HELP - Dr Iosup

HELP - Dr Iosup | Autor: elka

Link direct la acest mesaj

Stie cineva cum se poate ajunge mai repede la Dr Iosup? Am facut programare la CMU tocmai pt 1 Iulie.
Sunt in sapt 30 si tocmai am descoperit ca am tensiunea arteriala foarte mare. Mi-e foarte frica de ce se intampla cu BB. Dr Albu de la Giulesti(numai la el am facut Eco pana acum) se pare ca a vazut azi ceva la placenta sau la cordon dar nu a vrut sa zica.
Va rog sa ma ajutati !

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns martha78 spune:

Elka, incearca si la Diagnosis, e posibil ca acolo sa obtii mai repede o programare
Bafta multa!

27

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itzy-bitzy spune:

Elka ti-as trimite un PM cu nr dr. sa vb personal cu el ca daca ii explici situatia te accepta urgent. Este ff amabil. Incerca sa activezi PM si tine-ma la curent. Eu am fost la amandoi dr. la Iosup pt echo morfo de 13 saptamani si la Albu la 23 sapt ca asa mi-a recom dr meu nu din alte motive.

Pupici si numai bine.

Itzy-Bitzy
25+ cu Ana-Maria
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itzy-bitzy spune:

Hai ca am gasit o alta modalitate ...ti-am dat un e-mail sper sa il fi primit.

Itzy-Bitzy
25+ cu Ana-Maria
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elka spune:

Multumesc mult de tot Itzy-Bitzy!!! Am citit mailul.
Cum se activeaza PM?

quote:
Originally posted by itzy-bitzy

Hai ca am gasit o alta modalitate ...ti-am dat un e-mail sper sa il fi primit.

Itzy-Bitzy
25+ cu Ana-Maria
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itzy-bitzy spune:

Bravo Elka, ma bucur, suna-l si o sa vezi ca va fi bine. Sa imi spui si mie ce ti-a spus ca de regula el vede ce nu vad altii....Pt activarea PM uite-te sus in stanga sus ai MENIU si vezi ca acolo e scris si mesaje private ...dai click si in drepata sus ai OPTIONS.
Pupici si numai bine

Itzy-Bitzy
25+ cu Ana-Maria
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elka spune:

Multumesc tuturor. Cu ajutorul vostru am ajuns la dl dr Iosup. Nu prea e bine ce mi-a zis, dar ma bucur ca am ajuns la el. Maine mergem la dr Tutunaru.

Mergi la inceput