Cu dragoste, din IASI (21)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns l_carmen2003 spune:

Bine ai venit Mihaela! Vezi ce aproape eram?

Acvi si Carmen si noi tot de Craciun am aflat de Alex ! E ceva magic, nu?

In anul care vine sa fim iubite, fericite si multumite. Sa avem de toate si sa va bucurati de tot. Sa fim sanatoase si curajoase si voioase. Si sa ne ajute Dumnezeu sa ne bucuram de copiii nostri si de toti ai nostri!
La multi ani! Sanatate si multe bucurii si in plus dragoste cu carul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Carmen, nu mergea cu "aici", dar am gasit subiectul in lista si asa merge...

Adriana, e poveste lunga. Nu stiu nici eu prea multe, ca nu am mai fost in stare sa aflu amanunte. O durea, saraca, destul. Nu mai avea rost sa o chinui si eu. Stiu doar ca se intorcea pe ulita de la un magazin de aproape si a cazut. Ori s-a impiedicat, ori pe noroi a alunecat, ca gheata nu era. Si a cazut in cot, ceea ce a dus la fractura si luxatie umar drept.

http://pg.photos.yahoo.com/ph/ralnied/my_photos
E si maine o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Ralnied, problema e de la server. Si nu e prima oara....
Sanatate bunicii!

Carmen siIustin (5.06.2004)
Album Iustin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Multumesc, Carmen!
Si bine ca v-am gasit aici, ca altfel aveam ce posta dincolo intr-o veselie si voi in alta parte!
Noapte buna!

http://pg.photos.yahoo.com/ph/ralnied/my_photos
E si maine o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

sincer, depinde, io de la atita magie era sa lesin in baie cu testu`n mina. acu` privind in urma, nu stiu daca mi-as fi putut dori altceva
ralnied, sanatate maxima!!

quote:
Originally posted by l_carmen2003

Bine ai venit Mihaela! Vezi ce aproape eram?

Acvi si Carmen si noi tot de Craciun am aflat de Alex ! E ceva magic, nu?

In anul care vine sa fim iubite, fericite si multumite. Sa avem de toate si sa va bucurati de tot. Sa fim sanatoase si curajoase si voioase. Si sa ne ajute Dumnezeu sa ne bucuram de copiii nostri si de toti ai nostri!
La multi ani! Sanatate si multe bucurii si in plus dragoste cu carul!




Carmen,Ilinca&Ionut va ureaza Sarbatori Fericite!

tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

La multi ani!
Va doresc tuturor distractie placuta la noapte si un an nou plin de bucurii !

Cum se mai simte bunica ta ,Raluca?

PS:sotul meu,acum, da cu aspiratorul prima si ultima oara anul acesta...hihihi,m-am dus la el si i-am urat la mai multe...hihihi...
v-am lasat ca ajuns prin preajma si ma vede ca ma mustacesc...

Ne mai "auzim" anul viitor!

Adriana
http://community.webshots.com/user/adrianamo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Dana,multumesc inca o data pt calendare,pana la urma e foarte buna si marginea alba,acum scrie Catalina(cu ajutorul meu) pe ea ,urari si dedicatii pentru cei ce urmeaza sa le primeasca...

Adriana
http://community.webshots.com/user/adrianamo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

La multi ani, sa fiti sanatosi, fericiti si impliniti, sa aveti un an mai bun decit cel care se incheie!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:


LA MULTI ANI!

2006 SA FIE UN AN FARA TRISTETE, INSORIT SI PLIN DE BUCURII, CU SANATATE, IMPLINIRI SI LINISTE SUFLETEASCA PENTRU NOI SI PENTRU FAMILIILE NOASTRE!


Va pupacesc mult de tot, distractie placuta celor care nu stau acasa ca mine si vorbim la anul !!!







www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65041&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Alex, un bb de 1 an, diabetic, are nevoie de noi!!!




Never underestimate the power of human stupidity. - A. Einstein

Cristina & Vlad (23 septembrie 2004) - www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59172" target="_blank">copilul meu de cristal
SARBATORI FERICITE SI LA MUUUUUUULTI ANI!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena I. spune:

Sa fiti fericiti ani lungi de-aici incolo si sa va cresteti cu dragoste copiii, sa va bucurati impreuna de fiecare nou pas al lor!
Sa va fie viata imbelsugata si fericita si norocul sa va haituiasca la fiecare colt!
Sa aveti puterea de a trece peste orice greutate pe care viata v-o asterne in cale!
Sa nu uitati ca dincolo de nori e cerul senin...

Cu toata dragostea si din toata inima, regretind ca nu sintem mai sintem alaturi de voi pe forum ca altadata,
Elena si Erica

La multi si fericiti ani!

Mergi la inceput