sala de fitness sau aerobic??

sala de fitness sau aerobic?? | Autor: crocodana

Link direct la acest mesaj

Buna fetelor!

e primul meu post asa ca please fiti intelegatoare! va urmaresc de f f f mult timp....sunteti super!! am devenit dependenta..
am o pb..vreau sa merg la o sala ...aerobic sau(si) fitness...stau in zona crangasi..as vrea ceva cu preturi rezonabile si poate chiar mai conving pe cineva sa mergem impreuna...

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns corco spune:

Buna, Crocodana. Eu merg la o sala in Crangasi, de aprox.2 saptamani. Este pe Bd.Constructorilor. In Crangasi mai este si cea de la pod.
Aici , sala este numai pentru fete si preturile sunt bune. pt mai multe informatii acceseaza www.candygirl.lx.ro

Poate ne vedem la sala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:

hei corco, multumesc ca ai raspuns! de sala de la capatul podului am auzit..nu am fost insa niciodata....am intels de la o prietena ca ar fi in renovare....
m-am uitat pe site...pare super ok...nu am gasit preturile..anyway ma avantajeaza...locatia
mi-ar place tare mult sa ne vedem acolo...tu stii cand e mai liber??


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corco spune:

nu stiu, dar suna si vezi cand mai poti sa te programezi. Programari se fac doar la aerobic, la fitness nu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loneanbianca spune:

...la fitnes nu prea slabesti....la aerobic ...da!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anielas spune:

Saluty!
Eu merg de o luna la sala de la etajul 2 din SIR... Isamarlady se numeste. Este exclusiv feminina..este proaspat redeschisa, deci toate echipamentele sunt noi..este curata...eu sunt tare incantata...ca preturi..eu de ex am abon mixt 4fittness+4aerobic..600.000.



Ania & Ina (23 oct 2004)
Poze noi
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59135" target="_blank">Povestea Inei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_trancu spune:

ce misto
vreau si eu.

Poze vechi si noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

care-s preturile la candygirl?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Eu una as opta pentru step aerobic!

Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!

Oana & Marius
Wedding Day

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pepenash spune:

quote:
Originally posted by anielas

Saluty!
Eu merg de o luna la sala de la etajul 2 din SIR... Isamarlady se numeste. Este exclusiv feminina..este proaspat redeschisa, deci toate echipamentele sunt noi..este curata...eu sunt tare incantata...ca preturi..eu de ex am abon mixt 4fittness+4aerobic..600.000.

Suna interesanta sala asta si este si relativ aproape de mine, eu locuind in Dr. Taberei. Imi spui si mie, te rog, ce orar de functionare are?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anielas spune:

Pepenash-program pt fitness este asa: luni-vineri:8-22, samb:9-18, dum:9-16
pt aerobic luni-vineri:9-10, 11-12, 16.30-17.30, 18.30-19.30, 20-21
samb si dum: 10-11, 12-13.
mai au tae-bo, fitball, stretching

sper sa te atraga..poate ne intalnim pe acolo

Ania & Inutza (23 oct 2004)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59135" target="_blank">Inutza-sufletzelul nostru minunat

Mergi la inceput