google toolbar

google toolbar | Autor: iren

Link direct la acest mesaj

Am instalat acu o ora Google Toolbar, mi s-a parut mie ca yahoo nu ma satisface:)...shi de-aci, probleme: nu conteaza cite pagini am deskise, in momentul cind dau clik pe un link, mi se inkid toate shi se deskide pagina cu linku clikait, ceea ce este ingrozitor de enervant! Shi inca ceva, yahoo tolbar, care este debifat, imi apare la fiecare pagina nou deskisa...am shters cookiesurile, da tot degeba. Ce sa fac, sa deinstalez Google toolbar, shi daca da, PC-u meu, care shi-asha de-abia o mai duce, o sa-shi revina?

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo
decembrie
degetzeii


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns louisea spune:



asa pateam si eu cu el.. si l-am desfintat, adica am sters programul, de acolo de unde se sterg programele

pricipit?

------------------------
Louisea si Bandit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_trancu spune:

dezinstaleaza din control panel si totul va reveni la normal.

quote:
Initial creeata de iren

Am instalat acu o ora Google Toolbar, mi s-a parut mie ca yahoo nu ma satisface:)...shi de-aci, probleme: nu conteaza cite pagini am deskise, in momentul cind dau clik pe un link, mi se inkid toate shi se deskide pagina cu linku clikait, ceea ce este ingrozitor de enervant! Shi inca ceva, yahoo tolbar, care este debifat, imi apare la fiecare pagina nou deskisa...am shters cookiesurile, da tot degeba. Ce sa fac, sa deinstalez Google toolbar, shi daca da, PC-u meu, care shi-asha de-abia o mai duce, o sa-shi revina?

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo
decembrie
degetzeii


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.





Poze vechi si noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Multzam mult, scapai de belea!

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo
decembrie
degetzeii


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput