Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Lectii si know how on line, Sport

Mobila la comanda

Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 3

crisia76
crisia76

126 Mesaje

Link direct la acest mesaj  Arata profilul Adauga semn de carte la mesaj  Reply with Quote

Mobila la comanda

Salut tuturor forumistilor. Vin si eu cu o intrebare legata de facutul mobilei de bucatarie. Pentru ca are o forma mai ciudata cu pereti care nu fac unghi de 90 de grade nu pot sa cumpar o mobila de gata ci imi trebuie una la comanda. M-ar interesa daca cunoasteti astfel de firme care sa vina sa masoare dar si cu idei si in acelasi timp sa nu fie nici scumpi. Si astept orice alt sfat legat de aceast subiect care m-ar putea ajuta din experienta voastra a celor care au trecut prin balamucul amenajarii casei si in special a bucatariei ce ma intereseaza pe mine.
Va multumesc,
Cristina

La vita est bella!
      (0 aproba) (0 dezaproba) |

Editat de - Catalin on 28/03/2006 15:56:23

daniela_daneza

5456 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite daniela_daneza un Mesaj Privat  Reply with Quote
Vezi ca ti-am dat PM.

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Mergi la inceput
delsim
delsim

2140 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luidelsim Adauga semn de carte la raspuns Trimite delsim un Mesaj Privat  Reply with Quote
Ma intereseza si pe mine!

Delia

"Ceea ce suntem contribuie mai mult la fericirea noastra decat ceea ce avem." Schopenhauer
Mergi la inceput

daniela_daneza

5456 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite daniela_daneza un Mesaj Privat  Reply with Quote
Delia, ti-am trimis un mesaj privat.Daca iti place , mai vb.

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Mergi la inceput
mimsi
mimsi

684 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite mimsi un Mesaj Privat  Reply with Quote
daniela_daneza, trimite-mi si mie un PM, plizzz! Si eu vreau mobila de bucatarie!

Mimsi si Alexia(10.09.2005)
Mergi la inceput
ana-oana
ana-oana

729 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite ana-oana un Mesaj Privat  Reply with Quote
si eu vreau mobila de bucatarie, dar ceva in genul asta http://www.casadecor.ro/bucatarii/bucatarie_lucrezia_1.html
astept mesaj pe pm
multam,

O.
Om intr-adevar bun e numai acela care ar fi putut fi rau si n-a fost.
Nicolae IORGA
Mergi la inceput
crisia76
crisia76

126 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
Mai astept si alte sugestii si chiar sfaturi, please. Marea bucatarie e de fapt una de apartament si are cam 8m2.
Dilema mea acum e daca iau plita si cuptor separate cum sa le dispun unul sub altul sau separat. Si de la ce firma. Ati avut neplaceri cu plitele respectiv cuptoarela?
cristina

La vita est bella!
Mergi la inceput

Tudorr

163 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
pentru: ana-oana........ daca gasesti pe cineva sa faca bucataria aia anunta-ma te rog si pe mine, o vreau si eu .....e fantastica , de mult am vazut-o si mi-a placut f mult iar sa o cumpar nu-mi permit , e super scumpa, poate ies mai bine daca o face cineva .
Mergi la inceput
tlaura
tlaura

2469 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite tlaura un Mesaj Privat  Reply with Quote
Va pot da si eu referinte; eu mi-am facut si sufrageria si camera lui Andrei la persoanele in cauza si pot sa va spun ce e super. Lucreaza bine, design modern si preturi rezonabile. Nu vreau sa le fac reclama, nu am nici un interes, dar eu sunt supermultumita de calitate-design-pret, si de ce sa nu incurajez o asemenea oferta.
Pentru informatii astept un PM.

Laura, mama lui Andrei

Poze

Poze
Mergi la inceput

Tudorr

163 Mesaje
tot pentru ana-oana..... am uitat ceva ....in genul asta am vazut la depozitele din militari...centrul elite ,parca se numeste, este mobila poloneza care mie mi-a placut f mult, tot asa se merge pe ideea clasica la preturi rezonabile parca 17 milioane , nu avea atitea corpuri , se preta la o bucatarie de apartament dar am inteles ca poti comanda alte corpuri dupa un catalog daca o vrei mai mare. Mobila se face in polonia si trebuie sa astepti o luna pina vine, poti da avans si restul cind vine mobila, au niste modele super, de calitate nu pot sa-ti spun ca nu stiu, nu ma pricep, dar daca te duci cu un cunoscator poate sa-si dea cu parerea.
Mergi la inceput
delsim
delsim

2140 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luidelsim Adauga semn de carte la raspuns Trimite delsim un Mesaj Privat  Reply with Quote
Pentru Tudor: unde anume in Militari, please?
Pentru Laura: te referi la firma recomandata de Daniela?

Delia

"Ceea ce suntem contribuie mai mult la fericirea noastra decat ceea ce avem." Schopenhauer
Mergi la inceput
Pag. din 3 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com