Regulament! | Concursuri active | Intrebari frecvente | Ajutor    

Album concurs!

Clasament final

Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Lectii si know how on line, Sport

Sterge cautarile din google...

Subiect nou  Raspunde  Versiune imprimanta
Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator Pagina: din 3

morenaA
morenaA
membru incepator

United Kingdom
Botosani <=> UK

172 Mesaje
0 Prieten(i)

Trimis la - 15/02/2006 :  20:20:27 Link direct la acest mesaj  Arata profilul Adauga semn de carte la mesaj  Reply with Quote

Sterge cautarile din google...

Cand cauti ceva cu google cand scrii prima litera iti arata ce cuvinte sau mai cautat cu litera aceea. As vrea sa nu mai stie si altii care au acces la calc ce am cautata. Am incercat sa sterg history, sa sterg cookies insa nimic. Aveti vreo idee cum scap de chestia asta?
      (0 aproba) (0 dezaproba) | Raspunde la subiect | Raporteaza la Moderator
Catalin
Catalin
tatic fericit

Romania, bucurestiBUCURESTI
2376 Mesaje
8 Prieten(i)
Trimis la: - 15/02/2006 :  20:30:56 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Catalin un Mesaj Privat  Reply with Quote
Tools -> Internet options -> Content -> AutoComplete -> Clean forms.

Catalin

Think pink!
      De acord (0 aproba) Dezaprob (0 dezaproba) | Raspunde la subiect | Raporteaza la Moderator Mergi la inceput
dante01
dante01
...letivube...

Romania
1175 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 15/02/2006 :  22:13:58 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite dante01 un Mesaj Privat  Reply with Quote
si ca sa nu mai vada chiar nimeni ce ai cautat tu, daca ai gogle toolbar-ul instalat si folosesti IE, te duci pe butonul din toolbar, unde scrie google si dai clear search history...

KNOW HOW/INFO CORNER,GASITI DE TOATE
      De acord (0 aproba) Dezaprob (0 dezaproba) | Raspunde la subiect | Raporteaza la Moderator Mergi la inceput

Oana_B
|||OuTLieR|l|

Donator desprecopii.comDonator desprecopii.comDonator desprecopii.comDonator desprecopii.comDonator desprecopii.comDonator pentru SaraDonator pentru dianaDonator TeodoraDonator proiect ursiciDonator R. MoldovaDonator AndreiDonator  Mos Nicolae 2011
 USA, Wolverine State
6614 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 15/02/2006 :  22:20:48 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Oana_B un Mesaj Privat  Reply with Quote
In plus daca ai google toolbar, te duci la el la options/search si debifezi:
- save the search history across browser sessions
- automatically search when you select from the search history
- remember last search type

Oana_B
dante01
dante01
...letivube...

Romania
1175 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 15/02/2006 :  22:37:25 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite dante01 un Mesaj Privat  Reply with Quote
hai ca suntem tari...
ca sa scapi de toate, in + cauta pe net tweak UI instaleaza-l si logata ca administrator, la tabul PARANOIA checkuieste tot ce acolo si la IE la fel...

KNOW HOW/INFO CORNER,GASITI DE TOATE
morenaA
morenaA
membru incepator

United Kingdom, Botosani <=> UK
172 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 16/02/2006 :  17:34:55 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
Am reusit! N-am stiut ca era asa simplu. Multumesc mult.
monagan
monagan
membru junior

Romania, cluj-napoca
1354 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 22/02/2006 :  06:34:49 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite monagan un Mesaj Privat  Reply with Quote
m-am folosit si eu de instructiunile voastre si am reusit.

MG
mira_m
mira_m
Cogito, ergo sum....

Papua New Guinea, La noi in sat sunt dansuri....
1548 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 22/02/2006 :  08:22:55 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luimira_m Adauga semn de carte la raspuns Trimite mira_m un Mesaj Privat  Reply with Quote
Eu, inca nu!!!!!!

Don't talk unless you can improve the silence!

Mami & minunea mea ( mai 2004)
dante01
dante01
...letivube...

Romania
1175 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 22/02/2006 :  11:04:24 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite dante01 un Mesaj Privat  Reply with Quote
bine bre, pai daca zici ca nu ai reusit si vrei sa te ajutam cumva, zi si ce nu ti-a iesit, nu?...

!Don't talk unless you can improve the silence!" rings any bells?...

d'ale calculatorului

...Libertatea unui individ se opreste acolo unde incepe libertarea unui alt individ...

Editat de - dante01 on 22/02/2006 11:07:39
Mironna
Mironna
membru incepator

Romania, bucurestiBUCURESTI
441 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 22/02/2006 :  13:14:21 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiMironna Adauga semn de carte la raspuns Trimite Mironna un Mesaj Privat  Reply with Quote
Multumesc, am reusit si eu.

Mirona si BB Andrada (20.03.2003)

POZE NOI ANDRADA
Nokia
Nokia
membru incepator

Germany,
337 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 22/02/2006 :  14:22:27 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Nokia un Mesaj Privat  Reply with Quote
Eu folosesc Mozilla Firefox si n-am reusit sa sterg nimic

aveti, va rog ceva sugestii?
Va multumesc

Un sut in fund, un pas inainte!
Pagina: din 3 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina urmatoare

Subiect nou  Raspunde la subiect
 Versiune pentru imprimanta
Mergi la:
Forumul desprecopii.com © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

Da un Like!

horoscopcopii
Horoscopul copiilor

... Alte horoscoape ...

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com