Vorbirea: un joc in 2! - metoda Hanen

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Otilia, fetelor

ati facut un lucru mare aici

va felciit din tot sufletul!

cred ca multe mamici pot beneficia de munca aceasta a voastra si de faptul ca ati ales sa impartiti aici din experientele voastre

Am colationat si eu din cele 24 de pagini toate pasajele traduse.

cine doreste documentul gata facut, sa-mi dea un pm cu mailul sa i-l dau direct


sunteti minunate mamici!



Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (2 ani) si Teo voinik (4 ani)

www.meseriademama.blogspot.com/" target="_blank">cronica unei sarbatori marca DC



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clodyac spune:

Buna ziua

alinuk vreau si eu colajul de pasaje traduse ms frumos adresa este : cris_clau01012005@yahoo.com

foarte util si sper sa dea si la noi roade... bebe are 2 ani si doua luni si are fffff putine cuvinte in vocabular :(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tonicutu spune:

Sa vezi ce multe cuvinte vor veni dupa ce intra in colectivitate, pana atunci jucati-va mult si fara TV. NUMAI BINE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicus spune:

Sunt interesata si eu alinuk de colajul de pasaje traduse. Multumesc frumos adresa este: pmonicus@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns msilvy spune:

buna ziua la toate ,
rasfoind subiectele forumului am dat de voi si atunci m-am pus sa citesc toate paginile pe care le-ati publicat din 2006 .

vreau sa va felicit !!!!!!
este foarte foarte interesant de tot ce ati facut aici . cred ca v-a luat foarte mult timp sa faceti traducerea carti si sa o publicati aici dar sper din tot sufletul ca multumirile fetelor si copiilor pe care i-au ajutat informatiile voastre sa compenseze orele petrecute in fata PC-ului .

eu sunt o viitoare mamica si incersc sa acumulez cat mai multe informatii utile .

va multumesc pentru tot ce ati facut aici .
am copiat cartea si am sa o printez ca sa o am .

o zi buna si mamicilor a caror copii au avut probleme , sper ca totul s-a rezolvat .

CU RABDARE INCREDERE DEDICARE IN CEEA CE FACEM , TRECEM PESTE TOATE .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria26 spune:

si eu as dori colajul de pasaje traduse .. maria.serbanesscu@gmail.com .. multumesc mult!

Mergi la inceput