Bilete ieftine Japonia-Romania.Help !

Bilete ieftine Japonia-Romania.Help ! | Autor: Samurai-lady

Link direct la acest mesaj

Buna tuturor,

Ma ajutati si pe mine cu informatii despre bilete ieftine spre Romania ? Am tot cautat pe net,dar mai bine cred ca ma ajutati voi.Vrem sa mergem akasa din aprilie(sfarsit)pana in mai.

Multumiri anticipate

Samurai-lady si bb Ken

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Samurai-lady" target="_blank">Pagina personala DC

Web-poze Kenutz

www.desprecopii.com/info.asp?id=486" target="_blank">Cum a venit pe lume Samurash bebe




Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns soma spune:

cu AirFrance pe o luna 10/04-9/05 118000JPY. Open pe 3luni era 260000.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns exotic spune:

Eu am gasit cu britisch la 156,000 plus taxe 185.600
in iunie pe 21 acum sigur vei gasi mai ieftine cauta la skygate sunt cele mai ieftine pune-l pe sotul tau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Samurai-lady spune:

Am fost deja akasa,ne-am si intors in mai.
Noi am mers cu Austrian Airlines si am gasit cu 130000 yeni de persoana.
Ne-am grabit sa mergem pana cand nu incepe sezonul sa nu ne usture pretul.

Drum bun celor care merg in tara

Samurai-lady si bb Ken

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Samurai-lady" target="_blank">Pagina personala DC

Web-poze Kenutz

www.desprecopii.com/info.asp?id=486" target="_blank">Cum a venit pe lume Samurash bebe




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanako2004 spune:

Samurai-lady cum este cu AUSTRIAN AIRLINES??cate ore astepti in tranzit????
cu air france nu vreau sa ma risc ..cand au venit talentele mele
nici nu reusise sa-si scoata bagajele de pe banda si deja avionul plecase ....a trebuit sa astepte urmatorul avion care defapt era a doua zi si frate-miu aceiasi chestie a patito tot cu ei

"cine se trezeste dimineata devreme departe ajunge"
EMILY comoara noastra poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Samurai-lady spune:

Hanako 2004,cu Austrian Airlines noi asteptam in tranzit,la Viena, vreo 6 ore,dar venim din Timisoara.Depinde de unde merg spre Japonia ai tai.
Daca merg de la Bucuresti intreaba la agentie.

Noi numai cu austriecii am mers pana akum,nu prea stiu cum sunt alte companii aeriene,dar ma bate gandul sa incerc si altele.

Samurai-lady si bb Ken

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Samurai-lady" target="_blank">Pagina personala DC

Web-poze Kenutz

www.desprecopii.com/info.asp?id=486" target="_blank">Cum a venit pe lume Samurash bebe




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

dar bilete ieftine Romania-Japonia?cind incepe sezonul in Japonia?...sint interesata sa merg cu familia o saptamina in Tokio pe cont propriu,nu prin agentii...oare se pot gasi bilete ieftine in februarie?

"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit; a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta."

"Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine."
*Sfantul Ioan Gura de Aur*


www.tickercentral.com/view/8d3t/6.png" target="_blank">in asteptarea minunii

www.slide.com/r/IKu2kAsImz-u2VovpRqcSJA0BEUza-Al?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">me...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

O agentie de turism iti da toate raspunsurile tale si preturile la toate liniile aeriene , plus timpul de escala daca esti interesata sa le afli. Nu necesar gasesti pretul cel ieftin pe internet, agentiile de turism au contracte cu liniile aeriene si cumpara biletul la un pret mai jos (angro sa zicem)pe care il vine apoi la particulari si normal competitia lor este linia aeriana si nu vor vinde biletele niciodata mai scumpe ca ei.
Eu personal te sfatuiesc sa contactezi o agentie de turism vezi ce preturi iti dau ei si abia apoi cauti tu pe internet sa vezi ce preturi gasesti tu.Intre timp ai aflat si cand este sezon , si ce escala are linia aeriana respectiva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

am contactat pina acum toate agentiile de pe insula si nu stiau nimic,nu aveau nici macar o oferta pentru Japonia...daca-i pozibil asa ceva...mi-am lasat si nr de tel,in caz ca apare ceva,dar nimic si timpul trece...aceasta excursie mi-o doresc mult pt bebelina mea,care implineste 18 ani,iar marele ei vis este sa vada Japonia...de aceea m-am interesat si pe forum...poate voi lua la rind si agentiile din ro...poate ei sa stie mai multe...oricum,multumesc mult pentru raspunsuri

"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit; a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta."

"Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine."
*Sfantul Ioan Gura de Aur*


www.tickercentral.com/view/8d3t/6.png" target="_blank">in asteptarea minunii

www.slide.com/r/IKu2kAsImz-u2VovpRqcSJA0BEUza-Al?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">me...

Mergi la inceput