Vile Impact - impresii(8)

Vile Impact - impresii(8) | Autor: vlad_13

Link direct la acest mesaj

Primele parti: www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=38269" target="_blank">[1] www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44677" target="_blank">[2] www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=47371" target="_blank">[3] www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50067" target="_blank">[4] www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50224" target="_blank">[5] www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50492" target="_blank">[6] [7]




si inca ceva despre drum: am auzit de la primarie ca dupa ce va incepe asfaltarea "adevarata" pe strada popasului, care va incepe de la romstal, aceasta portiune va fi complet inchisa, urmand ca pentru o perioada de timp accesul la azur si domus sa se faca numai prin stefanesti... cam nasol

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns a_trufasu spune:

cand va incepe adevarata? si mai ales cat va dura lucrul pana la Azur? vom putea trece prin epsilon pe periaoda lucrarilor? adica prin cartierul Impact de pe Pipera Tunari?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_trufasu spune:

pentru cei intereseati de drumul de acces pentru domus sau azur le dau o adresa de la primaria Voluntari
Biroul de Investitii
2704770/229, 2704207/229 marti si joi intre 9 - 11.
aici puteti afla informatii oficiale pentru persoane fizice, juridice sau asociatii
asteptam mai multe opinii postate (opinii culese prin teelfon de la cei in drept sa rapsunda)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane19 spune:

multumesc frumos. incerc sa ma descurc sa o gasesc.este ieftina intr-adevar dar si mica. am gasit ceva da` nu la impact. tb sa ma hotarasc. sau poate mai astept. nu prea ma descurc cu tipurile astea de mesaje sper sa reusesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns panda2005 spune:

In ansamblul din spate de la Jolie ville o casa cu doua dormitoare are un pret de 180.000 eur.
Cea mai ieftina casa de tip junior acum Impactul o vinde cu 120.000 Eur cu tot cu teren (din cele care mai sunt de vinzare din Azur 1 si 2).
Miine mai trag o tura prin santier sa vad ce se mai petrece.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane19 spune:

am dat mesajul aiurea in locul celuilalt.acum oare e bine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane19 spune:

uraa am invatat sa dau mesaje. multumesc mult pentru informatie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vlad_13 spune:

stie cineva pe unde e administratia financiara din voluntari?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_trufasu spune:

Da, in sediu Primariei care este pe o strada paralela cu Soseaua Bucuresti Urziceni. trebuie sa intorci dupa benzinaria Petrom inainte de Metro Voluntari si prima strada la stg dupa benzinarie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_trufasu spune:

rectificare: "sediul Primariei" prima strada la dreapta dupa Benzinarie"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vlad_13 spune:

multam fain, trebe sa ma duc sa-mi fac rol fiscal sau cum ii spune

Mergi la inceput