Rahova sau apropiere....(8)

Rahova sau apropiere....(8) | Autor: aissa

Link direct la acest mesaj

Hai ca mi-am invins lenea.....cica. Pofiti de vorbiti. In curand o sa denumim subiectul asta Monica si Cristina

Cristina si Ale
Child birth is an act of Nature, adoption is an act of God

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

da cristina, o sa le punem lipsa la apel pe fete...
ref problema constipatiei o am numai eu din fericire...astia mici sunt niste kkaciosimai ales ruxi face si de 4 ori pe zi...in cazurile normale.
sanatate si pupici alexandrei si eu sper sa nu raceasca astia mici mai ales acum in preajma sarbatorilor cand nu e nici un dr disponibil.
pupici

monica

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

A mea vad ca a stranutat de vreo 4 ori afara, am fost 1 ora. E putin, dar putin mucioasa, sper sa fie doar asa, o raceala.
Va pup si sper sa mai intre si alte fete, daca nu o sa las balta subiectul ca...vad ca nu prezinta mare interes....

Cristina si Ale
Child birth is an act of Nature, adoption is an act of God

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna fetelor, trec si eu sa va salut. Sunt terminata dupa un week-end plin!!!

I wish I were an angel...

http://photos.yahoo.com/anangel_lexi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Viovio spune:

Hai,ma,Cristina,chiar te-ai suparat...?
Stii ca azi nu aveai voie sa te superi....,nu?Ca doar odata pe an...
Uite un pupic,acum...tirziu in noapte... si poate ne vedem miine.
Promit sa-mi indrept "greselile"...daca ma adaugati si pe mine in "titlu" cind rebotezati subiectul...
Noi n-am facut bradul si mai mult ca sigur o sa-l facem pe 24...seara,tirziu...adica dupa ce vine tati de la serviciu si se culca bya.
in rest imi dau toata silinta sa nu ma prinda Mos Craciun cu casa nearanjata ca,poate,imi ia cadoul inapoi...Si nici nu l-am incercat...

fetelor...


Violeta, mami de printesa Cristiana Bianca
POZE CU BIANCA

Printesa sufletului meu


"Nu sunt ceea ce par a fi,nu sunt nimic din ce-as fi vrut sa fiu....dar daca m-am nascut fara sa stiu,devreme sau poate prea tirziu,m-am resemnat....ca orice om,si-am ramas ceea ce sunt."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna dimineatza fetelor,
noi am facut vaccinul aseara si ruxi a cam plangacit dar nu mult...dupa ce a plecat dr-ul si-a reluat activitatea de suit in canapea si de tras de bradutz cat poate ea de tare
azi avem serbare la gradi cu alex, abia astept sa vad ce fatza face cand il vede pe moshul
va pup pe toate si va urez o zi buna

monica

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Deci noi avem muci, lucru care a dat peste cap planul de cumparaturi de azi. Am fost singura, am luat ce am putut (Vio a luat restul de Carrefour ) si dupa amiaza mergem la dr. Faza e ca nu am luat nici carne, nici brad, nimic de mancare si Tony fara mine e pierdut la faza asta si pe Ale nu o scot din casa...of-of mai-mai cred ca mancam la McDonalds de Craciun
Tineti-mi pumnii ca nu vreau sa fie Ale bolnavioara

Cristina si Ale
Child birth is an act of Nature, adoption is an act of God

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Aissa, multa sanatate puiutei!

I wish I were an angel...

http://photos.yahoo.com/anangel_lexi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Cristina, nu te supara. Uite am venit la apel. Sanatate lui Ale. Sa nu fie mai mult decat niste mucisori.

Noi am luat brad. Nu stiu cand il impodobim. Dar la capitolul carne si alte cele de pus pe masa de Craciun suntem 0. Si nici cadourile nu sunt toate cumparate.

Tudor l-a cunoscut pentru prima oara in viata pe Mos Craciun. A stat cuminte la el in brate (inca nu se sperie de fete noi). Si a primit o gramada de dulciuri, ca sa le manance mami .

Azi mergem si noi la vaccinul de 4 luni. Si mi-e fricaaaaaaaaaaa!

Pup!
Si promit sa revin.



Andreea, mami de Tudor - 10.08.2005
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

A, si am pus si poze cu mosul in albumul "luna a 5a"



Andreea, mami de Tudor - 10.08.2005
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Viovio spune:

Prezent!
Prima pe ziua de azi,ca sa nu ma mai dati lipsa la apel...
Aissa daca n-am vorbit inca ......vreau sa vorbim,urgent.
Cit priveste masa de craciun la Mc'...te-as trimite eu in alta parte...da nu pot sa ma pronunt din cauza de lume...comentatoare!Stii tu unde,nu?
Sper ca Ale e mai bine acum.Mai ales ca ai asigurare de la dr ca nu are nimic,vorba aia!
Andre_ea,mi-au placut mult pozele cu Mosul.Cred ca v-ati distrat.BYa n-o sda-l vada pe mosul anul asta.Poate la anu!
Monica,cum a fost la serbare?Poze,ceva?
Anangel_lexi...nu mai zici nimic ?Vezi ca te amenintam cu Expulzarea....

Vazind pozele Andreei,mi-am amintit ca intr-un an de craciun,mici fiind,la mine si la fratele meu a venit Mos Craciun in persoana,cu un sac plin,plin.Dupa eterna poezie si asigurarile ca nu exista copii mai cuminti...a urmat primirea cadourilor.Fratele meu (mai mic ca mine cu 2 ani),a luat cadoul si a multumit..."bodaproste"(asa s-o scrie !!! ).Toata lumea s-a prapadit de ris...Noi crescusem la bunici la tara si mamaie ne invatase ca,atunci cind primesti ceva,asa trebuie sa spui...

Fug repede,ca tot n-am terminat curatenia si miine trebuie sa fiu gata cu tot,obligatoriu...





Violeta, mami de printesa Cristiana Bianca
POZE CU BIANCA

Printesa sufletului meu


"Nu sunt ceea ce par a fi,nu sunt nimic din ce-as fi vrut sa fiu....dar daca m-am nascut fara sa stiu,devreme sau poate prea tirziu,m-am resemnat....ca orice om,si-am ramas ceea ce sunt."

Mergi la inceput