Impreuna, Timisoara (39)

Impreuna, Timisoara (39) | Autor: gabirus

Link direct la acest mesaj

Bun venit tuturor in mica noastra Timisoara virtuala !

Asteptam cu drag toti timisorenii de pretutindeni, dar nu numai! Toti cei care iubesc Timisoara si spiritul ei, veniti cu noi, "Impreuna, Timisoara"!

NE RUGAM CU TOTII PENTRU SUFLETUL MICUTULUI OCTAVIAN!
DUMNEZEU SA-L ODIHNEASCA IN PACE ALATURI DE INGERII SAI!


Sarbatoritii lunii martie:

Stephanie-Daria, fiica Dianei (dia_codat), 9 martie
Loriana, fiica Danielei (danitin), 10 martie
Alessandra, fiica Giuliei (giuliatm), 10 martie
sotul Dianei (dia_codat), 13 martie
Dia_codat, 16 martie
Mihi, 20 martie
Aurora-Alice, fiica Toriei, 23 martie
Felicia (pako), 26 martie
Ii mai uram si lui andanii LA MULTI ANI!
(nu stiu cand e ziua ei, dar cam pe acum, deoarece e zodia Pestilor)


(pentru completari, va rog sa-mi trimiteti PM sau Email)

Trupa noastra (din ce in ce mai mare si frumoasa):



  • mutti

  • mcrmiki

  • Silvana

  • Ionela-roxana

  • sim1

  • oanamc (Oana)

  • Toria

  • Giuliatm (Alina Iulia)

  • Alice54

  • Mirona

  • Doris-Alina

  • Zoe

  • Gabi Rus

  • blackpanterro (Adriana)

  • Alcristina

  • Mihi

  • Albi'

  • Aldona

  • Cosmina

  • Viorela Hoff

  • Aileene

  • Amutza (Amalia)

  • Giova (Ioana)

  • Ana68 (Ana-Maria)

  • Mary25 (Mariana)

  • alexa00

  • Gianina-Alina

  • mitzuka (Simina)

  • Anda

  • danitin

  • bulina_buclucasa (Lili)

  • Alina

  • Sybille

  • dia_codat

  • Angela Panduru

  • andanii

  • mindy

  • cgabriela

  • Dorsilia

  • gangurici-licurici

  • dia_bi

  • katik

  • Angy11

  • Irina-Claudia

  • Diana1971

  • otiliarusu

  • ValiM

  • dreams2party

  • giulianne

  • pako (Felicia)

  • cuculeana

  • Abra Mack





FOTO CU NOI:

INTALNIRE 1
INTALNIRE 2
INTALNIRE 3
...
INTALNIRE 11
INTALNIRE 12

POZE

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Doris - multumesc de alaturare in clubul celor care vor sa slabeasca. Mi se pare destul de drastic regimul tau. In general am constatat ca dimineata pot manca fara probleme in schimb mesele de seara se depun in totalitate. Cat despre salate .... nu-mi plac chiar de lor. Cu sucurile nu am probleme, nu-mi place nici Cola, nici Pepsi. In schimb in serile in care al meu sot isi ia cate o conserva cu bere tare mai poftesc. Deocamdata mi-am propus sa elimin painea / numai dimineata cate o felie prajita, la amiaza sa mananc carnea cu un iaurt, daca mi-e foame sa completez cu mere, seara sa nu mai mananc dupa ora 19.00 si sa merg la sala. Am nevoie de companie,. chiar si numai forumistica, pentru ca imi stimuleaza amibitia. Lipostop insa am sa iau

Gabi - eu nu prea reusesc sa-mi calculez ascendentul. Tot timpul uit daca m/am nascut la 15.00 / atunci sunt Berbec sau la 17.00 atunci sunt Geaman. Dar chestia de la Scorpion mi se potriveste, mai ales faza cu in momente grele se activeaza tendinta de autodistrugere. Cand sunt mai necajita sau am probleme atunci imi vine sa papa fara limite....



