Legislatie adoptie

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sucitul1 spune:

cum pot sa imi activez PM ? ma poate ajuta cineva va rog .multi pupici de la arad pt toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maimutzak spune:

Acest raspuns l-am gasit in "intrebari frecvente". Eu am urmat acesti pasi si am reusit sa-mi activez PM-ul. Sper sa reusesti si tu.
Succes!

Cum activez mesajele private?

Mergeti in meniul din stanga ecranului si apasati pe "Mesaje private". Apoi apasati pe "Optiuni" (in dreapta ecranului), bifati "Activeaza mesajele private" si "Trimite modificarile".
Atentie: in perioada de proba sau daca sunteti suspendat, nu puteti folosi mesageia privata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sucitul1 spune:

Buna fetelor
Ce mai faceti ?
nu mai scrie nimeni nimic aici ? noi am depus joi dosarul pentru adoptie si ateptam prima intalnire cu asistentul sau asistenta de la protectia copiilui intalnire care va fii la noi acasa .Suntem emotionatiti nu stim cum va decurge intalnirea dar speram sa fie totul ok .
va voi tine la curent .
pupici pt toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sucitul1 spune:

maimutzak sa stii ca nu am reusit sa activez PM , dar iti multumesc pentru ajutor si sfaturi
esti o drgauta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sucitul1 spune:

Buna
Saptamana viitoare luni avem a doua intalnire cu psihologul de la Directia pt protectia copilului si urmeaza sa facem niste teste psihologice .Nu stim la ce se refera aceste teste .Ne poate ajuta cineva cu mai multe detali ?

multumiri
salutari de la arad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sucitul1 spune:

Buna seara
Nu mai scrie nimeni nimic aici . ce mai faceti fetelor ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mrenescu spune:

Se modifica legislatia adoptiilor?
http://adoptia.ro/index.php?topic=2.0

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micsunea spune:

Multumesc Dlui/Dnei Enescu pt mesajul privind eventuala modificare a legislatiei.
Tin pumnii tuturor parintilor care s-au angajat pe acest drum dificil,
Micsunea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adriana_1965 spune:

Puteti sa-mi transmiteti si mie un model de declaratie /caracterizare de la locul de munca si de la asociatia de proprietari?!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mrenescu spune:

Citat:
citat din mesajul lui Adriana_1965

Puteti sa-mi transmiteti si mie un model de declaratie /caracterizare de la locul de munca si de la asociatia de proprietari?!!


Buna Adriana,

Gasesti un model aici:
http://RECLAMA ILEGALA/viewtopic.php?f=5&t=21

Mergi la inceput