Mamici din Arad...???(45)

Mamici din Arad...???(45) | Autor: pufymic

Link direct la acest mesaj








Mamici din Arad


-alina 33 (Alina ) - 35 ani, casatorita cu Dacian,32 ani, mamica lui Dragos,1 an
-alina morostes (Alina ) - 32 de ani, casatorita cu Calin ,31 ani, mama lui Dragos , 3 ani
-alinutza13(Alina)-23 de ani, casatorita cu Sebastian,25 ani, mama Fabianei , 1 an
-anto (Antonela )- 40 ani, casatorita cu Radu ,43 ani, mama Denisei , 14 ani
-arad_linda (Linda ) - 30 ani, casatorita cu Gheorghi, mamica lui Andrei
-claudelu (Claudia ) - 26 ani, casatorita cu Claudiu ,30 ani, mama lui Raul-Andrei, 1 an
- claudiak (Claudia )- 31 ani, casatorita cu Roland, mama Vanessei , 2 ani
-cristinacsa (Cristina )- 33 ani, casatorita cu Mihai ,36 ani, mama gemenelor : Carina si Alexandra , 3 ani
-dialu (Diana ) - 31 ani, casatorita cu Cosmin , mamica lui Patric Maximilian , 1 an
- dianapatrick ( Diana),21 ani, casatorita cu Gunther ,35 ani, mamica lui Patrick , 1 an
-dianaR (Diana ),27 ani, casatorita cu Vasile,34 ani, mamica lui Vlad , 1 an
- dita(Edith)- 35 ani, casatorita cu Eugen
-flavia ramona (Flavia )- 26 ani,, casatorita cu Sorin -35 ani
-gabitzica (Gabi) - 29 ani, casatorita cu Ciprian , 30 ani,mamica lui Tudor, 2 ani
-ILDI25 (Ildi )- 26 ani,, casatorita cu Stefan -26 ani
- lindaG (Linda)- 26 ani, casatorita cu Mark,34 ani
-maggda (Magda) - 34 ani, casatorita cu Danut ,40 ani, mama Biancai , 7 ani
-Melania14 (Nico) - 31 ani, casatorita cu Ovi 32 ani, mama Melaniei Ioana , 1 an
-pau(Nico)-29 de ani, casatorita cu Romy,32 ani, mama Paulei , 3 ani
-pufymic (Ioana ) - 27 de ani, casatorita cu Ovidiu ,28 ani, mama lui Alesio Andrei , 1 an




Ianuarie
13.01.2004- Patrick (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana”) (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)
14.01.2005- Melania Ioana (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">Melania 14 "Nico")
20.01.1980- Stefan (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=25758" target="_blank">ILDI25"Ildi")
23.01.1973- Romy (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=22933" target="_blank">pau"Nico")

Februarie
03.02.1971- Vasile (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR “Diana”) (web1, web2)
08.02.1962- Radu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto “Antonela”)
10.02.2003- Patric Maximilian (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=159" target="_blank">dialu "Diana")


Martie
02.03.1975-www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">Melania14 "Nico"
02.03.1978- Ovidiu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana") (web)
05.03.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana" (web)
12.03.1975- Claudiu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia") (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
14.03.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8354" target="_blank">flavia_Ramona "Flavia" (web)
18.03.1969- Mihai (sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina")(www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
21.03.1971 - www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda" (web)
26.03.1991- Denisa (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto "Antonela")
28.03.xxxx – Eugen (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3271" target="_blank">dita “Edith”)

Aprilie
01.04.2004- Raul-Andrei (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia") (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
11.04.2002- Dragos (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina") (web)
29.04.2004- Dragos (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 "Alina") (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)

Mai
10.05.1976- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi" (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
16.05.2004- Vlad (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR "Diana") (web1, web2)
17.05.1980-www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=25758" target="_blank">ILDI25 "Ildi"

Iunie
18.06.1978- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR “Diana” (web1, web2)


