Crese de stat sau particulare in Timisoara

Crese de stat sau particulare in Timisoara | Autor: simona_filipas

Link direct la acest mesaj

Buna ziua mamici

As dori sa stiu de unde pot obtine informatii despre cresele de stat sau particulare din Timisoara.Exista vreo lista cu asa ceva?
Va multumim

Simona si Dragos Octavian

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexa00 spune:

Salutari,
mai demult am gasit pe site-ul inspectoratului judetean Timis o lista cu gradi care au si crese.
Eu am vizitat cateva de stat acum 2 ani din zona Circumvalatiunii si nu am fost multumita.
De la alte persoane am inteles ca pe undeva pe canga parcul copiilor ar fi o cresa de stat buna(la fosta gradinita a partidului).
Crese particulare stiu doar una.Iar parerile sunt impartite.
Baby's Land
str. Al. Macedonski nr.8
luni-vineri:07,00-19,00
sambata:08,00-16,00
Din cate am inteles aici preturile ar fi in jur de 150 euro.Accepta copii de la 3 luni in sus.

Sper sa te ajute aceste informatii.

Mai demult au mai fost subiecte de acest gen la acest capitol.Da un search poate gasesti ceva interesant.

Numai bine,
Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrmiki spune:

Gradi cu program prelungit nr. 22 are si cresa, care am inteles ca este OK, este cea de pe str. Paciurea, in spate la Politie. Mai sunt si cea de pe str. Brandusei, cred ca mai este una la intersesctia tramvaiului 4 cu 5, dar nu stiu nici str. nici numar. Particulare stiu ca sunt, dar nu stiu sa-ti dau detalii.


Un cuvant plin de iubire pretuieste atat de mult si totusi el costa atat de putin." N. Iorga
http://community.webshots.com/user/mcrmiki
Miha&Sorin&Bogdan(24.12.2000)&Vlad(17.11.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta_t spune:

La cea de pe Brandusei ne-am interesat noi acum 2 luni, erau 22 de copii, nu mai aveau locuri, trebuia sa-l inscriu atunci pentru a incepe in septembrie.
La cea de la intersectia 4 cu 5, parea OK, concediu toata vara.
Am ales in final Baby's Land, dar adresa s-a schimbat. Acum sunt in spatele Novatim-ului de la stadion, str. Bucegi nr.8 (parca).

Dana si Mihai (20.04.2005)
http://community.webshots.com/user/danuta_t

Mergi la inceput