Batoanele de slabit FIBROBAR

Batoanele de slabit FIBROBAR | Autor: _giulianna_

Link direct la acest mesaj

Buna fetele!

Indraznesc sa deschid un nou subiect despre batoanele de slabit FIBROBAR care sunt excelente in cura de slabire. Poate s-a mai discutat pe-aici despre ele, ce-i drept eu n-am citit.
Se gasesc la orice plafar, costa in jur de 15.000 de lei, au gust foarte bun (desi la prima gustare n-o sa va placa dar va sfatuiesc sa incercati si alte batoane si o sa vedeti, o sa vi se para <<miere>>). Eu am luat din Carrefour, au fost la promotie si am zis sa incerc. Sunt super satioase, cel putin mie imi plac foarte mult, nu ma mai satur de ele. Am slabit in 1 luna 3 kg si nu am mancat numai batoane doamne fereste, din cand in cand mi se mai facea pofta si de altceva.
Acum sa nu ma acuzati ca lucrez cumva la REDIS, firma care le produce, doar am vrut sa va impartasesc si voua <<ajutorul>> meu in cura de slabire.
Daca le incercati, sa-mi spuneti cum a fost
Va pe toate!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns craciunitza spune:

Minunat!
Eu m-am ingrasat tot 3kg, dar in 2 saptamani.
Probabil pentru ca le mancam cu greata, sunt oribile la gust.
Well, donez 8 batoane Fibrobar, le doreste cineva?

Nu certati copiii cand viseaza!
Copiii
Noi doi
Mitele iubitele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miag spune:

Nici la mine nu au avut efect spectaculos. E drept ca nici nu mi-au placut asa ca nu am tinut prea mult timp cura cu batoane.

Mia, mami de ROLAND (18 Noiembrie 2004)

Winners never quit, quiters never win!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Mai.. mie sincer imi plac! Nu ma dau pe spate dupa ele dar... sunt ok! Mai ales cand ai pofta de ceva dulce si.. nu-ti "permiti"...
Craciunitza te-ai ingrasat din cauza Fibrobar???


Milioane de inimi-2 culori, o intreaga natiune-o singura iubire, 58 de ani de glorie - legenda trebuie sa continue! HAI STEAUA!
Biby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns craciunitza spune:

Da. Aveam o pofta de mancare, ceva de speriat. Si mancam toata ziua, cu gandul c-o sa mananc baton si o sa slabesc, iar baton nu puteam manca, rontaim in sila si degeaba :(

Nu certati copiii cand viseaza!
Copiii
Noi doi
Mitele iubitele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _giulianna_ spune:

Hello again!

Offf scrisesem un mesaj dar cand i-am dat <<trimite>> m-am trezit ca nu eram logata Si uite-asa il scriu din nou
Craciunitza, abia acum am realizat de ce spuneai tu ca te-ai ingrasat. Pai nuuu asssaaaaaa ma iubita, rolul batonului de slabit este de a inlocui una, doua sau chiar cele trei mese principale ale zilei. Nu are rol de a arde mancarica din stomac. Daca tu mancai pe saturate iar apoi bagai un batonel cu gandul de a te descotorosi de mancarica...de-asta te-ai ingrasat. Eu una cand mi-e foame, la pranz de exemplu, bag un baton si daca foamea tot persista (asta se intampla la inceput) mai mananc si ceva mai <<light>>.
Se poate sa nici nu-ti placa gustul, asta s-a intamplat si cu mine la inceput, prima data cand l-am mancat nu mi-a placut absolut deloc dar am zis sa mai incerc, daca-i zice de slabit...nu degeaba ii zice.
Am incercat si....vooaaaalaaaaaaa acum cand nu am ii duc dorul.
Va pupic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns craciunitza spune:

giulianna, uite cum procedam: mi se facea foame, incepeam un baton, mestecam in sila la batonul ala pana imi trece foamea, niciodata nu am reusit sa mananc un baton intreg o data. Dupa 10-15 mi se facea iar foame, da' stii ce foame? Foame din aia ca in razboi, cand nu ai ce manca zile intregi, eu asa foame nu am mai simtit.Asa ca fugeam la frigider, mancam pana ma saturam si o luam de la capat.
Asadar, daca slabesc abtinandu-ma de la mancare, de ce trebuie sa mananc batoanele astea?
Nu spun ca batoanele sunt rele, spun ca la mine au functionat invers.

Nu certati copiii cand viseaza!
Copiii
Noi doi
Mitele iubitele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaxeni spune:

ATENTIE: Pt. fiecare baton mancat trebuie sa beti minim 1l de lichid.Am mancat si eu batoane,si mancam si beam ceai si mancam si beam ceai pana m-au luat ametelile si s-a incetosat privirea.N-am slabit deloc,inca am mai pus ceva.Acum tin cura lui Catalin Crisan si sper sa dea rezultate.

alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucasimarius spune:

Si la mine a dat rezultate Fibrobar. Eu tin regimul disociat pe mese , dar mereu seara am mincat un baton. Citeaodata si in timpul zilei. Am slabit 6,5 kg intr-o luna si trei saptamini.
Am mereu in geanta un baton. Cum vreau ceva nepermis (cioco, piine), rad un baton....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Eu nu pot slabi cu batoanele astea. Dar imi cumpar. Eu de fapt am inlocuit ciocolata cu ele. Tot e bine ca nu ma ingras.
Cum sa beau 1 l de apa, eu nu beau atat nici intr-o saptamana.

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mira_m spune:

Mie imi plac f mult. Le mananc rar, cand am pofta de dulce sau sunt in deplasare. Sunt ok!

Don't talk unless you can improve the silence!

Mami & minunea mea ( mai 2004)

Mergi la inceput