Cum scap de gandacii de bucatarie?

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Da din alea cu lipici. Zici ca au in carrefour? Iau si eu cateva. Inainte existau niste capcane Raid din plastic in care era o solutie pe care o luau pe picioare si o duceau in cuib. Aveam cand eram studenta. Din alea a mai vazut cineva?

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diciu spune:

Nu scapi de ei.

Parintii mei au de cand ma stiu si au dat cu toate. Regentul are efect mai indelungat dar apoi tot apar. Ei sunt impanziti in tot blocul, mai ales daca sunt de mult colocuitori, degeaba iti deratizezi doar apartamentul tau, degeaba se face deratizare generala. Doar se mai starpesc din ei.

Dar, probabil daca nu ai face nimic, te-ar da afara din casa. Recomand deci, Regent.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roli25 spune:

Si eu tot cu Regent am scapat, dar in acelasi timp au facut si in bloc deratizare cu Regent. Dupa ce am dat eu in casa, mi-au batut la usa sa imi dea si ei un borcan cu Regent.

Roli mami de Andrei (16 ianuarie 2008) si Marc (9 iunie 2006)

www.flickr.com/photos/14037522@N04/sets/72157603790736786/" target="_blank">ANDREI
www.flickr.com/photos/14037522@N04/sets/72157603794082565/" target="_blank">MARC
www.flickr.com/photos/14037522@N04/2472556291/in/set-72157604930822343/" target="_blank">VACANTELE NOASTRE IN 4
BAIETII MEI IUBITI



Se zice ca doua lucruri sunt infinite pe lumea asta: universul si prostia umana. În privinta universului, eu înca mai am unele îndoieli. (A.Einstein)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana spune:

Fetelor, nu se mai gaseste Regent! Se pare ca s-a interzis fabricarea lui! Si eu am scapat cu Regent si as fi votat cu el din toata inima!
Regentul se mai gaseste la diversi particulari dar se pare ca este expirat fiindca au trecut deja 2 ani de cand nu se mai fabrica.
Daca gasiti alte substante care au efect, dati-mi de stire! Eu recunosc ca am mai cumparat diverse substante de la farmaciile veterinare sau de la magazinele care vand diverse substante agricole dar la 2, 3 luni mai apare cate unul. Cand dadeam cu regent nu mai apareau un an.
Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danna2002 spune:

Incearca GLOBOL este o pasta care e vo 30 de ron si este super buna. Daca nu gasesti prin supermarches iti dau linkul de unde am cumparat eu.

I am gasit morti, nu facusem multi pt ca am renovat de curand dar..nici nu vroiam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Si eu am sau mai bine zis am avut pt. ca am scapat de ei cu o solutie numita Regesc parca. E super!!! Sa speram ca nu mai apar!!

Mergi la inceput