cum slabim rapid?

cum slabim rapid? | Autor: alinas

Link direct la acest mesaj

ciau fetele.as vrea ca pana la pasti sa dau burta jos.ce-mi recomandati?stiti vreo reteta rapida de slabit?stiu ca nu e sanatos,am sa ma mentin dupa aia.cred ca ar trebuie sa dau jos 7-8 kg.astept pareri.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns april spune:

regimul disociat e super, 1 kg/sapt. pana ce organismul isi gaseste echilibrul. fa un mod de viata din acest tip de regim, e sanatos si garantat, cel putin pt mine.

puiutzul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Si Dieta Daneza te-ar ajuta. Ideea e sa te mentii dupa, cu un stil de viata sanatos.


Tzuni mic si drag si scump si grasunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

quote:
Initial creeata de alinas

ciau fetele.as vrea ca pana la pasti sa dau burta jos.ce-mi recomandati?stiti vreo reteta rapida de slabit?stiu ca nu e sanatos,am sa ma mentin dupa aia.cred ca ar trebuie sa dau jos 7-8 kg.astept pareri.



Cel putin o ora jumate de sport de 4-5 ori pe saptamina, fara dulciuri, Cola, pizza si hamburgeri; multe fructe si verdeturi, carne slaba, cereale si lactate. Rezultat garantat!

www.squarethoughts.com/album.php?a=6" target="_blank">Cateii mei • www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

Offff... ce-as vrea si eu o dieta minune!
Cu efecte rapide!

Daniella, mama lu'Alexis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

Mai, fetelor, eram intr-un spital cand in salon o pacienta il intreaba pe medicul care facea contravizita:" Don dr. ce sa fac sa slabesc?" la care medicul ii raspunde:" Nu manca!".

Asa ca vreti sa slabiti?.....

Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiwwy spune:

Nu cred ca trebuie sa tii nici un fel de dieta,cel mai bine este sa nu mai mananci absolut nimic dupa ora 18.
Apa sa bei 2 litri pe zi,char daca te vei enerva ca vei merge frecvent la baie.
Bineinteles ca ar fi bine daca te-ai abtine si de la prea multe dulciuri sau fainoase.
N-ar fi rau daca ai face putina miscare daca nu la sala ,acasa.Abdomene din greu si fandari.



Asa sigur vei slabi rapid


succes!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

vreau si eu o reteta minune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anky spune:

Retete minune din pacate nu exista.Ar fi fost pastila de slabit Genotrim dar nu prea cred nici in asta
Uitati-va pe siteul Salugen punct com si spuneti-mi ce parere aveti?

Anca,Bianca 02.02.03si Cris 12.05.05

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loneanbianca spune:

Multa miscare, apa si incerca dupa 18 sa nu prea mai maninci eventual fructe sau iaurturi. Daca poti mergi si la masaj.Succes!

Ryanna
http://community.webshots.com/user/biancalonean

"Traim intr-o era in care pizza ajunge la noi acasa mai repede decat
politia."
Jeff Marder.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianafedorca spune:

vreai si io sa slabesc rapid...din pacate nu cred ca se poate si nici nu cred ca e bine...acum depinde de rapid...eu as vrea ieri...cerd ca cel mai bine e sa faci un pic de sport, fara paine, fara dulciuri, legume si fructe multe, si fara papa dupa ora 18

succes


Adriana si bb Cezarica 23 Aprilie 2005

Cezar,minunea mea

Mergi la inceput