Iulie
05.07.1971- Mark (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8766" target="_blank">LindaG "Linda") (web)
05.07.1965- Danut (sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda")(web)
16.07.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia" (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
21.07.2002- Vanessa (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8796" target="_blank">Claudiak "Claudia")
22.07.1974- Calin (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina") (web)
22.07.2002- Alexandra & Carina (gemenele lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
22.07.1984- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana” (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)

August
28.08.1973 – Dacian (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 “Alina”) (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)

Septembrie
09.09.2004-Fabiana (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=16392" target="_blank">alinutza13"Alina")
11.09.1980-Sebastian ( sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=16392" target="_blank">alinutza13"Alina")
29.09.1998- Bianca (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda") (web)

Octombrie
07.10.1975- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9967" target="_blank">stanamiorel "Ciprian" (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
08.10.2004- Alesio Andrei (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana") (web)
22.10.2003- Tudor (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
24.10.1970- Sorin (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8354" target="_blank">flavia_Ramona "Flavia") (web)

Noiembrie
10.11.1972 - www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina" (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
15.11.1970- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3271" target="_blank">dita "Edith"
16.11.1965- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto “Antonela”
27.11.2002- Paula (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=22933" target="_blank">pau "Nico")
27.11.1970- Günther (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana”) (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)
28.11.1973-www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina" (web)
30.11.1982-www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=16392" target="_blank">alinutza13"Alina"

Decembrie
07.12.1976 – www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=22933" target="_blank">pau “Nico”
24.12.1969 – www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 “Alina” (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)
27.12.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8766" target="_blank">LindaG"Linda" (web)



Ioana(15+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
Poze Yahoo
[b]www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului nostru scump

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Ceau fetelor!

Am deschis subiect nou ca de ala vechi cred ca v-ati plictisit de nu va inghesuiti sa scrieti in el!

Flavia cum va fi vremea azi?Ca tare mi-e frica sa nu ploua...si am fi mers in parc cu gombotzu....
Sa-mi dai si mie pagina aia de net pe care te tot uiti tu la vreme....!

Clau ce mai faceti?Sunteti obositi?Ati avut multi musafiri ieri?

Ati fost fetelor sa vedeti vacile din P-ta Avram Iancu sau cum ii zice(in spate la Teatru) din "cow parade"?
Noi am fost ieri....am facut si ceva poze...dar putine ca a decedat bateria!

Pupici!


Ioana(15+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
Poze Yahoo
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului nostru scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Multumim de urari! Noi de doua zile ne tot petrecem, suntem franti de oboseala dar ne simtim bine, asta e cel mai important
Avem si cateva poze (de fapt sunt multe, dar nu le-am pus pe toate poze (de fapt sunt multe, dar nu le-am pus pe toate )



Parerea voastra conteaza ...asa cevaaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Clau sa va fie de bine distractia! Eu nu reusesc sa vad pozele ca imi cere parola!

Fetelor pe unde umblati de e atata liniste pe aici???

Pupici!


Ioana(15+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
Poze Yahoo
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului nostru scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Ioana, incearca acum...nu era public
Io tot cu musafiri



Parerea voastra conteaza ...asa cevaaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Clau acum va "studiez"!Ce-mi place poza aia in care-l pupati amandoi pe Raul!E super!

Si eu am pus niste poze noi-noute cu banditu in albumul de pe Yahoo!

Pupici!


Ioana(15+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
Poze Yahoo
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului nostru scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

V-am vazut pozicile, sa va traiasca flacaii !!!

Nu stiu de ce sunt asa de obosita dar sigur se intampla ceva, Melania DEJA doarme si nu e decat 10.45 !!!! Cred ca ne intram in normalitate cu somnul.Oricum pe mine ma mai doare un ovar de-mi vine sa-l scot !

In rest nimic nou numai ca ne intalnim zilnic la nisip cu Vladut si tare ne place de el ( a primit si pupici de la Melania, MARE lucru !)

Cam atat ,cred ca trag si eu pe dreapta, noapte buna !


Melania (14.01.2005) si mama

http://photos.yahoo.com/cofratu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutare fetelor!
De vreo ora am ajuns si noi pe-acasa, am fost plecati la niste prieteni. Ce nasol ca iar ploua!

Clau, fain v-ati distrat, am vazut si eu pozele, Raul e un scump si are o mutra de smecherasa. Inca n-am reusit sa vad toate pozele, aveti multeeee.

Ioana, l-am vazut si pe Alesio, era tare serios in poze. Ati fost la cheful lui Raul? I-a placut vacile?

Nico, poate va incuscriti cu Diana!

Dragos nu doarme la ora asta, acum ii citeste Calin povesti.





Alina (16+) & Dragos (11.04.2002)
pozici
poze gradinita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Buna dimineata la toata lumea.

Ioana, uite aici link-ul catre vreme si cauta tu pe acolo ca eu nu mai stiu pe unde am intrat si imi afiseaza pe o bara jos informatiile de cate ori intru pe net:

http://wwwa.accuweather.com/world-forecast-current-conditions.asp?partner=forecastfox&zipcode=EUR;RO;-;ARAD;&metric=1

Pana acum s-a potrivit tot ce am vazut cam in 99% din zile si se modifica permanent in functie de cum e vremea afara. Eu pe bara am afisata vremea pe urmatoarele 5 zile.

Sambata am fost la bunici singurica pt ca toata lumea a avut treaba, dar asa frumos a fost, vreme buna, ai mei pareau relativ ok, fata de alte dati. Le-am facut papica pe cateva zile si am stat la povesti cu buni despre vremea cand a fost ea gravida.

Ieri am fost intr-o plimbare la casuta de pe strand si am de gand ca anul asta sa ma folosec de ea mai mult ca anul trecut. Trebuie facut un gardulet si sa schimb canapeaua de acolo ca e cam veche si are un miros ... asa ca trebuie sa caut ceva pe la vreun second hand de mobila ca noua nu are rost.

Ce ziceti de o intalnire intr-o zi cu vreme buna la noi la casuta?????? Acolo se pot juca copilasii in voie ca avem si un pic de spatiu verde si facem ceva de papica sau daca nu cumparam ceva la pachet si macar stam la aer curat. Asa ca astept propuneri, care cand poate.

Azi am o zi incarcata si la 4 trebuie sa merg la scoala ca cica s-a crizat o profa ca nu avem prezenta si azi trebuie sa dau un referat ....... de parca eu de asta am chef.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Ceau fetelor!

Alinush da, am fost la ziua lui Raul....si bazucu meu a urlaaaaaaaaaaat de m-a capiat!De aia e asa serios in poze!
Cu vacile a avut mare treaba: le-a tot certat: "papatito"....pe fiecare in parte!

Flavia mersi mult de link!Eu sunt pentru mers la casuta voastra de pe strand cu piticii ca asta le place lor sa alerge.....dar ne putem intalni si in parcul mare fetelor dc vreti....!

Ma duc sa-mi culc elefantul(cica are 15 kg....l-am cantarit la pediatru cand am fost cu el) ca la ora 7 era in picioare....

Pupici!


Ioana(16+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
Poze Yahoo
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului nostru scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Eu sunt pentru :
-iesirea la strand la casuta lui Flavia
-intalnirea din parcul copiilor cu toti piticii
-incuscrirea cu Diana , e OK ginerele si familia

dar va invitam si la noi in parc ,la nisip si scartait de hinta !

Flavia tu sigur o sa ai fetita , pt ca ducem lipsa de fetite la nisip si trebuie sa echilibram balanta. Numai a lui Diana nu ajunge si in plus de asta sunt prea multi pretendenti pt cele 2 zane (Mel si Timeea).


Melania (14.01.2005) si mama


http://photos.yahoo.com/cofratu

Mergi la inceput