Recomandare cazare la munte

Recomandare cazare la munte | Autor: ruxi

Link direct la acest mesaj

Dragii mei,

Apelez din nou la bunavointa voastra si va rog sa-mi recomandati o cazare buna la munte. Anul acesta vrem sa incercam s-o punem pe Clara pe skiuri, si ne-am gandit la Predeal. Daca stiti o cazare cat mai aproape de partia de ski va rog sa-mi spuneti, v-as fi recunoscatoare. O alta varianta ar mai fi Azuga, desi am inteles ca partia e destul de departe de statiune, dar in cazul in care n-am gasi ceva bun la Predeal, am merge si in Azuga.
Multumesc si astept recomandari!


Ruxi si Clara pisicuta, 19 aug 2002
Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA

Povestea nasterii


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Corina Paraianu spune:

Buna Ruxi!
in sfarsit am reintrat si eu pe dc - ceea ce inseamna un singur lucru - avem internet acasa!!!!
Apropo de mesajul tau - si noi avem nevoie de acelasi lucru - o gazda aproape de partie.
Noi am fost acum 2 ani la o vila pe Cioplea, era aproape de partie, conditiile erau destul de ok, dar gazda ne-a lasat o impresie oribila, asa ca nu putem s-o recomandam nimanui. Am fost 3 familii cu copii si efectiv am plecat cu un gust amar si chiar cu nervi.
Daca gasesti ceva mai bun sa ma anunti si pe mine, candva dupa 10-12 ianuarie vrem sa mergem si noi, neaparat.
va pupam cu dor,
Corina + Teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabid spune:

Eu am o cazare dar in Sinaia si vad ca nu va intereseaza!Este la particulari in spatele H International!600000/zi camera dubla super curat,gresie si faianta noua...mobila noua,mocheta curata...si o caldura ca dormeam cu geamul deschis...noi am stat intr-o camera cu 3 paturi si ne-a costat 700000 lei/noapte camera.

In asteptarea invitatiei la interviu pentru emigrare CANADA...


Gabi si Moni 4 ani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Eu am stat anul asta in Predeal la Hotel Ursuletul. Conditii de cazare super. Foarte frumos si totul nou. Camera era parca 70 de Euro. Cam mult mi s-a parut mie, daca gasiti la o vila cred ca ar putea fi mai ieftin.
Daca totusi vreti sa vedeti hotelul incercati aici:
http://www.ursuletul.ro/ro/

Iulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabid spune:

www.vilaclasic.ro

In asteptarea invitatiei la interviu pentru emigrare CANADA...


Gabi si Moni 4 ani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana csaki spune:

Ruxi, eu am stat anul trecut cu Laura in Predeal chiar langa partie la o pensiune "Rafael", a fost ok, civilizata, curata, cu baie proprie, 1.200.000/noapte. Tel era 0745944453
Mai era una langa, din lemn, arata f. bine "Sergio", pretul tot asa, 0722705861

Pozele noastre
Poze noi

Mergi la inceput