Nasterea in apa

Nasterea in apa | Autor: sophia3

Link direct la acest mesaj

Trebuie sa nasc in septembrie si m-am gandit ca mi-ar fi mai usor sa nasc in apa.Are cineva informatii despre locul unde se mai poate face chestia asta?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns merry_p_s spune:

Am inteles ca pe undeva prin Brasov.Intra pe la brasovence si intreaba-le.Cauta pe forumul cu prieteni...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sophia3 spune:

Nu mai e valabila chestia cu Brasovul;am cautat,dar nu am mai gasit alte informatii ca s-ar naste astfel si-n alta parte.Mai astept,cine stie?Poate a auzit cineva...

mihaela blandu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jocelyn spune:

La momentul actual nu mai exista in Romania aceasta posibilitate din cate stiu eu. Se incearca la Bucuresti dar nu stiu cand se va reusi.

*****************************************************
I plan on living forever. So far, so good

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyboy spune:

m-ar interesa si pe mine nasterea in apa!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

Buna,

M-am interesat si eu, dar inca nu sunt convinsa pt ca nu stiu conditiile.

Intrati aici (se pare ca este singurul loc din Ro). Sper sa va ajute. Sa tineti subiectul deschis daca reusiti sa aflati ceva, poate mai sunt si alte fete interesate.

www.activecenter.ro/preg_nastere_nat.htm" target="_blank">http://www.activecenter.ro/preg_nastere_nat.htm

Bafta si sarcini / nasteri usoare,

Ingeras 11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank13 spune:

Buna, gravidutze


Aveti noutati despre nasterea in apa?
Eu nu am gasit decat info despre proiecte in derulare, deci nimic care sa functioneze in prezent.


Multumesc de ajutor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

Buna,

Eu am nascut intre timp, cezariana cu epidurala, super usor, mi-am revenit excelent, iar bb este sanatoasa si frumoasa.
Nu cred ca in momentul de fata se poate naste undeva in Ro in apa....poate pana la bb 2, cine stie??
Oricum, eu sunt multumita de cezariana...

Pupicei, Ingeras de Maya Maria (16.12.2006)
slideshow Maya
www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">site fulguleti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danita spune:

nastere sub apa : Rupea , jud Brasov ....nust mai multe amanunte ......dar am gasit la un moment dat pe net aceasta info .


BeBelusca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusicasiely spune:

nu cred ca se poate la ora actuala,dar stiu ca columbeanu vrea sa faca la elias,sa nasca monica acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana1980 spune:

Nasterea in apa se face acum in Brasov, la Clinica Eva. Dupa ce voi naste am sa intru sa va sciu amanunte.

Ana si Casandra

Mergi la inceput