a ramas cineva cu clostylbegit si duphaston?

a ramas cineva cu clostylbegit si duphaston? | Autor: oanabbb

Link direct la acest mesaj

salut burticilor!eu vin de la aspirante si m.am cam saturat de vesti rele pe acolo,asa ca am venit putin in vizita la voi,poate poate imi mai ridicati putin moralul.
eu nu am ovulatie deloc,asa ca dr.mi.a dat closty si duphaston,dar desi mai toate fetele de pe la aspirante au incercat asta,n.am prea vazut eu rezultate.a ramas cumva vreo una dintre voi cu acest tratament?eu deja m.am ingrasat fantastic,ceea ce nu ar fi o problema daca as stii ca macar pentru unele trat. a folosit.
va rog sa.mi dati si mie o veste buna ca vreau sa ma transfer repejor la burtici!pt ca incerc de prea multi ani!
va si sa aveti bebe frumosi dolofani si sanatosi !

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ama_kaly spune:

oanabb eu nu am un raspuns pentru intrebarea ta,am intrat doar sa iti urez mult multa bafta sa te transferi curand aici la mamici cu o sarcina usoara si un bebe frumos si sanatos!Te si succes!io19+ cu Seby Poze mami si bebeBebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanabbb spune:

multumesc din sUflet AMA ,dar bb meu se cam lasa asteptat...oricum sunt multe fete care au venit de la aspirante aici si daca in 2 ,3 zile nu apare nimeni sa spuna da,eu asa am ramas nici nu mai continu tratamentul.
oricum merci eu i.am scris Mosului si poate face el o ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ama_kaly spune:

Cu placere!Si bebelul meu s-a lasat asteptat cateva luni de am golit farmaciile din jur de teste de sarcina care se dovedeau a fi negative.. Pana cand s-a produs miracolul:exact cand nu ma asteptam si in luna in care nu m-am mai gandit la asta!Foarte mult conteaza si psihicul tau,stresul nu e bun deloc in asemenea cazuri!Deci fii optimista si incearca sa nu te mai gandesti chiar daca pare greu,la mine a dat rezultate..intre timp vorbesc si eu cu barza si iti pun o vorba buna io19+ cu Seby Poze mami si bebeBebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanabbb spune:

pai ,la teste de sarcina,sunt campioana,caci eu neavand ovulatie,nu.mi vine niciodata cm fara tratament si da.i cu teste pana cand ma resemnez si ma apuc de pastile...si ceaiuri...
ma rog...ti.am vazut pozele...esti o frumoasa..iti doresc un bebic la fel de scump si...nu ma las!ajung eu cumva la burtici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ama_kaly spune:

oanabb mercic!Pai cum sa te lasi?esti o luptatoare si ai sa vezi ca in curand va fi soare si pe strada ta! Te asteptam la burtici cu un la purtator!Fii optimista si ai sa vezi ca o sa fie bine!io19+ cu Seby Poze mami si bebeBebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Eu am ramas insarcinata cu Clostybegit, fiindca nu aveam ovulatie. Asa ca zic, nu renunta, va veni si bb mult asteptat!!!
Succes!!!!

Alina si Alex Andrei(22 noiembrie 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanabbb spune:

ALINA,te iubesc!nici nu stii ce fericita sunt!in sfarsit,o veste buna!hai ca am inceput saptamana bine!
te pupic si sa ai si tu o saptamana super,plina de cadouri si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fabya spune:

oanabbb de ce nu ceri medicului tau sa faci o stimulare a ovarelor poate te ajuta mai mult decit tratamentul acesta.Si eu nu am ovulatia corecta dar acuma luna asta am facut stimulrea oaverelor care a fost pe toata perioada monotorizata la med.care sa ocupat de toata schema in plus am facut si controlul Trompelor daca sunt ok.
Eu sunt in aseptarea vesti saptamana asta,sa vedem cred ca Sf.Nicolae i-mi va aduce cele II magice.
Succes mult si o luna cu multe surprize frumoase sa aveti (II)

Sa aveti o zi usoara si plina de surprize placute
Fabya


" Dragostea inseamna suferinta, si cum multi fug de suferinta, putini sunt cei care iubesc cu adevarat.''

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanabbb spune:

iti tin pumnii FABIA!dar ce intelegi tu prin stimularea ovarelor ca mie dr mi.a zis ca closty e pentru stimulare...
oricum sa dea domnul sa fie cu ochishori si sa ne molipsesti pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ama_kaly spune:

oanabbb vezi ca au venit si vestile bune? Eu iti tin pumnii incontinuare!io19+ cu Seby Poze mami si bebeBebe

Mergi la inceput