Sterge cautarile din google...

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dante01 spune:

tools/clear private data


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69040" target="_blank">d'ale calculatorului


...Libertatea unui individ se opreste acolo unde incepe libertarea unui alt individ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mira_m spune:

quote:
Originally posted by dante01

tools/clear private data


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69040" target="_blank">d'ale calculatorului


...Libertatea unui individ se opreste acolo unde incepe libertarea unui alt individ...



Pai, bre, folosesc si eu Mozzila Firefox si nu am in tools -- clear private data.
Serios! M-am uitat dupa optiune de m-a durut capul si nu sunt putine.....

Don't talk unless you can improve the silence!

Mami & minunea mea ( mai 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dante01 spune:

ce versiune aveti?...
vedeti ca a aparut 1.5.01... de ceva vreme...
bafta!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69040" target="_blank">d'ale calculatorului


...Libertatea unui individ se opreste acolo unde incepe libertarea unui alt individ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dara spune:

Buna!
Eu folosesc Opera. Cum sterg si eu cautarile pe google? Dar cele obisnuite, pe felurite site-uri?

Multumesc frumos!!!

Dara si Darisor http://photos.yahoo.com/dana_birtas

"Oamenii mari nu inteleg nimic, niciodata si este obositor pentru copii sa le tot explice"

Antoine de Saint Exupery - "Micul Print"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina1975 spune:

Multumesc mult! Ma bucur cand gasesc raspunsuri la intrebari pe care mi le pun si eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Google toolbar le sterge in Mozilla la fel ca la IE:
-clic butonul google/clear search history
-sau cele trei ce le-am insirat mai sus, care trebuie debifate la options/search

Sau cum zise Catalin mai sus pentru search in browser: tools/options/privacy/saved forms debifata casuta

Pentru Opera ori tools/delete private data
sau tools/advanced/history si zero pentru "typed in addresses" si "visited addresses". Altceva nu cred ca are ca vad ca nu tine minte cand ii dau search in browser de pe pagina de la yahoo sau google.

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camy062004 spune:

dar daca nu vreau sa sterg tot adica doar un singur site pe care-l accesez se poate?

camy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Te duci la history si clic dreapta pe site, delete. Si la Mozilla si la IE si la Opera.

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dearChris spune:

Eu nu reusesc sa sterg.. Am incercat de mai multe ori in Tools >Internet Options >Content >AutoComplete, am dat Clear Forms, cu Forms bifat si nebifat2, dar tot nu mi-a sters. Cand scriu www.g imi sugereaza Autocomplete-ul asta doua variante: www.google.ro si cea de-a doua e o cautare pe care am facut-o pe google cu luni in urma si asta desi imi sterg history-ul de fiecare data cand inchid IE.

tools/options/privacy/saved forms debifata casuta <-- asta n-o gasesc


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dearChris spune:

Am rezolvat
Am debifat toate alea
-Web addresses
-Forms
-User names and passwords on forms
Si am dat Clear Forms
Si GATA

Mergi la inceput