scrisoare pentru mosul

scrisoare pentru mosul | Autor: urziceanu

Link direct la acest mesaj

Draga Mosule!


Si aici sunt mamici si bebici care vor sa te roage cate ceva.Eu vreau sa te rog din suflet sa-mi aduci mai repede bebelina de care m-am indragostit si fara de care nu mai pot trai.Mosule,in fiecare an te-am rugat sa-mi trimiti un bb,anul acesta mi-ai trimis o veste.O veste minunata!Mi-ai spus ca pot sa fiu mama si fara ca mogaldeata sa se fi plamadit in burtica mea.Te rog ca de Sfintele sarabatori sa faci ca acesta minune sa fie aproape de noi,aici in casa noastra.
Pentru toate mamicile si bebicii de la"M-am hotarat adoptie",te rog din suflet sa le pui in pom ,toata dragostea si admiratia mea.
Pentru tine Mosule iti dau un pupic dulce,dulce si toata recunostinta mea.


corina urziceanu

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irina_g spune:

Eu , Mosule te implor sa vorbesti cu Dumnezeu si sa il rogi sa finalizeze cit mai repede adoptia si Mihaita sa ramina alaturi de mami si de tati care il iubesc mai presus de orice.
Pentru noi, Mosule, Mihaita este lumina ochilor nostri si in fiecare zi ne bucuram ca il avem alaturi.

Pupici Mosule!

Mai te rog Mosule ca toate fetele care s-au hotarat sa adopte sa aiba bb alaturi de Craciun.
Nu e fericire mai mare decat un copil care sa umple casa de risete si veselie in acele zile Sfinte.



Irina si Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimsi spune:

Corina,

Mimsi si Alexia(10.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Noi vrem doar sanatate pentru toata familia, ca restul le rezolvam.
Vreau pentru mine special sa nu ma mai intristeze rautatea oamenilor, pentru fata mult noroc si pentru tati putere sa ne suporte.
Si normal, sper Mosule ca pui la cati mai multi brazi cate un bebelus dorit atat de mult de fetele de aici!

Cristina si Ale
Child birth is an act of Nature, adoption is an act of God

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florypop spune:

Si noi, si noi....

Noi mosule te rugam sa ne aduci sanatate pentru toata familia si sa ai grija de samburica mica care trebuie sa vina pe lume. Poate de data asta vom avea un craciun fericit.

Multumim mosule!!

Pentru mamicile de aici sa aduci tot ce isi doresc ele si in plus sanatate!

Pupici,

Flory 11+ si Andrei
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;104/st/20060627/dt/7/k/14ec/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Costi spune:

Draga Mosule,
M-am gindit mult inainte sa-ti scriu, noi suntem multi , tu esti unul singur si poate nu toate dorintele ni le poti indeplini.
Dar poate ca dorinta nu mi-a fost indeplinita pentru ca nu ti-am scris niciodata si tu nu ai stiut ce sa-mi aduci.
Draga Mosule, te rog sa mi-o aduci pe Alessia,fa o minune ca fata mea sa vina la mami si tati, acasa la ea.
Mosule, tu esti bun si darnic, umple casele tuturor cu daruri si chiote de copii, pune pentru noi cele ce asteptam puiutii cea mai frumoasa stea in brad de Craciun!
Mosule, te rog nu ma uita, promit sa fiu cuminte si sa nu mai supar pe nimeni niciodata!
Elena

Ultima speranta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvia_112 spune:

Draga Mosule!
Intai de toate vreau sa-mi aduci sanatate familiei mele ,printzesei mele mult noroc ptr. ca ea este universul nostru ,si iti multumesc ca anul acesta mi-ai daruit ce-a mai frumoasa printzesa iar sarbatorile din acest an o sa fie de vis alaturi de ea.



Florina si mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Draga Mosule,
Te rog ca pentru toate femeile care-si doresc copii sa le dai intelepciunea si puterea sa-si astepte puiutii si apoi sa le dai fericrea de a fi MAMA.
Pentru familia mea doresc sanatate,fericire si un frate sau o sora pentru Razvan.
Multumesc Mosule.

Familia mea
Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noemi marian spune:


Mosule,eu te rog sa fii asa bun si sa indeplinesti dorintele tuturor celor care ti-au scris.

Noemi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns urziceanu spune:

Mosule!

Te rog din suflet pune o vorba buna la Doamne,Doamne ca de Craciun sa fim impreuna ,Emma,mami si tati.
Pot sa te mai rog ceva?
Stiu ca tu esti bun si ma asculti.Te rog din suflet sa ai grija de prietenele mele Elena , Irina si Dora cu care am o relatie speciala,sa fie alaturi de bebicii lor.

corina urziceanu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Draga Mosule...io ti-am mai spus o data da iti mai zic inca o data ca stiu io ca esti batran si poate ca mai uiti..
uite io nu mai vreau nimika sa imi aduci mie..te rog Mosule fa o minune si adule acestor fete minunate bb-eiii acasa ..io le iubesc si le admir mult Mosule..si ele merita ca au fost cumintzi..asa ca te rog io frumos sa nu le ocolesti si sa le umplii casa cu bb-eii doriti..si mai fa tu Mosule o minune sa termine si cu actele cat mai repede sa nu mai fie suparate si nervoase ...
si in mod special Mosule te rog sa ii aduci multa sanatate lui rodi sa poata sa aibe grija de Serbanica pentru ca e un copil minunat ..si io ii iubesc mult de tot Mosule ..si oltencei Mosule adu'io pe Ema cat mai repede acasa..iar pentru asiMosule nu uita sa ii aduci o surioara lui Razvan.ca e minunat si ii este asa greu singur..vrea si el o surioara nimic mai mult..
iti multumesc Mosule si te rog sa ma ierti ca m-am intins atata da nu pot sa nu le doresc asta fetelor pe care le iubesc mult de tot..asa ca lasa'ma Mosule pe mine si adule lor tot ceea ce isi doresc...
inca o data iti multumesc din suflet si sper ca nu uiti Mosule...


olteanca


Liana

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput