Dr. Cruceanu - Bacau

Dr. Cruceanu - Bacau | Autor: geba2001

Link direct la acest mesaj

De ceva vreme sunt pacienta d-rei dr. Cruceanu.
Pana acum sunt multumita si incantata, dar as dori sa aflu si parerile voastre.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

Din pacate nu o cunosc sa te pot lamuri, in schimb eu ti-o pot recomanda cu cea mai mare caldura pe doctorita mea, care m-a salvat de la niste clipe grele si a avut grija de mine dupa aia...
PAna una alta trage un ochi www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65883" target="_blank">aici poate ai sa gasesti vre-un raspuns la intrebarea ta.

off-topic:ma gasesti la clubul bacaoancelor



www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55265" target="_blank">O poveste minunata...

Site Amalia


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geba2001 spune:

Multumesc, Amalia
Am gasit aseara si bacauancele noastre, dupa lungi si inversunate cautari.
Cred ca voi merge si eu la dr. Zoican, pt o a doua parere... Pana acum am auzit numai lucruri bune despre ea, mai ales in relatia cu pacientele (pt mine cconteaza f mult felul de a fi si de a comunica al dr...).
Pupici si sa ai o zi excelenta !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

Intr-adevar si pe mine m-a impresionat relatia medic-pacient la ea...explica fiecaruia "pe limba lui", sa inteleaga tot prostul, dar mai ales , eu cel putin, nu am plecat mai nelamurita de la ea...si nu ma grabea ca "cealalta" sa nu imi mai aduc aminte ce vroiam sa o intreb...
Bafta si sanatate multa...



www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55265" target="_blank">O poveste minunata...

Site Amalia


Mergi la inceput