Impreuna, Timisoara (42)

Impreuna, Timisoara (42) | Autor: gabirus

Link direct la acest mesaj

Bun venit tuturor in mica noastra Timisoara virtuala !

Asteptam cu drag toti timisorenii de pretutindeni, dar nu numai! Toti cei care iubesc Timisoara si spiritul ei, veniti cu noi, "Impreuna, Timisoara"!

NE RUGAM CU TOTII PENTRU SUFLETUL MICUTULUI OCTAVIAN!
DUMNEZEU SA-L ODIHNEASCA IN PACE ALATURI DE INGERII SAI!


Sarbatoritii lunii aprilie:

Cosmina, 6 aprilie
Lorand, fiul lui Mihi 7 aprilie
Rares, fiul Ionelei-Roxana, 9 aprilie
Dan, sotul Amutzei, 18 aprilie
Anda, 19 aprilie
Deian, fiul Siminei (mitzuka) 21 aprilie



(pentru completari, va rog sa-mi trimiteti PM sau Email)


FOTO CU NOI:

INTALNIRE 1
INTALNIRE 2
INTALNIRE 3
...
INTALNIRE 11
INTALNIRE 12
INTALNIRE 13
INTALNIRE 14


POZE

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Irina_Claudia spune:

Gand la gand cu bucurie.

Mai zic odata La multi ani lui Anda , sa fii fericita!!!

In rest, s-auzim de bine.



POZE

Irina + ingerasul Ioana
(4 ani)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

ca de obicei am muscat-o si am postat dupa deschidere de capitol nou asa ca acum copy si paste
Anaaaa nu am vazut postarea ta!!! Am nevoie de cofeina direct in vena.... Tu scrii mult si fain si apar eu ca adormita sa te intreb pe unde esti si ce faci Body guardzi la wc zici? Hi, hi da ce sa/mi faca, ma gandesc evident la prostiiEi, sunt zile in care mi/a dori si eu sa fiu vedeta asa ca/n filme cu armata de oameni pe langa mine, sa ma machieze, imbrace, sofer la scara, femeie la curatenie, eu doar cu shoppingul si fitele da ma trezesc si tot mama leone sunt. Zilele trecute nu am avut cu cine lasa spiridusul si l/am luat la lucru de se crucea un nenea invitat intr/o emisiune .... Cu doua maini bateam vijelios texte la calculator, cu a treia tineam la distanta spiridusul sa nu/mi sdtrice capodopera, intre timp dadeam lamuriri unei colege despre om stire si ii sopuneam omului de la montaj unde sa taie interviurile. Dupa o ora de chestie din asta cred ca pot sa fac joking sase ture de stadion da si dupa aia....

Mamica de spiridus

Poze cu Loriana







Mamica de spiridus

Poze cu Loriana





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Bun venit, unui Nou Inceput....

Gata, ca atata am plans de bucurie, de emotie, nu stiu ce am...neuronii....
Da mey, Ana, la mate si alte alea gen chimie, sunt pe langa, dar candva am fost Olimpica la romana...
Si cred ca la debitul de vorbire a lui Ines, imi va calca pe urme...
Ca nu-i de ajuns sa fie frumoasa tre sa fie si desteapta...nu???
Irina, gand la gand cu bucurie...si fie ca acest nou inceput, sa ne ajute sa ne regasim, sa ne iubim, sa ramanem mereu unite...
La mai mare....
Danitin, diseara, cand ajung de la job, o sa-ti scriu cum te vad eu, vedeta cu limuzina alea alea...
Gabi, spune-le la aia sa termine sedinta sa mai ia o pauza, si hai ca te asteptam...
Fetelor, eu plec, nedormita, obosita, dar bucuroasa pana la cer si inapoi, ca totul e asa de frumos...asa cum trebuie sa fie...
Bravo....voua...
Fug, ca aveti logoree.....
Pe diseara, la un taifas nocturn, cine face prezenta?
Si asteptati sa intre Anda ca va face un anunt fain....
Nu dezvalui surpriza....
Pe diseara, a vostra Mama Dolores!


POZE BABY STAR


www.babyexpo.ro/tm/index.php?op=baby_star" target="_blank">CASTIGATOAREA BABY STAR

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Rapid,rapid.....ca deja ma intrec cu gluma...oamenii astia lucra la greu si io bantui pe net de la 9.30...tot citind si scriind...pai asta e chiar nesimtire din partea mea....
Doris,multam' fain...Lasa ma,nu ma mai lauda atat...am spus si io ce am simtit...
Irina...si tu cu treburi?Sa ai si tu parte de bine!
Dana....mey...hai ca m-ai facut sa rad...Se pare ca cel mai bun randament il dai in conditii de stres...Stie el sefu' tau ce stie si ca asa angajat nu mai pupa....Ai grija ca stresul asta..nu-i bun.Sa pui poza cu spiridusa in rochita noua!Va invidiez pentru reusita cum pampersii...La noi...mai dureaza!


Hai ca va pup!

PS.Pe unde o fi Katik?


Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Katik....unde esti?
Sper ca esti bine...haide ca te asteptam!


POZE BABY STAR


www.babyexpo.ro/tm/index.php?op=baby_star" target="_blank">CASTIGATOAREA BABY STAR

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Aloha! Am si eu putintel de timp!

LA MULTI ANI ANDA! Sa ai o viata fericita si deplina.

SUPERB ATI SCRIS!

Ana, nu are rost sa mai zic, esti o talentata, mama-Dolores, pe tine te stiu deja

Dani, BRAVO pentru Lori ca a cerut la pipi. Ai si tu un stil super de a povesti, cred ca nu o sa uit in veci faza cu berea de Revelion de la ultima intalnire!

Thessa, multumim pentru ganduri si sanatate multa soacrei.

Nici nu stiu ce sa mai zic. Am asa o stare de prea-plin emotional. Cand se mai astern gandurile, revin.

Pana atunci, va pupez!

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa00 spune:

Salutari fetelor,

Va pup pe toate din start si va urez de bine.

Paul face progresa!Nu mai vrea pepe vrea chilotei!E drept ca se mai scapa din cand in cand pe el, dar in general spune ca vrea pipi si face la buda.

Anda: La multi ani , fericire si sanatate multa!

Numai bine,
Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

La multzi ani Smaranditza noastra....berbecutza noastra impulsiva da cu suflet mare...sa ne traiesti ca ne trebuiesti...si sa fi fericita....asa cum meritzi...D-zeu sa aiba grija de tine si de familia ta...

Si io-s impulsiva...ca doar sunt in ultima zi din pesti...deci cu un picior in berbec...

Nu ma mai laudatzi atata ca mi se urca la cap...oricum mi-au prins bine laudele voastre...si va iubesc pe toate...si va pup in gasca...

Danitin....orice ai zice si orice ai face...pt mine esti vedeta...si inca dubla...o data ca lucri unde lucri...si inca o dta ca ai un suflet asa de mare...

mihi

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irina_Claudia spune:

Apropos de tine Danitin , eu te cunosc de cand prezentai dedicatii de muzica populara si ma tot gandeam eu atunci: ce cauta tipa asta asa cu mutra asta inteligenta aici la dedicatii populare? Si am avut dreptate...ai ajuns departe..succes si ai grija de tine. Super spiridusul , cu rochia ei gitana...crezi ca Ioana e mai breaza? Si ea cand vede scilipiuri , volanase si alte matrapazlacuri ii sclipesc ochii.

Ana vrem si noi la ciorba de perisoare..hehe!

POZE

Irina + ingerasul Ioana
(4 ani)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Scriu repede, ca nu e dusmanul in spatele meu cu ochii la mine in monitor!

Alexa, ce bine ca te mai vedem si pe tine, workoholista mica ce esti

Am o zi asa te turbo azi

Si in sufletul meu e tristete, azi se implinesc sapte ani de cand a murit mama mea. Odihneasca-se in Pace! Sper ca se mai uita la noi din cand in cand si stie ca am iubit-o mult!

POZE

Mergi la inceput