Mamica de spiridus

Poze cu Loriana
http://community.webshots.com/user/danielactin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Danitin, indiferent care regim il tii....mult succes!
Si mie imi prinde bine sa am pe cineva alaturi, ca tentatii sunt la tot pasul...mai ales inghetata de la Simfony Cafe!

Gabi, o rugaminte...
Cand ai chef, calculeaza-mi si mie ascendentul, te rog mult...
Sunt nascuta in 13.09.1973, ora 13,13 minute.
Si pentru Ines...
29.06.2002, ora 20,45.


DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Saluti doamnele,

Vad ca ati dat in horoscopicita cronica....

Dana,da,si eu tot cu scorpionii...p-aici,p-acolo...Am citit ce ai scris si ma recunosc ca om al extremelor si oricat m-am straduit in viata...cu greu am mers pe linia de mijloc...In privinta mancarii,mea culpa,sunt fan haleala.Sunt o mare gurmanda,imi place sa mananc,nu am tinut niciodata cura de slabire,mi se par inutile si chiar asa ...sa ma chinui de una singura,fara motiv....parca nu face...De cate ori am inceput vreo cura nu am reusit s-o finalizez,bashca,dupa un anumit timp puneam mai mult pe mine decat daca as fi mancat normal,ca pana sa incep cura...Imi plac in general mancarurile destul de grele,nu sunt fan salate si alte minunatii d-astea(chiar si la salata de primavara,cu rosii,ridichi,salata si toate cele,rad si un pic de branza deasupra) si,pentru mine,tot cea mai buna leguma e porcul....Eu iti doresc mult succes in cura de slabire si sa fie cum iti doresti...Oricum ar fi si orice ai zice...arati bine,ti-am mai spus asta!
Doris,draga....te apuci si tu de cura?Si mai zi-le o data cum e cu intalneala:pe 3 martie,adica maine sau pe 4 martie,adica sambata,la ora 19 la fantana minunata din Unirii?!Improspateaza-mi memoria de femeie batrana,please!

Dragelor,va pup pe toate ,va doresc o zi faina si numai bine!Hai ca o tai si eu prin cladire,ca azi la noi se lasa cu cheful celor nascuti in primul trimestru al anului 2006 si e de halit si beut,bey....Si marti o l-om da cappo,ca e cheful fimeilor,pentru 8 martie si cum pe 8 e liber....facem chef pe 7...Tot intr-un chef...Si de ne vedem si la intalneala....iar chef...Tot intr-un chef o tin...Asta o fi rasplata lu' Mama Natura ca nu a avut grija de mine si ca m-am imbolnavit,acu' isi cere scuze la mine....Hihihihihi....
Pupici!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Buna seara, Timisoara!

Acum am venit de la scoala.
Azi am avut deschiderea unui nou curs.
Ce vreme e afara, groaznic!

Ana, bey, numai in chefuri o tii...

Si eu, cam tot asa...azi ne-a invitat Directorul scolii la restaurant pe toate angajatele, in 8 Martie.
Intalnirea noastra este:

Sambata, ora 19, in Unirii la faimoasa Fantana.
Pana acum si-au confirmat prezenta:
Doris
Vali
Gabi
Silvana
Anda
Ana
Irina?
Alexa?

...............

