Pestisori de... zapada! (18)

Pestisori de... zapada! (18) | Autor: FELIS

Link direct la acest mesaj

Capitol nou... haideti la petreceri!...



Continuare la Pestisori, pestisori... www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=30055" target="_blank">1 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=31725" target="_blank"> 2 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34490&whichpage=1" target="_blank"> 3 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36332&whichpage=1" target="_blank"> 4 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37837&whichpage=1" target="_blank">5 www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=42880&whichpage=10" target="_blank">6 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40742" target="_blank">7 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44396" target="_blank">8 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=45508" target="_blank">9 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=47971&whichpage=1" target="_blank">10 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50276&whichpage=10" target="_blank">11 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51439&whichpage=1" target="_blank">12 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53078&whichpage=10" target="_blank"> 13 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55104" target="_blank">14 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60146" target="_blank">15 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62778&whichpage=10" target="_blank">16 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65396&whichpage=1" target="_blank">17



19 februarie - danamunti cu Eric Gabriel web
19 februarie- Criss
20 februarie - criss75
20 februarie - Anacami cu Sebastian Alexandru web
23 februarie - danette cu Iris
23 februarie - crig72 cu Mariuca
24 februarie - Yasmine cu Andreas si Yasmin www.rhp.ro/Andreasn/" target="_blank">web
26 februarie - Sigrid26
27 februarie - danyce cu Alma
27 februarie - liris
27 februarie- Dora cuAmi
28 februarie - Rodica cu Andrei si Mihai web
28 februarie - Clauditza
28 februarie - Laureta cu Inisa web

28 februarie - daniela daneza

1 martie - Crismir cu Robert-Cristian web
2 martie - fulguletz cu David web
3 martie - puiuDana
4 martie - Papadie cu Catrina
4 martie - Vanessa cu Andutu si Catalin web
4 martie - Felis cu Mihai Pozele mele!
4 martie - clauditzadennis
5 martie - i_carmen
5 martie - alinkav cu Alex web
5 martie - pufymic cu Alesio
6 martie - Sasuke
6 martie - Gabgabriela cu Adeline3 martie
7 martie - Leta cu
7 martie - Allice2004 cu Andrei Florin
7 martie - Loma
8 martie - mirelam cu Andrei
8 martie - Rayuela cu Amelia web
8 martie - Emilly cu Ilinca
8 martie - Alina
8 martie - lilly
8 martie - mirela dan
10 martie - ange
10 martie - naomi ioana cu Naomi
10 martie - amik cu Alexandra
12 martie - Anca oltean
12 martie - Salisa cu Anastasia

13 martie - oanaralu cu Bianca Maria www.babiesonline.com/babies/b/biancamaria/" target="_blank">web
14 martie - simi
14 martie - Elly cu Daria
16 martie - Nally cu Sebastian
16 martie - Ioana Co cu Darius
16 martie - elyanne cu Elena web
16 martie - orhidee cu Diana
16 martie - dia_codat cu Caroline si Stephanie
16 martie - Adrienne_12
16 martie - ra_mata cu Matei
17 martie - Denisam cu Emma
18 martie - Scarmanus
18 martie - Denii mic
18 martie - Nexus cu Arthur
20 martie - Maruta



Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
ianuarie 2006,februarie 2006
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Pai sa petrecem in continuare... De exemplu, felicitarile pt Danette www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69655" target="_blank">AICI... masa si dansul... unde vrea ea... M-am trezit si eu acu... si pt ca Danette e apropiata de sufletul meu (e si mamica de la grupa mea de copilasi)... am deschis subiect pt ea...
Eu zic ca se pot deschide si in avans... Cine se mai inscrie sa deschida pt alti pestisori?... Haideti ca suntem multe si nu vreau sa fiu singura care deschide...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
ianuarie 2006,februarie 2006
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nally spune:

Buna fetelee!!

In primul rand vreau sa urez un sincer "la multi ani" celor deja sarbatorite! Dana Criss Anacami ... sa fiti sanataoase si frumoase asa cum sunteti si acum!

Lore un pupic maaare de tot si ma rog ca totul sa mearga struna inca cel putin 8luni de zile de acum incolo! Sa stai cuminte si sa faci ce spune nenea doctroul ca e bine sa faci!

Felis scumpetea aceea de baiat care e motat si frumos scump!

Eu am terminat cursul de cosmetica cu bine.. acum pot zice ca am diploma

Azi am stat pana la ora aceasta si am dormit ... asa ca un rafat ca dupa examen!

Pupici tuturor pestisorilor si sper sa pot intra cat mai des... desi... tristetea e mare pe forum...


Nally si Sebastian (14.04.2004)



Sebi la 1 An!

* Nici un barbat nu crede ca o femeie vorbeste prea mult... cand il vorbeste de bine!*

www.sanatateata.com/exercitii/exercitii.htm" target="_blank">Gimnastica de intretinere!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Nally ... multumim de aprecieri si un pt Sebi...
Fetelor... Nally zice ca a terminat cu bine... dar nu zice si cat de bine... A luat... 10!!!!!!!! Felicitari Nally!...

Gata.. bagat pestisori noi in listutza: Danette, ra_mata si Loma... DAca mai sunt ziceti... Eu m-am uitat doar la cap 17 ce a mai aparut...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
ianuarie 2006,februarie 2006
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maruta spune:

da fetelor ... sunt gravidutza ... aseara am fost la dr si s-a confirmat ... vezi cum e viata ? iti ia c-o mana si-ti da cu alta

va pupic si stiu ca sunteti alaturi de mine ...

pe langa tratament, de data asta, voi lua si o pauza la serviciu ... deci voi lipsi 3 saptamani iar pe 14 martie voi face eco ... voi avea 8 sapt

deci va urez de pe acum "La multi Ani!" scumpii mei pestisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nally spune:



Nally si Sebastian (14.04.2004)



Sebi la 1 An!

* Nici un barbat nu crede ca o femeie vorbeste prea mult... cand il vorbeste de bine!*

www.sanatateata.com/exercitii/exercitii.htm" target="_blank">Gimnastica de intretinere!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Loredana... felicitari!... Stai si odihneste-te... stiu cat iti doresti minunea mica... asa ca iti doresc din tot sufletul sa duci sarcina cu bine la sfarsit, sanatosi amandoi si sa nasti usor...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
ianuarie 2006,februarie 2006
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Lori, nici nu stii cat ma bucur pt. tine!Sa fii atenta , sa ai grija de tine si de bebe .Odihneste-te si respecta sfaturile medicului .


Va pup !

Multumim pt . urari !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Nally, bravo, felicitari ! Urmatorul pas care este? Iti deschizi un salon, macar pt. noi cele de pe DC ?

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss1902 spune:



Danette

Crig72

va urez multa fericire, impliniri si sa va bucurati de fiecare clipa alaturi de cei dragi
( e un pic mai devreme dar calculatorul de acasa e defect si trebuie sa profit ca acum sunt la servici)

Nally - felicitari pentru diploma
Maruta - felicitari, iti doresc ca totul sa fie bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

Mai rar ca is rusinoasa.

Maruta sarcina usoara si tinem pumni sa fie super bine

Nally felicitari pentru 10,profesionista acum

Felis te am vazut a seara la Cora dar...nu am avut curajul sa te salut(rusine mie)

Mai vin





Laureta si galusca Inisa(10 iunie 2004)

Mergi la inceput