Regulament! | Concursuri active | Intrebari frecvente | Ajutor    

Album concurs!

Clasament final

Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Femina intim

medici ginecologi buni in ploiesti??

(1 vot)    Subiect nou  Sondaj nou Sondaj nou  Subiect inchis  Versiune imprimanta
Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator Pagina: din 2

nana72
nana72
membru incepator

Romania
ploiesti

124 Mesaje
0 Prieten(i)

Trimis la - 06/12/2005 :  13:43:32 Link direct la acest mesaj  Arata profilul Adauga semn de carte la mesaj Trimite nana72 un Mesaj Privat

medici ginecologi buni in ploiesti??

salutare la toata lumea
imi puteti recomanda si mie un medic ginecolo bun in Ploiesti?
Astept pareri si.. pareri. Ce ziceti? sau...Bucurestiul e raspunsul!
Imbratisari
Nana
      (0 aproba) (0 dezaproba) | Raspunde la subiect | Raporteaza la Moderator
ninocikap
ninocikap
membru matur

Romania, Ploiesti
2170 Mesaje
1 Prieten(i)
Trimis la: - 06/12/2005 :  22:42:37 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luininocikap Adauga semn de carte la raspuns Trimite ninocikap un Mesaj Privat
eu cand eram in Ploiesti ma duceam la doctora Fusu, dar nu in maternitate , la cabinetul particular de pe la hale.. mi s-a parut ok.

Nicoleta si Mihai Alexandru (17.02.2005)
Poze
Varsta Alex
      De acord (0 aproba) Dezaprob (0 dezaproba) | Raspunde la subiect | Raporteaza la Moderator Mergi la inceput
clyo
clyo
membru junior

Romania, ploiestiPRAHOVA
1256 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 07/12/2005 :  08:59:26 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite clyo un Mesaj Privat
un NU categoric pentru dr. Fusu.

eu zic sa incerci in Bucuresti.
      De acord (0 aproba) Dezaprob (0 dezaproba) | Raspunde la subiect | Raporteaza la Moderator Mergi la inceput
nana72
nana72
membru incepator

Romania, ploiesti
124 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 07/12/2005 :  10:13:51 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite nana72 un Mesaj Privat
Dar de dr. BALEA? Ce ziceti ploiestencelor?
Merita incercat?
Am vazut ca oricat de scumpa ar fi consultatia la doctorii din Ploiesti acestia nu prea au dotari in cabinetele lor, comparativ cu Bucurestiul. La Bucuresti am inteles ca la o consultatie intra si un eco si te consulta din cap pana in picioare. Asa o fi? Sau sunt tot expeditivi ca la noi?
geliza
geliza
membru matur

Romania, ploiesti
1653 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 07/12/2005 :  13:56:34 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite geliza un Mesaj Privat
de curand am primit recomandari pentru o dr ginecolog in ploiesti...lucreaza la spit cfr si are si cab particular...Goraneanu se cheama...si are si eco transvaginal...

Eliza si Mara (24 ian 2002)
clyo
membru junior

Romania, ploiestiPRAHOVA
1256 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 07/12/2005 :  15:14:50 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite clyo un Mesaj Privat
tot io
io mi-s patita si cu Goraneanu, s-a purtat ingrozitor, nici nu vreau sa-mi aduc aminte
Diana9703
Diana9703
nou venit

Romania, Bucuresti
68 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 07/12/2005 :  16:21:32 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiDiana9703 Adauga semn de carte la raspuns
NU LA PLOIESTI! Si nici Fusu si nici Balea! Gasesti doctori buni in Bucuresti si drumul Ploiesti - Bucuresti nu e greu deloc. Eu am nascut de 2 ori in Bucuresti venind din Ploiesti cu contractii si a fost ok.

Diana
mamica Anei si a Mariei

J G
pescarus

Donator pentru Sara
 Romania, bucurestiBUCURESTI
3754 Mesaje
4 Prieten(i)
Trimis la: - 07/12/2005 :  19:54:22 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiJ G Adauga semn de carte la raspuns Trimite J G un Mesaj Privat
Si eu cred ca ar trebui sa vii in Bucuresti. Pentru ca daca te urmareste un ginecolog din Ploiesti trebuie sa nasti la ACEA MATERNITATE si cred ca alegerea de a naste acolo este inconstienta curata.
Eu m-am mai dus cand locuiam acolo la Dr. Jilescu, a fost ok. Daca vrei iti dau numarul ei de telefon. Sau daca vrei povesti horror despre nasterea acolo, la fel te pot servi cu placere.
Dar nu naste acolo!

J

nana72
nana72
membru incepator

Romania, ploiesti
124 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 08/12/2005 :  09:29:57 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite nana72 un Mesaj Privat
Multumesc mult pentru sfaturi, chiar ca m-ati pus pe ganduri, mai ales ca vreau un al doilea bebe si a trecut ceva vreme si de la primul si... legat de varsta mea. Mai am o intrebare, e edvarat ca medicii din Bucuresti nu prea recomanda cezarienele? stiti eu prima data am nascut prin cezariana, a fost Ok, dar acum... am 33 de ani si chiar vreau prin cezariana.
Va tuc
nana

lavi02
Mami la puterea 3

Donator Andrei
 Romania, bucurestiBUCURESTI
10630 Mesaje
6 Prieten(i)
Trimis la: - 08/12/2005 :  10:43:45 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite lavi02 un Mesaj Privat
Daca la primul a fost cezariana, la al doilea va fi tot cezariana, stai linistota. Cred ca toti dr din Romania merg pe sistemul asta.
ofisadcons
ofisadcons
nou venit

Romania, ploiesti
1 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 07/01/2007 :  22:45:33 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns
de ce nu fusu?
Pagina: din 2 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina urmatoare

Subiect nou  Sondaj nou Sondaj nou
 Subiect inchis
 Versiune pentru imprimanta
Mergi la:
Forumul desprecopii.com © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

Da un Like!

horoscopcopii
Horoscopul copiilor

... Alte horoscoape ...

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com