Regulament! | Concursuri active | Intrebari frecvente | Ajutor    

Album concurs!

Clasament final

Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Femina intim

Batoanele de slabit FIBROBAR

Subiect nou  Sondaj nou Sondaj nou  Subiect inchis  Versiune imprimanta
Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator Pagina: din 3

_giulianna_
_giulianna_
Carpe diem!

Romania
Bucuresti

1953 Mesaje
3 Prieten(i)

Trimis la - 27/04/2006 :  14:22:44 Link direct la acest mesaj  Arata profilul  Trimite mesaj Yahoo lui _giulianna_ Adauga semn de carte la mesaj Trimite _giulianna_ un Mesaj Privat

Batoanele de slabit FIBROBAR

Buna fetele!

Indraznesc sa deschid un nou subiect despre batoanele de slabit FIBROBAR care sunt excelente in cura de slabire. Poate s-a mai discutat pe-aici despre ele, ce-i drept eu n-am citit.
Se gasesc la orice plafar, costa in jur de 15.000 de lei, au gust foarte bun (desi la prima gustare n-o sa va placa dar va sfatuiesc sa incercati si alte batoane si o sa vedeti, o sa vi se para <<miere>>). Eu am luat din Carrefour, au fost la promotie si am zis sa incerc. Sunt super satioase, cel putin mie imi plac foarte mult, nu ma mai satur de ele. Am slabit in 1 luna 3 kg si nu am mancat numai batoane doamne fereste, din cand in cand mi se mai facea pofta si de altceva.
Acum sa nu ma acuzati ca lucrez cumva la REDIS, firma care le produce, doar am vrut sa va impartasesc si voua <<ajutorul>> meu in cura de slabire.
Daca le incercati, sa-mi spuneti cum a fost
Va pe toate!
      (0 aproba) (0 dezaproba) | Raspunde la subiect | Raporteaza la Moderator

Editat de - roxanaz on 27/04/2006 14:33:17
craciunitza
craciunitza
doamna Gabi

Romania, Bucuresti
2365 Mesaje
1 Prieten(i)
Trimis la: - 27/04/2006 :  14:54:02 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui craciunitza  Trimite mesaj yahoo luicraciunitza Adauga semn de carte la raspuns Trimite craciunitza un Mesaj Privat
Minunat!
Eu m-am ingrasat tot 3kg, dar in 2 saptamani.
Probabil pentru ca le mancam cu greata, sunt oribile la gust.
Well, donez 8 batoane Fibrobar, le doreste cineva?

Nu certati copiii cand viseaza!
Copiii
Noi doi
Mitele iubitele
      De acord (0 aproba) Dezaprob (0 dezaproba) | Raspunde la subiect | Raporteaza la Moderator Mergi la inceput
miag
miag
Rollymania

Romania, Bucuresti
2308 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 27/04/2006 :  15:01:24 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite miag un Mesaj Privat
Nici la mine nu au avut efect spectaculos. E drept ca nici nu mi-au placut asa ca nu am tinut prea mult timp cura cu batoane.

Mia, mami de ROLAND (18 Noiembrie 2004)

Winners never quit, quiters never win!

De acord (0 aproba) Dezaprob (0 dezaproba) | Raspunde la subiect | Raporteaza la Moderator Mergi la inceput

bibyrox
Iubirea mea: Ralucah :P

Romania, Snagov-Lipia
2534 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 27/04/2006 :  15:02:17 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luibibyrox Adauga semn de carte la raspuns Trimite bibyrox un Mesaj Privat
Mai.. mie sincer imi plac! Nu ma dau pe spate dupa ele dar... sunt ok! Mai ales cand ai pofta de ceva dulce si.. nu-ti "permiti"...
Craciunitza te-ai ingrasat din cauza Fibrobar???

Milioane de inimi-2 culori, o intreaga natiune-o singura iubire, 58 de ani de glorie - legenda trebuie sa continue! HAI STEAUA!
Biby
craciunitza
craciunitza
doamna Gabi

Romania, Bucuresti
2365 Mesaje
1 Prieten(i)
Trimis la: - 27/04/2006 :  15:11:32 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui craciunitza  Trimite mesaj yahoo luicraciunitza Adauga semn de carte la raspuns Trimite craciunitza un Mesaj Privat
Da. Aveam o pofta de mancare, ceva de speriat. Si mancam toata ziua, cu gandul c-o sa mananc baton si o sa slabesc, iar baton nu puteam manca, rontaim in sila si degeaba :(

Copiii
Noi doi
Mitele iubitele
_giulianna_
_giulianna_
Carpe diem!

Romania, Bucuresti
1953 Mesaje
3 Prieten(i)
Trimis la: - 27/04/2006 :  15:34:00 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo lui_giulianna_ Adauga semn de carte la raspuns Trimite _giulianna_ un Mesaj Privat
Hello again!

