Desprecopii.com: Va ajuta? Cum si de ce?

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns svety spune:

Si eu iti multumesc ca existi !
Pentru mine este in primul rand locul unde mi-am facut cei mai multi prieteni, pe forum. Apoi pe site gasesc toate raspunsurile problemele cu care ma confrunt ca mamica. Intreaga informatie de pe site e bogata si folositoare. Foarte des cites "Bebelusul pana la un an", ca e de "sezon" la noi . Mai citeste si tati sa invete.


mamide danicici cochet baiat(26 iulie 2005)

albumul lui Dani, piticii lui Danutz
www.dropshots.com/svety" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

Pina acum 5 luni n-am avut pc, dar de cind mi l-am luat si mai ales de cind v-am descoperit am ramas impresionata.Felicitari celor care il "intretzin"!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Este extraordinar!
Sincer.

Sa auzim de bine ;)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol_nicol spune:

Eu abia am descoperit acest site, dar pentru inceput am o parere foarte buna.
Gesesti foarte multa informatie.
Ii doresc viata lungaaaa!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EllaX spune:

Ma ajuta cu informatii (multe - foarte importante!)despre copii, mamici, viata de cuplu.
Ma face sa simt ca apartin unui grup mare, cu aceleasi preocupari - in felul asta, ne scuteste si banii de prihiatru. :) Ca gravida, de multe ori te simti cam elefant fara tonus si nu ai cu cine povesti, iar desprecopii.com tocmai cu asta lupta.
Ma inveseleste.
Ma energizeaza.

EllaX

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_oona spune:

E super .Multumim celor care l-au creat si celor care-l intretin.Sunteti minunati!!!
De multe ori am gasit raspunsuri la intrebarile mele si alinare sufletului meu.
Ma bucur sa vad ca aici se aduna romanii de peste tot ,intr-o mare famile :DESPRECOPII!!Si suntem toti impreuna la bine si la greu!
Multi ani inainte !!

Elena & bebe Manuella 1 an si 7 luni (16.10.2004)

"Good parents give their children Roots &Wings. Roots 2 know where home is, wings 2 fly away & exercise what's been taught them. "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ram79 spune:

Am descoperit acest site saptamana trecuta.
Mi-a raspuns la foarte multe intrebari.
Sunt fericita ca in ianuarie 2007 voi fi mamica.Sunt fericita ca orice intrebare voi avea, am unde sa o adresez, are cine sa citeasca, are cine sa-mi raspunda.Nu pot sa spun, mi-e un pic teama de aceasta noua experienta, dar ma ajuta experientele celorlalte mamici.
BRAVO GENIILOR care s-au gandit la noi, mamicile!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurora56 spune:

Am descoperit acest site de 6 zile si de fiecare data cand vin acasa simt nevoia sa-l deschid si sa mai aflu cateva informatii .De asemenea pentru ca nu am pe cineva mai apropiat caruia sa-i cer parerea in diferite probleme, apelez la acest site .Imi vine usor pentru ca nu sunt obligata sa suport ironii, eventual , cine nu vrea sa-mi scrie nu imi scrie si nu este nici o problema . Cateodata am nevoie de un sfat si ceilalti membri ma pot ajuta .
In concluzie pe mine acest forum ma ajuta .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annita72 spune:

Am descoperit acum cateva luni. Mi-a parut rau ca nu l-am gasit mai demult. La inceput doar intram, citeam, nu m-am inscris imediat, dar cum spunea si aurora56, trebuia macar sa intru putin.
Acum cred ca deja sunt si eu dependenta.
Ma bucur sa aflu cum se descurca alte mamici cu puii lor si sfaturile, experienta unora mi-au prins foarte bine.

mami de tudor si ioana
http://pg.photos.yahoo.com/ph/ileanastama/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirrella spune:

Am descoperit site-ul cam pe la inceputul anului,cand,insarcinata fiind,incepusem sa navighez in pauze la servici despre sarcina.Asa ca in fiecare saptamana deshideam "odiseea sarcinii in 40 de saptamani"ca sa vad in ce stadiu a ajuns fetita din burtica,si de asemenea citeam articolele de pe primele pagini.Apoi ,cand am intrat in prenatal ,butonand,am descoperit forumul de care nu m-am putut dezlipi pe urma.
Da,ajuta,mai ales pentru mamicile care stau acasa e o importanta sursa de informare.
Si pot spune cu mana pe inima ca e cel mai tare site pentru mamici

Mergi la inceput