LICENTA ASE AJUTOR!

LICENTA ASE AJUTOR! | Autor: danielutzu

Link direct la acest mesaj

Buna fetelor! La ai mei ani (aproape 30) m-am hotarat sa dau si eu licenta la stat! Ca doar nu am pierdut degeaba 4 ani din viata, nu? Acum, sunt cam speriata ca voi fi mai mult ca sigur singura de la mine la facultate (o particulara) si la noi a fost relativ usor (asa zisa prelicenta). Dca careva dintre voi a dat licenta la ASE in ultimul an (februarie sau chiar iulie anu trecut) sa-mi ziceti si mie cum a fost, cat de greu a fost, cate intrebari au pus la lucrare, cum a fost scrisul (e tot grila nu?). Va rog nu ma lasati ca nu mai pot! Si mai e si caldura asta............... Mi-e frica! Help
si astept AJUTOOOOOOR pls.

rasfatzata de Bucuresti

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielutzu spune:

Nu va suparati pe mine, dar vad ca veniti, vedeti si plecati! Va rog frumos, o idee ceva? Dupa examen, chiar as vrea sa vorbim si noi cele care am dat licenta de curand sau nu chiar.



rasfatzata de Bucuresti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns louisea spune:

intra aici la clubul studentelor
poate te pot ajuta ele..

oricum mai astepta poate intra fete care au idei.. a trecut numai o ora de cand ai postat primul mesaj

bafta multa

------------------------
Bandit si laleaua ;-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielutzu spune:

Scuze pentru disperare! O sa postez si in clubul studentelor, merci de informatie! Totusi, cum ai zis si tu, poate mai intra cineva si aici!



rasfatzata de Bucuresti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

quote:
Originally posted by danielutzu

Scuze pentru disperare! O sa postez si in clubul studentelor, merci de informatie! Totusi, cum ai zis si tu, poate mai intra cineva si aici!



rasfatzata de Bucuresti



ha, si eu o dau anu astaeu am terminat anu trecut si am dat un mare kix cu licenta, fiind in trim1 de sarcina cu greturi si ameteli...Anu asta stiu ca s-a modificat structura lucrarii (40 de pagini) si examen se da doar din materia conexa lucrarii- cred ca oral..cel putin la REI asa am inteles ca e....

succes!

daca mai e ceva, da un PM ca nu stiu daca mai intru pe aici

Noe si Anne Bianca(14.03.2006)

Bebe Blog
Cooking for my baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

pai daca ai pus titlul asta la subiect...licenta la ASE am dat si eu da aku 10 ani...vrei detalii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

quote:
Originally posted by Marina

pai daca ai pus titlul asta la subiect...licenta la ASE am dat si eu da aku 10 ani...vrei detalii?

Marina



he he, pai cred ca majoritatea profilor au ramas neschimbati
la ce ai dat?

Noe si Anne Bianca(14.03.2006)

Bebe Blog
Cooking for my baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

da, si eu am dat acu' multi ani.

si am fost si atunci cam paralela, eram intre 2 delegatii si am zis hai ca sa o fac si pe asta.

oricum, daca imi amintesc detalii poate pot sa te ajut.
desi s-au schimbat multe intre timp.

la ce dai?

Elise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielutzu spune:

La managementul firmei..........Ce are titlul? Da daca vreti sa comentati cum a fost cand ati dat voi, bvo! E foarte bine! Sa stiu si eu ce ma asteapta......ca profesorii tot aia (cum rezista frate atatia ani? Sper sa nu o fi suparat pe vreuna din voi........si sa mai fie si in comisie..... iertare!)


rasfatzata de Bucuresti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielutzu spune:

Sa stii ca nu sunt tavnoasa cu titlul..........a iesit mai aiurea decat voiam..... Da detalii.... marina! Elize ai luat? Daca ai luat tu, poate cine stie am si eu noroc



rasfatzata de Bucuresti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

am zis de titlu pt ca ai zis ca deschidem da nu-ti raspundem...pai deschidem da cand vedem ca vrei detalii despre ASE in era noua ne retragem discret....io am terminat rei pe vremea cand nu erau sectii si facultatea era 5 ani..si cred ca a fost si primul an si ultimul cand s-a dat grila si am scapat ieftin de cea mai cainoasa materie comert international.

Mergi la inceput