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy11 spune:

Bey Doris de cand ti-ai dat demisia,parca esti mai activa pe forum,asa cum erai cand am intrat eu in vara.
De intalneala nu promit nimic,dar stiu unde va gasesc daca pot sa vin.
Va pup o seara placuta in continuare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

salutare fetelor!

am aparut si eu intr-un tirziu si-mi cer iertare.
va pup pe toate, mi-a fost dor de voi

cind mi-a mers netu' nu a mers forumul si asta citeva zile la rind, nu stiu ce-a fost... apoi n-a mers netu'.... si la un moment dat n-am mai avut eu putere sa scriu dar sper ca s-au rezolvat lucrurile.

v-am citit doar pe diagonala, am o adevarata varza in cap, asa ca
Miro, felicitari, multa sanatate, sa ai grija de bb sa fie sanatos si voios, sa auzim de bine!!!
Silvana, bravo, felicitari! am stiut eu ca va fi ok
Doris, felicitari pentru alegere!!!! se pare ca ai facut un lucru bun
ana, mi-a fost dor de postarile tale!!! mai vreau!!!! acum ca esti in forma, sanatoasa tun
mihi, noi mergem la orl la dr. zabos, la policlinica spitalului de copii l.turcanu. ea ne va scoate polipii saptamina viitoare

voi reveni sa mai scriu dupa ce mai recitesc ce ati mai scris, ca tare ati fost!!!
va pup pe toate si imi cer scuze ca nu v-am enumerat pe toate dar sper sa recuperez!!!



http://pg.photos.yahoo.com/ph/katiktm/album?.dir=e12f

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Bey Angi draga, ai dreptate...
Sunt asa de happy ca nu ma recunosc, zau...
Si parca m-am indragostit iar de Radu ca la inceput...
Sper sa nu apara cumva vreun bb2, dupa atata dragoste...
Sincer acum realizez cate am pierdut in anii astia...multe....
Eram vesnic stresat si nervoasa.
Mi-am gasit linistea, in sfarsit!
Na deci te trec pe lista...
Mama Dolores e activa...
Poate va fac si o surpriza...poate...nu stiu inca!

Pana acum si-au confirmat prezenta:
Doris
Vali
Gabi
Silvana
Anda
Ana
Irina?
Alexa?
Angi?



DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy11 spune:

Katik nu te stresa cu netul si cu forumul,am patit la fel,asta e.
Cu polipii,e o interventie simpla,de rutina pt. ei,nepoata sotului,tocami a venit din Italia pt. acelasi lucru,s-a dus la Bucuresti.
Doris ce mai pui la cale?Ne-ai pus pe jar.
Pe mine lasa-ma cu semnul intrebarii,e ok.
Irina .Spatamana viitoare avem lectie deschisa strategica!
Cum a-ti petrecut 1 martie?
Pt. mine a fost ziua surprizelor,anul trecu am primit vreo 5-6 martisoare de la elevii mei,care sunt in medie 12.
Acum am primit vreo 30,ca mai am o materie care o fac pe grupe de anu asta,dar nu ma asteptam sa primesc martisor de la astia.
Apoi de la corepetitor..anul trecut aveam corepetitoare,apoi sotul a venit acasa cu 2 parfumuri,misto de tot,nu-mi venea sa cred ca-s toate ale mele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Ceau fetele,

Asa sunt de nervoasa de numa. Am fost de dimineata la Bioclinica sa-i fac copilului analize de sange, urina si exudat faringean. Sa va spun ca nu mai au fonduri si ca toate analizele m-ar fi costat 1.300.000. Noroc ca sotul meu se are bine cu medicul lui de familie, ne-a contraparafat trimiterea si am facut analizele pe gratis la laboratorul din cadrul policlinicii unde e el medic de familie. Am cam chinuit copilul ca i-au luat 4 siringi de sange, dar asta e.
Angy, sa te folosesti sanatoasa de parfumuri. Si mie imi plac la nebunie parfumurile.
Katik, bine ai revenit. Si noi tot la dr. Zabos mergem. Te pup
Doris, mai, mai cam multe schimbari la tine. Poate ne anunti curand ca esti pregnanta cu atata liniste si multumire in jurul tau. Ma bucur pentru tine. Te pup

Va pupa pe toate
Silvana si Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Salut,

Intru un picut sa va zic sa aveti o zi cat mai buna si un weekend fain.Sper sa ne vedem maine.
Ceau-ceau!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput