Revalid

Revalid | Autor: nikole

Link direct la acest mesaj

Fetelor, as vrea sa va intreb, care dintre voi l-ati incercat, este intr-adevar bun?
Chiar ajuta la regenerarea parului,si cresterea lui asa miraculos cum se spune?
Am inteles ca trat. indicat ptr rezultate multumitoare ar fi de 3 luni.Cam cat costa o cutie?
De cand m-am intors in Japonia, imi pica rau parul, si se ingrasa f repede...apa de aici e oribila!!!
Poate si din cauza alimentatiei, nu stiu, cert este ca am rugat o prietena din tara sa imi cumpere revalid, dar as vrea sa stiu si parerea voastra.
Mai stiam de niste pastilute din urzica, de la Favisan,si probabil sunt multe suplimente, care ar fi cele mai indicate?
Multumesc mult


http://photos.yahoo.com/frezia_2004

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns georgiana.david spune:

La mine a fost apa de ploaie, doar bani aruncati pe geam timp de 4 luni. Am luat ulterior, vitaminele pentru par, piele si unchii de la Nutrilite (Amway) si intradevar s-au vazut rezultatele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

la mine a avut efect
imi cadea parul de-mi plangeam de mila, nici nu mai am pieptanam
dupa o luna de tratament am rasuflat usurata

dar ca orice om care vede primele rezultate se lasa dupa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryP spune:

Excelent!
Mie mi-a facut foarte bine la par! Eu tot mereu am probleme cu parul si efectiv cand am luat Revalid s-a vazut o imbunatatire! Acum depinde si de care sunt motivele pentru care ii cade fiecaruia parul (ca daca e o problema interna...atunci trebuie tratata aceea)...
Mie mi-a facut f bine!

nunta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mara76 spune:

Eu am tinut tratamentul 3 luni, acum cativa ani buni, abia aparuse pe piata. Trecand peste faptul ca la vremea aia a fost un efort financiar, n-am remarcat absolut nimic imbunatatit, nici la par, nici la unghii. Poate intre timp au mai modificat formula?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Si eu am urmat tratamentul cu Revalid acum citiva ani, timp de 3 luni. N-am remarcat absolut nici o schimbare. Dar unei prietene de-ale mele i-a fost de mare ajutor, a facut tratamentul aproape concomitent cu mine.
Am vazut recent in farmacii sampon Revalid, o fi bun?

------------------
Numai bine,

Natalia si Vlad (22.06.2004)

Bunatati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mica-mica spune:

Am urmat tratamentul acum cativa ani, cand a aparut pe piata, destul de scump, efecte pozitive n-am prea observat ( in timpul tratamentului nu e recomandat sa-ti vopsesti parul), dar in schimb am avut probleme cu stomacul dupa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Acum, ca a scris Mica despre problemele cu stomacul, mi-am adus aminte ca prietena mea, cea careia i-a folosit Revalid, a avut probleme cu constipatia in timpul tratamentului. Iti tratezi una, te afecteaza altceva, mda..

------------------
Numai bine,

Natalia si Vlad (22.06.2004)

Bunatati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

E o mare pacaleala!!!

Daniella, mama lu'Alexis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Eu mi-am cumparat sambata sampon, balsam si fiole. Rezultate nu am cum sa vad doar in cateva zile...in schimb desi samponul si balsamul nu prea mi-au placut cand m-am spalat, dupa ce s-a uscat parul mi-a placut f mult.De mult parul meu nu a mai avut asa volum. Arata mai bine parul..ca atunci cand imi fac masca tratament la coafor.
O sa va tin la curent daca a dat vreun rezultat in ceea ce priveste caderea parului.

==========
Corina
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cait spune:

si la mine a fost tot o apa de ploaie acum cativa ani cand l-am folosit.nici o ameliorare doar bani aruncati si imi aduc aminte ca nu era tocmai ieftin.

Cait
Home is where heart is...my heart is far away from here..

Mergi la inceput