Pediatru bun in Craiova

Pediatru bun in Craiova | Autor: galaxy

Link direct la acest mesaj

Ne mutam si noi in Craiova si am fi interesati sa gasim un doctor sau o doctorita pediatru buna. Va multumim pentru orice informatie. Am prefera mai tinerei oricum.
Daca din intamplare stiti si de vreun dr. ginecolog ar fi perfect.
Multumim mult!!!



io, tati si Robert(22.01.2005)
http://numar.trei.ro
In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irina1997 spune:

Pediatru bun: Pintilie Irina , spitalul 1. Nu are cabinet particular dar este la policlinica in fiecare zi.
Ginecolog bun: Paitici Petre. E la spitalul 2 si are cabinet particular.
Ambii verificati de mine de foarte multa vreme.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galaxy spune:

Multumesc pentru raspuns!

io, tati si Robert(22.01.2005)
http://numar.trei.ro
In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AndreeaAlessia spune:

In ceea ce priveste pediatrul bun, nu te putem ajuta, pt ca am plecat din Craiova inainte de a se naste comorica noastra, insa ca medic ginecolog iti recomand cu caldura dr. Camelia Patru, care are cabinetul in str. Severinului.

Andreea si Alessia (15.03.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stoichitescu cristina spune:

Buna seara.
Eu locuind in Craiova si avind si un copil de trei ani jumate iti pot recomanda un pediatru care m-a scos din multe incurcaturi: Dr, Cherata Doina are cabinet pe Cimpia Islaz si este si medic de familie.Zilele astea trebuie sa-i fac si eu o vizita cu cel mic al meu.
Ca medic ginecolog bun si renumit- Dr. Patrascu Anca. Este sef sectie la spitalul Filantropia.Are cabinet particular. Am nascut cu ea si iti pot spune ca mi-a salvat viata impreuna cu medicul anestezist atunci cind am nascut. Am avut preeclampsie si medicul care ma urmarise nu mi-a diagnosticat in timp aceasta"boala" iar cind a fost sa nasc nu se afla in localitate. Norocul meu a fost ca Dr. Patrascu era de garda altfel...
Dr. Paitici a fost" mina a doua" la nasterea copilului meu. A fost necesar sa nasc prin cezariana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iuliana Sara spune:

Ca medic pediatru iti recomand pe Dr, Roxana Delureanu ( max 35 ani)- are cabinetul la adresa str. Prelungirea Horia nr.2A tel 0251/315.889, este medic de familie cu specializare pediarie!! Mi imi plaace tare mult ca-i apropiata de copii!!! Si ca doctor Ginecolog (cca 40 ani) ti-l pot recomanda pe dr. Andrei Tica, are cabinetul in Brazda lui Novac tel.0251/462882

Iuliana & Sara (n 22martie 2005)

Mergi la inceput