Offf scrisesem un mesaj dar cand i-am dat <<trimite>> m-am trezit ca nu eram logata Si uite-asa il scriu din nou
Craciunitza, abia acum am realizat de ce spuneai tu ca te-ai ingrasat. Pai nuuu asssaaaaaa ma iubita, rolul batonului de slabit este de a inlocui una, doua sau chiar cele trei mese principale ale zilei. Nu are rol de a arde mancarica din stomac. Daca tu mancai pe saturate iar apoi bagai un batonel cu gandul de a te descotorosi de mancarica...de-asta te-ai ingrasat. Eu una cand mi-e foame, la pranz de exemplu, bag un baton si daca foamea tot persista (asta se intampla la inceput) mai mananc si ceva mai <<light>>.
Se poate sa nici nu-ti placa gustul, asta s-a intamplat si cu mine la inceput, prima data cand l-am mancat nu mi-a placut absolut deloc dar am zis sa mai incerc, daca-i zice de slabit...nu degeaba ii zice.
Am incercat si....vooaaaalaaaaaaa acum cand nu am ii duc dorul.
Va pupic
craciunitza
craciunitza
doamna Gabi

Romania, Bucuresti
2365 Mesaje
1 Prieten(i)
Trimis la: - 27/04/2006 :  16:05:44 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui craciunitza  Trimite mesaj yahoo luicraciunitza Adauga semn de carte la raspuns Trimite craciunitza un Mesaj Privat
giulianna, uite cum procedam: mi se facea foame, incepeam un baton, mestecam in sila la batonul ala pana imi trece foamea, niciodata nu am reusit sa mananc un baton intreg o data. Dupa 10-15 mi se facea iar foame, da' stii ce foame? Foame din aia ca in razboi, cand nu ai ce manca zile intregi, eu asa foame nu am mai simtit.Asa ca fugeam la frigider, mancam pana ma saturam si o luam de la capat.
Asadar, daca slabesc abtinandu-ma de la mancare, de ce trebuie sa mananc batoanele astea?
Nu spun ca batoanele sunt rele, spun ca la mine au functionat invers.

Copiii
Noi doi
Mitele iubitele
alinaxeni
alinaxeni
mami cea suprema

Romania, bucurestiBUCURESTI
1107 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 27/04/2006 :  16:21:35 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luialinaxeni Adauga semn de carte la raspuns Trimite alinaxeni un Mesaj Privat
ATENTIE: Pt. fiecare baton mancat trebuie sa beti minim 1l de lichid.Am mancat si eu batoane,si mancam si beam ceai si mancam si beam ceai pana m-au luat ametelile si s-a incetosat privirea.N-am slabit deloc,inca am mai pus ceva.Acum tin cura lui Catalin Crisan si sper sa dea rezultate.

alina
ralucasimarius
ralucasimarius
membru incepator

Romania, Bucuresti
307 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 27/04/2006 :  19:56:15 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui ralucasimarius  Trimite mesaj yahoo luiralucasimarius Adauga semn de carte la raspuns Trimite ralucasimarius un Mesaj Privat
Si la mine a dat rezultate Fibrobar. Eu tin regimul disociat pe mese , dar mereu seara am mincat un baton. Citeaodata si in timpul zilei. Am slabit 6,5 kg intr-o luna si trei saptamini.
Am mereu in geanta un baton. Cum vreau ceva nepermis (cioco, piine), rad un baton....
CristinaT
CristinaT
guest

Donator desprecopii.comDonator desprecopii.com
 Romania, bucurestiBUCURESTI
5108 Mesaje
6 Prieten(i)
Trimis la: - 27/04/2006 :  20:20:47 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite CristinaT un Mesaj Privat
Eu nu pot slabi cu batoanele astea. Dar imi cumpar. Eu de fapt am inlocuit ciocolata cu ele. Tot e bine ca nu ma ingras.
Cum sa beau 1 l de apa, eu nu beau atat nici intr-o saptamana.

6 ani - 14 februarie 2006

mira_m
mira_m
Cogito, ergo sum....

Papua New Guinea, La noi in sat sunt dansuri....
1548 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 27/04/2006 :  22:51:51 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luimira_m Adauga semn de carte la raspuns Trimite mira_m un Mesaj Privat
Mie imi plac f mult. Le mananc rar, cand am pofta de dulce sau sunt in deplasare. Sunt ok!

Don't talk unless you can improve the silence!

Mami & minunea mea ( mai 2004)
Pagina: din 3 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina urmatoare

Subiect nou  Sondaj nou Sondaj nou
 Subiect inchis
 Versiune pentru imprimanta
Mergi la:
Forumul desprecopii.com © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

Da un Like!

horoscopcopii
Horoscopul copiilor

... Alte horoscoape ...

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com