practica, poate chiar si citeva cuvinte despre impresia pe care v-au facut-o.
De asemena, clinici, spitale, etc...

Veti gasi un link la acest subiect aici.

Puteti purta scurte conversatii, in caz ca nu gasiti ceva, (de ex. Vinerea unde il gasesc si pina la ce ora pe dr. X?) dar insist sa nu deviati de la subiect. "Abaterile" vor fi sterse din oficiu.

____________________________________________________________________
Toate lucrurile se intampla cu un scop | Alé

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pisikuta spune:

ale, iarta-ma, trebuie sa le imbratisez pe constantencele mele dragi, care mi-au facut cea mai minunata galerie si carora n-am mai gasit calea directa de a le multumi.
asadar, constanta: va pe toate, sunteti fantastice! o sa va caut in continuare la aspirante si o sa va astept la odisee. danap, andicu, cornelia, lulu, leditia, gabi, madaluta desiguuur, si sper sa nu fi uitat pe nimeni, bazati-va pe mine daca e nevoie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:


Va rog frumos, spuneti-mi si mie daca in Constanta face vreun dr. inseminari artificiale si cam care e pretul.

Nusy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Nusy, dr Ioana Lutescu face inseminari. Eu una ti-o recomand cu toata increderea! la mine n-a fost cazul sa fac inseminari ca am alte probleme, dar pretul cred ca il stiu alte fete din Cta. Daca vrei un nr tel.ptr programare (ca e f aglomerat la ea), ti-l dau cu placere.

Si eu, tot off-topic : si eu toate constantencele, colege de "suferinta" !!!


Imi vine si mie randul... /Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns medamaya1 spune:

Nusy, la Lutescu inseminarile costa 2500000lei.
Pisikuta, sarcina usoara si bebic sanatos.
Eu una nu mai vreau sa aud de dr din cta.
oricum va pup pe toate si sa vi se implineasca dorinta de a avea
MEDA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Andicu,Medamaya tot off-topic- va multumesc f.mult. Nr. de telefon il am ca am fost o data la ea, dar nu stiam ca face si IA.Va


Nusy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

nusy, candva a facut si Dantes inseminari dar nu mai face pentru ca rata de reusita era foarte mica ( spunea el). Cred ca doar Lutescu face IAS.
Te-ai hotarat la asa ceva?
pupici la toate

gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Gabiu, ti-am raspuns pe mess.,caci daca continuam aici vom fi off-topic.Te pup.

Nusy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

salutare! sunt f indignata de noile mdificari facute in forum.Eu cred k ar fi nomal sa ne lase sa discutam ce vrem si ce avem nevoie la un anumit subiect, nu sa ne impuna sa postam aici numai informatii utilitare.K de unde sa stiu eu ce interseaza pe vreuna dintre noi dc nu discutam pe aceata tema? Vom da si astfel de informatii, dar pe masura ce sunt intrebari si nevoi...Asa k eu propun sa continuam discuiile noastre aici si dc nu le convine sa inchida si subiectul asta asa cum au facut-o cu celelate.Vor ajunge sa le inchida pe toate si sa ne bage la un subiect comun pe toate. Ti-e si frica sa mai intrebi ceva , sau sa deschizi un nou subiect nu care cumva sa fii off topic..da ce inseamna asta? eu sunt chiar revoltata... Or fi si hormonii mei vinovati pt starea asta, dar nici decizia moderatorilor nu mi se pare corecta.Macar dc ne cereau si noua parerea, sau dc luau aceste masuri in urma plangerilor numeroase...Offf, am niste nervi...
va pup si sper sa ne intalnim in continuare aici.

Madalina 16+
http://pg.photos.yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Madaluta:
Scumpa de tine,nu te enerva, ca face rau la bebel.

Nusy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Madaluta, daca vrei sa-ti spui parerea, exista un subiect la inceput de pagina "Asteptand un ingeras...", se cheama ceva gen " Modificari pe forum ..", acolo poti sa-ti spui parerea si sa dai sugestii. Nu te mai supara, ca "n-o fi dracul atat de negru!" .
Daca ne mai zicem parerile de constantence pe-aici nu s-o supara lumea asa tare!
Sa-ti traiasca flacaul, acum am vazut ca o sa ai baietel!!! sa fie sanatos si el si mamica lui si sarcina usoara in continuare!

Imi vine si mie randul... /Pozele mele

Mergi la inceput